Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
8. jan 2011

jezis baby 2 hodiny chybam a vy 5 stran!!!to budem citat hodinu a dovtedy vsetky odidete..☹

mirka285
8. jan 2011

@oacka nevypije..vypije rano 180 ml a vecer 180 ml nic viac....ale zato na desiatu zjedla hruskou s polkou jablcka nastruhanu premiesanu s dvoma keksami,na obed velku hippku celu,na olovrant ovocnu vyzivu..a je vysmiata a spokojna,brusko ju neboli,stolicu ma stale a spi celu noc 😀

oacka
8. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 ale ty si k výrazom tváre dosť kritická, teda aspoň k svojim 😀

strasska
8. jan 2011

@oacka ja som sa dnes tiez drzala 😀 ked to takto pojde dalej, tak si mozeme aj urobit v sukre dalsiu podtemu, ze julovky chudnu 😉

strasska
8. jan 2011

@tinaki1275 aky bol boj? Velmi zly?

mirka285
8. jan 2011

a este som sa chcela spytat @dugyna praktikujes tu bezplienkovu metodu?ako vam to ide?

oacka
8. jan 2011

@mirka285 ale pije aj čajík,nie?? asi sa tebou inšpirujem a nebudem ju tak siliť do mlieka, budem dávať viac tuhej stravy,, ja jej aj tak ešte tie príkrmy zrieďujem trochu s vodou.

maxara
8. jan 2011

@oacka no moja, ale moje vyrazy tvare sa nedaju porovnavat so ziadnymi ostatnymi 😀 @strasska ti potvrdi, ze ja som uuuplne objektivna 😀 hlavne co sa tyka porovnavania ludi 😀

oacka
8. jan 2011

@strasska no to by sme fakt mohli... lebo mne sa k tým cudzím kočkám nechce chodiť kecať o chudnutí,ke´d ich nepoznám...

mirka285
8. jan 2011

@oacka vypila dnes 50 ml caju,nic viac...

maxara
8. jan 2011

@mirka285 inak, moja Ninka papa to, co tvoja Linduska, akurat ma na obed malu hippku zatial, lebo iba dnes mi ju vypapala celu a na desiatu ma mlieko nie ovocie a vypije este o dve 150ml flase mlieka viac 😅 to nevadi?

oacka
8. jan 2011

@tinaki1275 tebe som chcela ešte včera napísať,že ty sa k chudnutiu vôbec nevyjadruj, lebo na tej vianočnej fotke na FB vyzeráš,akoby si v živote nerodila! úplna štíhlota a mladica.

oacka
8. jan 2011

@maxara Ninke to zjavne nevadí 😀 😀 😀 my sme boli dnes u švagra pozrieť 3týždňovú Sofiu a milá Sofinka stiahla 120ml raz dva a naša polročná kráska dala 50ml aj to lyžičkou....

maxara
8. jan 2011

@oacka @strasska @mirka285 sak si zalozte temu este 5 kg a som spoko.. sukromnu.. a ja sa k vam pridam o sto rokov, ked sa mi podari zhodit mojich 40 a ostane mi uz len tych 5 😀 😀 😀

oacka
8. jan 2011

@maxara a čo tak ešte 25 kg...

strasska
8. jan 2011

@maxara tak tak potvrdzujem 😉
@oacka kludne mozeme, aby sme to tu nezahlcovali temou o chudnuti... 🙂

maxara
8. jan 2011

@oacka no ze ci to nie je teda vela? 😕 chapes.. mne Ninka nedokazala vypit este pred dvoma tyzdnami naraz viac ako 120.. ona sa dogrcala.. normalne som jej musela po malinkych davkach par ml pridavat.. az teraz stiahne 150ml ale rano a vecer supne 180

oacka
8. jan 2011

@strasska novú súkromnú? či ako podtému v súkromnej? nemusí to urobiť dugy?

strasska
8. jan 2011

@maxara ze 5kg...ta vysmejem? 😠 😠 😠

@oacka tak tak, my si dame 25kg dole a budem spoko ...pridas sa MAXI?

oacka
8. jan 2011

@maxara ty brďo! ty si ten pruh zas znova vypestuješ pri apetíte tvojho dieťaťa.

maxara
8. jan 2011

@strasska @oacka no ved mirka ju uz davno chcela zalozit.. tak neviem preco otala 😀 ved ta tema sa bude stale volat este 5 kg a budem spoko.. a ked ich schudnes, tak stale sa bude volat este 5 kg a budem spoko 😀

tinaki1275
8. jan 2011

@strasska po hodine a pol dosiel mm s roboty s natiahnutym asi ramennym svalom ci co .a som len zavelila ze ideme do mesta lebo mi svihne ..mala ani nemukla ked som ju nal;ozila do maxicosi a to som ju navliekla aj do overalu!!!bola tu sakra kosa 7 stupnov..a vozili sme ju po pristave hodinu ky msme sa vratili domov tak sa vyspala a teraz uz hodinu zase demoluje postielku ..☹

strasska
8. jan 2011

@oacka vidis, to mi nenapadlo...

oacka
8. jan 2011

idem venčiť psa... budeš tu,keď sa vrátim? 😀 😀 😀 pamätáte na tú reklamu?

maxara
8. jan 2011

@strasska @oacka vravim, ze sa pridam, ale ja najprv musim doriesit pruh a dat dva mesiace pauzu.. a az potom mozem cvicit.. a bez toho to nema moc vyznam.. ale tak mozem zacat stravou, to je fakt.. ale nepojde mi to tak dobre ako vam ☹ priznajte sa, ze ma tam chcete, aby vam mal kto robit tabulku 😀 😀 😀 vobec nemate zaujem na mojom zdravi 😀

strasska
8. jan 2011

@maxara 😀 😀

@tinaki1275 😀 😀 😀 prepac, ale perfektna je...

mirka285
8. jan 2011

a chcela som vam ukazat ze uz aj my mame stolicku a takto som dnes malu vyparadila

maxara
8. jan 2011

@oacka urcite nie podtema v sukromnej.. nebudeme predsa dugy furt otravovat nie? 😀

oacka
8. jan 2011

som založila súkromnú júlové mamičky chudnú, kto sa pridá? tabuľku budem robiť ja.... maxi, ide nám čisto o tvoju krásu,ani o zdravie ani o tabuľku! 😀 😀 😀

oacka
8. jan 2011

@mirka285 zlaté decko

strasska
8. jan 2011

@maxara sa tu rehocem na plne usta, jasne ze chceme tabulkarku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale potesim ta, lebo ja este necvicim...a asi tak skoro nezacnem, lebo ja nemam taku vydrz, aby som cvicila sama, ja potrebujem tlupu a kedze v Herlanoch mame gejzir, ale ziadnu cvicebnu skupinu...a auto je v nedohladne, tak moje cvicenie spociva v 2 prechadzkach denne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre