Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
8. jan 2011

@strasska 😉 som proste mudra 😀 jak radio

strasska
8. jan 2011

@luludi vacsinou celu plienku, lebo ju precikala.
Ja som ich dostala do daru, lebo som velmi tuzila skusit to. Je to vacsia investicia, ale vrati sa ti to...len uz ked si zvyknuta na jednorazovky, tak to chce aj trochu sebazaporu.
Mne najviac vadilo, ze plienka robila velky zadocek a teda mala lezala akoby dole hlavou a viac grckala. A este to schnutie, lebo to trva dlho...ale mam 1 plienku a ta je uzasna, rychlo schne, a nerobi tak velky zadocek...tak keby som mala takych celu sadu, tak sa s radostou vyprdnem na pampersky 🙂

strasska
8. jan 2011

@maxara radio a Tv dokopy 😀

emanuel22
8. jan 2011

Ahojte 🙂
@luludi my používame látkové plienky, na doma je len v nich, na noc a keď ideme von dávam jednorázovku. Čiže tak 2 jednorázovky miniem cez deň. Používame obyčajné bavlnené a mám pár bambusových z dm-ky, plus mám dvoje nepremokavé vrchné nohavičky. Aj ja som si myslela, že veľa roboty je s nimi, ale nie je, ocikanú len dám do vedra, okakanú osprchujem s horúcou vodou a tak dám do vedra... a čakajú na pranie... 🙂 a v kúpelni mi vôbec nesmrdí, ako si niekto môže myslieť 🙂

maxara
8. jan 2011

@noemarta ty by si tam chcela ist? 😀

emanuel22
8. jan 2011

@luludi a plienky nežehlím, len si ich poskladám.

maxara
8. jan 2011

@strasska a vsetky noviny k tomu 😀 a internet.. ale okrem bulvaru, lebo to som uplne mimo 😀 😀

noemarta
8. jan 2011

@robika fuha, tak to ti verim, to musel byt hrozny pocit, aj my davame malej taku zatarasu na postel....
@maxara co si, medzi celebrity, dakujem kollara otca roka nepotrebujem vidiet 😀 😀

noemarta
8. jan 2011

@maxara ty si taky nas google 😉 😉

luludi
8. jan 2011

@dugyna aky typ plienok pouzivate? ako casto prebalujes misku? staci pri cikani vymenit len vnutornu savu vlozku, alebo treba vymenit celu plienku? po kadeni je potrebne urcite vymenit celu plienku. Kolko celych plienociek potrebuje polrocne dieta? Musi sa pri latkovani specialne osetrovat pokozka zadocka? 🙂 Vela otazok, ja viem... budem vdacna za kazdu odpoved

mirka285
8. jan 2011

@robika nie si prva ani posledna komu spadlo dieta...stava sa to dokonca velmi casto,hlavne,ze maly je v poriadku 😉

maxara
8. jan 2011

@emanuel22 😀 a keby aj smrdelo.. lebo ja mam tri miesta kde prebalujem Ninku a ked som sama doma, tak plienky len hadzem do kosa pri prebalovaku a kedze je to takmer pokazde inde, tak sa stane, ze to zabudnem aj tri dni vyniest 😅 (nie ze ma ohlasite na socialku) a potom sa mm zlutuje, ked uz je v spalni smrad jak v opicarni.. 😀 😝 🤐

luludi
8. jan 2011

@emanuel22 😵 😵 😵 jeej, vdaka 🙂

oacka
8. jan 2011

nazdarte! ja som sa dnes držala, len jeden malý keksík som si dala. maxara,že kostra! diky! a hne´d na kakaciu tému: za aký čas sa dieťaťu objaví v stolici to,čo spapalo? ešte v ten deň, či až na druhý?

robika
8. jan 2011

ja som si myslela ze taka zatarasa z paplona staci, ale podarilo sa mu odstrcit, neviem ako, v poslednom case velmi nekludne spinka a dokaze sa otocit o 180 stupnov...

maxara
8. jan 2011

@noemarta akoze mm moj vadny sa mi posmieva, ked mu poviem, ze nech mi najde nieco na nete, tak mi magor posle link zo stranky i'll google it for you .. a tam je taka grafika, ze sa ti po kliknuti na link zobrazi prazdne okno, a hore do riadku sa ti pise www.google.com a potom ked sa zobrazi klasicky google, tak sipka velka ide cez obrazovku k tomu ramceku a tam sa samo napise to slovo, co som mu dala vyhladat 😀 😀 😀 ho za to neznasam.. 😀

mirka285
8. jan 2011

@oacka moja to ma v plienky niekedy skor ako to zje 😀 ani to nestihne telo spracovat,len to cez nu prebehne...

maxara
8. jan 2011

@robika neboj, hlavne ze je vsetko ok.. nabuduce uz budes mudrejsia 😉

robika
8. jan 2011

@mirka285 viem, ze sa to stava, len ked si clovek mysli, ze dava pozor, tak jemu sa to nestane ☹ ... hej som strasne stastna, ze je v poriadku 🙂

noemarta
8. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 vtipkaar ten tvoj mm

oacka
8. jan 2011

@mirka285 preto sa pýtam,lebo dnes pila veľmi málo mliečka a večer mala pritom krásnu normálnu stolicu, čo inak má hnusnú tmavozelenú...

noemarta
8. jan 2011

baby idem sa venovat mm. pa dobruuuu 🙂

maxara
8. jan 2011

@noemarta neskutocny 😀 niekedy ma vazne ubija 😀 zajtra mu poviem, nech mi nieco vyhlada na nete a uvidis, ze mi posle nejaky takyto stupidak 😀

@oacka inak mne sa ani ten vyraz nezdal priblbly 😀 vadi?

robika
8. jan 2011

@maxara keby si videla teraz nasu postel... mm vymyslel super zatarasu, dal okolo postele sololit, to je to tenke drevo co sa dava zozadu do skrin, takze Filipko nema sancu, jedine ak by sa postavil 😀
... niekedy sa mi nepodari maleho prelozit do jeho postielky, ked ma lahky spanok a chytim sa ho, hned otvori oci a je po spanku, takze ho musim nechat u nas a prelozim ho az pri druhom papani...

mirka285
8. jan 2011

@oacka no moja pije mlieko len rano a vecer a stolicu ma stale peknu..teda taku v pohode a kaka 5 krat za den 🙂

oacka
8. jan 2011

@maxara vyzerám tam ako z ústavu 🙂

oacka
8. jan 2011

@mirka285 a vypije pol litra tekutín denne???? Kika dnes papala pekne kašu, ovocnú výživu aj mäskový príkrm, mlieko nechcela.... ale ja sa furt snažím do nej natrepať mlieko...

strasska
8. jan 2011

@oacka mozno z ustavu pre krasne zienky...podla mna sa tam tvaris v poho 😉

maxara
8. jan 2011

@robika ja som videla velmi peknu zatarasu na postel, taku co sa zasunie pod madrac a ostane len ta bocnica uplne pri posteli.. ale som na notebooku a nemam tu svoje zalozky ☹ ale ak chces, zajtra ti mozem kuknut na kompe

oacka
8. jan 2011

@strasska inak fakt ste ma tu včera úplne namotivovali na chudnutie!!!! uvidím,ako dlho mi to vydrží.

maxara
8. jan 2011

@oacka 😀 no to je mozne, ale ja mam na tomto NTB pokazeny displej, takze mam cez neho take pasiky, resp cely obraz je akoby z takych tehliciek poskladany a niekedy tak tienuje, hlavne fotky, ze vyzeraju ako namalovane stetcom, tak tak si sa mi zdala normalna.. ale tak vies, u nas na Cajle v Pezinku je normalnost veeelmi relativny pojem 😀

robika
8. jan 2011

@maxara ak to mas dakde ulozene budem rada, aj toto co tam dal mm je dobre, sice nie esteticke, ale kaslat na to, hlavne je ze FIlipko chraneny...
inak ako vam spinkavaju drobcekovia? tento moj malicky sa v poslednom case dava stale na bok a potom sa prehodi na brusko a spi dalej, toto doteraz nikdy nerobil a nechcem ho nechavat na brusko buvat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre