Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
11. nov 2009

Maaja, tak to sme na tom rovnako! 🙂 🙂 Aj ja mám termín 29. alebo 30. jún podľa lekára. Ale tebe je hej, ty si už vycvičená matka 🙂 🙂 🙂 . A ja sa na staré kolená budem musieť všetko učiť. 🙂 🙂 Dúfam,len, že sa to konečne podarí!

maaja
11. nov 2009

oacka, mas rizikove ??? a ake stare kolena mas na mysli ???
a popravde, asi na tom nieco bude, ze to druhe sa asi fakt vnima inak, jednoduhsie 🙂
a vazne mas termin na 29 ??? ja este sice nemam od Dr ale podla internetu mi to tak vychadza ... a brala by som 30 - aj marek je 30teho

maaja
11. nov 2009

ja som tiez zvedava co mi povie Dr, ako som na to presne ...

katy1979
11. nov 2009

oacka mam dve devat mesiacov otazok a odpovedi tu odpouram alebo taku ruzovu format nieco medzi A4 A5 velka kniha o materstve. tu som mala na posteli stale. obrazky tyzden po tyzdni, napisane co sa ako vyvija a kedy.
a ked mi odtiekla voda tak som v nich marne hladala co mam robit.
a MK je dobra kniha ale to sa mi osvedcilo skor pri tom co robit s babetkom a detmi. choroby a tak

katy1979
11. nov 2009

a ja si musim potom kupit nejake tehu gate, tie co mam mi su velke a ani sa mi nepacia ja chcem take pod brusko s klasika zapinanim.

maaja
11. nov 2009

hej, ani ja nechcem tie co som mala ;) chcem nove a tke co pise katy
inak aj ja mam tu ruzovu knihu a tiez myslim ze je fajn

katy1979
11. nov 2009

maaja ano som 79 rocnik. ja dufam ze krpec v brusku vydrzi do piateho. nech maju aspon rovnako narodky a ja chcem dievcatko. ale uz mi to asi nikto nevybavi

maaja
11. nov 2009

katy, no uz ti to veru nevybavia ;) ja by som brala znova chlapca ;)
a vazne, pozeram ze ty mas vlastne takmer rovnako termin ... ja mam mareka marcoveho ...

ako to hodnotis - take letne babo, asi parada, ze ? ziadne overaly, deky a pod

maaja
11. nov 2009

idem si po diite ... cafte

katy1979
11. nov 2009

jej najvacsia pohoda mat letne babo, super body plienka a hotovo.
vela miesta v hlbokej vanicke ziadne obliekanie.

no vidis ja chcem dievcatko a ja verim ze aj bude.

oacka
11. nov 2009

Ja mám narodky 26. 6., tak ja by som brala porod práve na ten termín, ale to by bolo asi predcasne, radsej nech je všetko ako má byť. Aj ja mám jedny tehu gate, lebo už som raz bola tehtoná,ale nedopadlo to dobre... ☹ Majú taký fajn široký elastický pás, sú to rifle. Sú fakt pekné, ale sú mi veľlké, tak dúfam, že tentoraz do nich dorastiem... 🙂 🙂 🙂 Ja nie som na rizikovom, ale brala by som to. Zatiaľ som na PN, uvidíme, ako sa to bude vyvíjať. Ja som 1978, takže keď sa bábo narodí, tak akurát stihnem 32. narodky... Joooj, nech sa to naozaj podarí, to by bola paráda!

zajacik...
11. nov 2009

Helen ja som presne ako ty, zatial ziadne priznaky, zatial som na PN ale uvazujem ze uz v pondelok nastupim do roboty...
Oacka tie nevolnosti ti nezavidim 😒
Babulky a tie tt vam dobre pise, lebo ked ste 7tt+1, to znamena ze 7tt ste uz ukoncili a ste v 8.tt 😵

helen
11. nov 2009

zajacik, ja isto nastúpim, som doma iba kvôli tej viróze, ale už je to lepšie. A s tými týždňami máš úplnä pravdu, vždy mi prišlo zvláštne, keď niektorí lekári napr. 8+2 volali, že to je 8. týždeň. Veď to je deviaty! :D
Baby, vidím, že vy tu rozoberáte tehu gate, ja mám pocit, že mňa sa tehotenstvo vôbec netýka. 😒 Dúfam, že nebudem nosiť tehu gate skôr ako vo februári, rada by som to dovtedy udržala v tajnosti v práci, ale nie som si istá, či sa mi to podarí. 😖 Inak, ako tu rozoberáte vek, mám dojem že som najstaršia. V máji budem mať 34, kto má viac? 😀

oacka
11. nov 2009

Ale mne píše, že som v deviatom, nie v ôsmom....Je tam týždeň posun.

oacka
11. nov 2009

helen, v koľkých si mala prvé dieťa?

kibuk
11. nov 2009

dakujem vam babulky a uz vazne si to začinamna plno mysliet allle v dobrom že budem trojnasobnaaaaaaaaa maminaaaaaaaaaaa najšťastnejšiaaa na svete 😵 😵 😵 ešte aj sestrička ma sprdla 😅 že ani usmev nevidim? co nechceli ste dalšie? a ja hned nieeeeeee mi ho brali všetkymi desiatimi-ehm ja ešte napoli spala tak mi akokeby nedochadzalo ..... ešte aj svokra robi problemy ale mi to zvlaaaaadneme a tešiiiiiiiiiiiiim saaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵

mojalili
11. nov 2009

Kočky, tak vidim, ze vacsina z nas je PN, v pondelok ale kracam pekne do prace. I ked moj lekar mi pvoedal, ze dokedy budem chciet byt doma, budem, je to na mne, ale viem, ze by som len zlenivela a musim tak ci tak vodit dcerku do skolky. Som doma 3 tyzdne, a som podrazdena z toho, v praci, i ked bude rusno a budem musiet si davat pozor na nervacenie, budem medzi detmi, mojimi, za ktorymi je mi uz smutno.

Ja prave pozeram nejake gate na MMB, je tam velmi vela moznych, ale ja by som to radsej vyskusala, skoda...

oacka
11. nov 2009

Mojalili, ty si učiteľka? Ja učím puberťákov a veru nie je mi za nimi smutno.... 🙂 🙂 Som rada, že si konečne oddýchnem. Ale uvidím, čo budem hovoriť po 3 týždňoch. 🙂

zajacik...
11. nov 2009

Helen ja mam o rok menej 🙂
Oacka inak ja sa tiez chystam k tomu Dankovcikovi, som zvedava kedy ti odpisu. Ja idem zajtra ku gyndosovi, tak si vypytam vymenny listok, aby to bolo lacnejsie. Ty si sa tam objednala cez ten ich formular na internetovej stranke? Ja som myslela ze sa pojdem objednat osobne ked pojdem o 2 tyzdne z UZV a ked uz budem mat potvrdene srdiecko, ale neviem ci to uz nebude neskoro, maju tam dost velky natresk. Daj vediet ked ti odpisu...

oacka
11. nov 2009

Tak to je ten slávny Dankovčík? No uvidím, koľko tam vysolím...Moj lekár je dosť drahý a skoro vždy k nemu idem prednostne, tak furt platím...

oacka
11. nov 2009

Ja som sa objednala cez ten formulár, chviľu počkám a keď neodpíšu,tak tam budem volať. Ja teraz nemôžem nikam chodiť... Ešte že rodina ma obskakuje. 🙂 🙂

mojalili
11. nov 2009

Oacka - hej, ucim na ZS, uz 11 rokov. Mam teraz konecne svoju triedu, dotetaz som ucila na 2.stupni AJ, ale uz som konecne na 1. stupni mam tretiacikov a su taki dobri, az mi je luto, ze s nimi nie som. ☹ Ale prvorade je moje dieta, to mi je jasne... Druhy stupen ma mucil ti pubertiaci...ale zase ani prvakov ucit nie je ziadna slast...ucim tam Aj...ach jo... 😕

oacka
11. nov 2009

Ja ťa inač z videnia určite poznam, lili. Nechodila si na Šrobárku alebo na UK v Bratislave? Si mi veľmi povedomá... nie si náhodou 78ička?

oacka
11. nov 2009

Ja mám triedu prváčikov na strednej, a okrem nich učím aj tretiačikov a štvrtáčikov a je to horor. Hneď by na mne poznali, že dačo nie je ok... Tak som rada, že som doma.

zajacik...
11. nov 2009

Oacka hej to je ten slavny Dankovcik, ale on tento skrining v 1.trimestri nerobi, robi to dr. Muranska. On robi ten dalsi v 20tt. A vypytaj si od svojho gyndosa vymenny listok aj ty a bude to lacnejsie... A zabudla som ti pogratulovat k tehu-knizke 😵

oacka
11. nov 2009

Dík za gratuláciu 🙂 Budúci týždeň idem na poradňu, tak sa konečne dozviem,aké to je! 🙂 🙂 a vypýtam si ten lístok. Oni sú všetci jedna mafia, nie? Hredzák, Dankovčík, Urdzík a teraz zisťujem, že aj môj doktor. 😎 😎 😎

zajacik...
11. nov 2009

Oacka a ku komu chodis normalne? Mozes aj IP 😉

oacka
11. nov 2009

Dr. Hoppan na jazere.

zajacik...
11. nov 2009

Toho nepoznam...

zajacik...
11. nov 2009

A inak tie tt si mozes prestavit, ked si zadas neskorsi termin PM. Pretoze ono to vypocita tak, ze zena otehotnela v strede cyklu, ty si mozno neskor, tak preto ti to ukazuje o tyzden dopredu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre