• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@kafoditka jeeeeeeeeeeeeeeeej,,to musim byt kraaasne,,zapisuj, zapisuj,,ab y si pri druhom mohla porovnavat,,,,,,,,,,,,,,mate prvenstvo v julovkach-
9. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka takze vy uz pre istotu posuvate postielku nizsie............
9. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoze ja ani nechapem ako to urobil :confused: putuje mi tu po postielke a nechce spat, ja som chrbtom k nemu otocena, stojim pri komode na ktorej mam notebook, zrazu sa otocim a decko mi stoji vyskerenne jak leco :confused: :confused:
9. jan 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja ju mam uz zo dva tyzdne nizsie...
@kafoditka takze si predpokladala uz nieaco take,,my ju mame stala najvyssie.....ale dam ju nizsie aj ja,,lebo keby sa mi postavila,,tak sa prevrhne
9. jan 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam este tiez postielku najvyssie :unamused: ale my mame este cas
9. jan 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.
konecne som vas docitala . riadna fuska. poctivo som precitala poslednych 15 stran. :slight_smile: dobre temy ste preberali. skoda ze som ich nezastihla. :wink:
@maxara - peti, tiez sa chcem pridat k stretku. uz sa na vas straaaaaaasne moc tesim.
OZAJ - dnes sandricka oslavuje pol rocik :slight_smile:
9. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka predala som dnes vanicku,pocuj ta kocka co si bola pre nu ma spirita,to pasuje,ze?
9. jan 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, je tu este niekto komu sa dieta neprevaluje? sandra to urobila nahodne dva krat pred mesiacom ale odvtedy vobec :(
9. jan 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 gratulujeme,podarena je mala,a Risi stale rovnaky,len vlasov ma pomenej ako za mladi :grinning:
9. jan 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 malá je proste nádherná!
9. jan 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no super :slight_smile: ano pasuje aj na spirita... a sla si pod cenu?
9. jan 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 aka je krasna Sandricka :slight_smile: jasneee, pisem si ta
9. jan 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ja som tu.. moja Ninka je lenivejsia ako jej mama :grinning: viem ze to vie, ale nerobi to.. ale som si dala zavazok a posldene 4 dni ju kazdy den dvakrat vezmem do parady a natahujeme sa vselijako, prevalujeme sa na posteli za hrackami.. nozky jej skusam dat pod nu, akoze na kolienka..
9. jan 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara fuuu no hadam by som aj prisla ale este neviem na isto! ale ked sa bude dat tak aj dofrcím!! :wink:
@merikac no veru veru az sa hambíím :slight_smile: aj ja este kojím ale nejako zacala v noci pítat a to ja nemusím nechce sa mi vstavat ! Lebo mi prespavala celu noc a asi 2t spekuluje !
9. jan 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis baby dve hodiny chybam a zase 6 stran!!tento vikendsme museli na konovi urobit rekord.. :grinning: no idem citat co ste prebrali ...
9. jan 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka fiiiha Filipko je velmi sikovny, ze sa TI postavil, urcite aj on sam bol z toho velmi nadseny :grinning:
9. jan 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka nie nesla,za tolko kolko ju mam na bazare som ju aj predala..nova stoji 160,ja som chcela 85...a kocka si pre nu dosla az ku mne domov :slight_smile:
@mirka285 - miri ked pojdes k maxinke zmestime sa ti so sandrou do tvojho tatosa? vzala by si nas? :slight_smile:
risi ma neskutocne tvrde a huste vlasy ale za poslednu dobu mu zacala vypadavat. kadernicka ho zdubala ze to ma zo siltoviek. nosi ich kazdy den. tak to ma z toho chalanko :slight_smile: ale uz ma sedinyyyyyy. ved ma narok, uz mu tiahne na 40 ;)
@katty17
@maxara o akom prevaľovaní hovoríte? z brucha späť na chrbát? to ani moja nerobí..... a na brucho sa prevalí len z jednej strany. z druhej vie,ale sa jej nechce..
9. jan 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak to je super.. dnes sa ti ozvala?
9. jan 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti, ja so sandrou robim cokolvek na zemi a ona ani za svet sa pretocit... natahuje sa za hrackami ale nic z toho.
9. jan 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 Kati no moj drahy ma tento rok 30 a uz ma sediny tiez :wink:
9. jan 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ke´d leží na chrbte,prekladaj jej jednu nožku cez druhú a ju to samo ppretočí,tak si to nacvičí...teda pretáčanie na brucho myslím...
9. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja vseobecne o prevalovani, lebo jej sa nechce.. ona je taka spoko.. ked je na bruchu, tak kuka po izbe alebo po hrackach a ked je na chrbte, tak docahuje a pcha si do huby vsetko a ked ju necham bez hraciek, tak aj s rukou sa zahra :grinning: ju proste nedonutim len tak sa valat

@drievko no ved porozmyslaj.. budem to musiet nejako zmenezovat, kedze ucast vyzera byt hojna :grinning:
9. jan 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 jasne ze vas zoberiem...aj Gabo je sedivy uz trochu ale vlasy ma huste,on zas plesatie na temene,bude jak mnich :grinning: baby z roboty mi poslali sodexo passy v hodnote 70 euri,vzdy nam to davali na konci roka a som myslela,ze ked som na materskej tak mi neposlu a poslali,mile,ze?
9. jan 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - budem zajtra skusat. mam pocit ze cim je tazsia tak je lenivejsia :grinning:
9. jan 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara veď ona keď raz zistí,že to ide,nebude chcieť prestať! :slight_smile:
9. jan 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drievko no si predstav,,ze by si to musela chodit este zarabat,,takto vytasis a mas,,,,,,,,,:DDD
9. jan 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 to mi hovorila dokina,že ťažšie deti bývajú lenivejšie,a že mmoja je tenká a predsa lenivá,že to je rarita... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok