Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka a zabudla si to hlavne,treba cvicit🙂ja som teraz chora z toho,ze nemozem cvicit,lebo uz sommala super pontahovane svalstvo...

tinaki1275
7. jan 2011

@monline joj tak hlavne nech mu uz aj tie zubky vyjdu.. a uzi si svokrovcov 😉

tinaki1275
7. jan 2011

@mirka285 uz po kupeli ?a mozes vobec v noci spat? to musi strasne boliet ...😢

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 nezabudla 🙂 nebudem im to radit, ked sama necvicim 😉 ale douzivam ATB a idem behat, tak sa rychlo dostanem do formy a potom sa uvidi co dalej. Premeravala si sa? Kolko cm ti odislo? Ved ty uz fachcis vyse dvoch mesiacov tusim..

mirka285
7. jan 2011

@tinaki1275 Mati mozem,musim si dat ibalgin a najst vhodnu polohu...najhorsie to je ked chodim,lebo vtedy sa mi hybe zadok a strasne to boli,najmenej to boli ked lezim,ale to sa pri malej neda ☹

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka cvicila som mesiac aj nieco,od silvestra som uz necvicila,sme boli prec a teraz tato zlata zilama odrovnala ☹ teraz som sa nepremeriavala,lebo vsak naco ked necvicim teraz ☹

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 Miri a Gabo neostane teraz cez vikend doma alebo aspon do stredy, kym pojdes k Ferimu, aby ti s malou pomohol??

oacka
7. jan 2011

múdra zora czoborá hovorí že 30% je cvičennie a 70%strava....jedno bez druhého to nejde..ja nemám vôľu,keď vidím sladké,musím žrať...

kafoditka
7. jan 2011

@oacka 😀

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka kde sa meria pas?to som sa chcela uz minule opytat,tak desat cm na pupkom?a boky sa meraju cez zadok alebo cez krize?

mirka285
7. jan 2011

@kafoditka Gabo je stale cez vikend doma ale cez tyzden robi,aby som sa mala dobre 😀

oacka
7. jan 2011

ja vôbec nemusím jesť normálne jedlo iba sladkosti mi stačia celý deň... domáca strava mi ani moc nechutí...

mirka285
7. jan 2011

@oacka 😀 ja si tiez nieco musim dat sladke kazdy den...

oacka
7. jan 2011

@monline no mať doma svokrovcov...díky pekne!!!!

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 Miri ja to mam tak, ze mam napisane udaje: cez prsia, pas - cca 5-7 cm nad pupkom, potom udaj cez pupok, boky - kusok pod bedrovymi kostami a meram si aj jedno stehno... boky by som merala cez krize..

oacka
7. jan 2011

@mirka285 oplatí sa kuppovať vo výpredaji v Nexte??? ja vám ho tak závidím! v lete tam s malou určite nabehnem! do leta chcem schudnúť, plánujeme dovolenku pri mori,musím sa dať dokopy!!!!!

strasska
7. jan 2011

@kafoditka
@oacka
ja som zacala este pred sviatkami s pitnym rezimom a je pravda, ze mi to dost pomohlo...takze denne do seba lejem 2-3l tekutin...tiez cikam viac ako za tehu 😅
A teraz som zacala s upravou stravy, jem kazde 3 hodky a ku vsetkemu vela zeleniny...ale jem aj po 18.00 lebo ja v noci kojim 4-6x...tak aby mi tam nejake mlieko ostalo

tinaki1275
7. jan 2011

@mirka285 ja mam z toho paniku ,moja mama to ma a viem co si vytrpela..a vraj j to dedicne..tak som sa obavala ale zatial(klop klop) sa mi to vyhlo..ale asi sa operacii nevyhnes.. moja mam si to dala operovat po asi 15 rokoch trapenia a odvtedy mala pokoj ..

strasska
7. jan 2011

a ked si zvyknem na to pravidelne papanie, tak chcem pridat cvicenie, ale ked ja sa doma nedokopem, takze musim si najst nejaku tlupu 😀 😀 😀

bambola
7. jan 2011

@katty17 @noemarta a beprisla vam ta porodnicka trochu vulgarna? 🙄 😔
noe mm vravi, ze vtedy tolko este nechodieval na tie tehu poradne tak asi nie 😉

oacka
7. jan 2011

@strasska ale pitný režim asi neni cola light,čo??? lebo z nej vypijem 2 litre denne... ja v skutočnosti nechápem existenciu minerálky,čajov a polievok, nikdy som to nepila a nejedla... iba počas kojenia Lucku

mavion
7. jan 2011

ahojte babule.. 🙂

prisla som vas trosku pozriet,co mate nove..
musim poklopat, Lenka uz vyse tyzdna spi cez den super,potiahne aj cez 2 hodky obe spania a tretie tak hodku 😵 ..to sme predtym spali tak nanajvys polhodku a bola vyspata.. 😖
zubky stale nemame a to nam doktorka povedala ze do vianoc urcite budu...no neviem kde trcia 😀
@mirka285 jjuj teda toto ja poznam doverne,po prvom tazkom porode si to najviac odniesla moja rit.. 🙄 a to boli take bolesti ze som velakrat povedala,ze radsej este jeden taky porod ako toto...ja som bola aj na pohotovosti,uz sa ta bolest nedala zniest,ja uz som poriadne ani nevnimala..a na ten pristup tam nikdy nezabudnem 😖
mne nezaberalo uz nic,kedze som kojila ,nemala som velmi na vyber... velm mii pomohlo liecenie alebo ako by som to nazvala,lekar mi na prstoch ruky a ucha oznacil body a tzv.perom mi ich stlacal niekolko sekund...tam som chodila raz za tyzden 2 mesiace...zostalo mi to stale, vyde mi po kazdej stolici, ale pekne ju zatlacim spat...inak este je celkom dobra masticka preparation HA

bambola
7. jan 2011

@katty17 ozaj tebe rolna nehovori risovym priezviskom? 😉

oacka
7. jan 2011

@mavion
@mirka285 ženy,preboha,ako môžete žiť s tým,že si po kakaní niečo zatlačíte späť????? už len čítať o tom je bolestivé! 😲 😲 😲

kafoditka
7. jan 2011

@oacka oacika a ako ty chces schudnut moja, ked papas len sladke a pijes litre koly?? 😀 😀 😀

oacka
7. jan 2011

@kafoditka no ja sa dva dni držím dobre, strážim sa a na tretí nevydržím a vyžerem všetky sladkosti,čo máme... a potom zas.... ale cola light nemá kalórie, tú som sa naučila piť,keď som schudla 20 kg...v´daka nej!

oacka
7. jan 2011

@kafoditka ale nechcem si predstavovať,čo tá cola robí so zdravím... už som asi od každého známeho dostala podrobnú prednášku,ako mi zožere všetky vnútornosti...

mavion
7. jan 2011

@oacka teda oproti tej bolesti je to zatlacanie malina 😀 😀

strasska
7. jan 2011

@oacka ja sladke napoje okrem kofoly a viney raz za 6 mesiacov nemam rada...takze aspon v tomto u mna nebol problem
ale sladkosti luuuuuuubim velmi 😔 😔 😔 😔

kafoditka
7. jan 2011

@oacka ty si asi jediny clovek na svete ktoreho poznam, co vdaka kole schudol 20kg 😀 😀 no vidis, a co ta vtedy nakoplo k takemu vysledku?? si mala upravenu stravu+cvicenie?

strasska
7. jan 2011

pridavam foto nasej polrocnej sikulky 😉

oacka
7. jan 2011

@kafoditka nenormálne som bola disciplinovaná a cola bola jediné akože sladké,čo som si dala,, najprv nízkosacharidová diéta, tá mi veľmi zabrala a potom delená strava...lenže prvé kilá išli dolu rýchlo a to ma motivovalo a teraz nie a nie začať chudnúť....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre