• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@oacka my ked sme chodili stanovat na dedinky, tak sme tam aj dva tri krat zasli na mrtny obed, ze sme sa prezrali 6ti za prachy, co v BA traja :grinning:
9. jan 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tam chodia praxovať učni,preto je tam lacno.
9. jan 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ano viem :wink:
9. jan 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY TAK 30teho o kolkej? o 11tej? ako minule? alebo o 12tej?
9. jan 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tak na dovcu si vyberame trosku lepsie destinacie :grinning: ale moja kamoska odtial pochadza,tak tam raz za cas ideme,pozriet jej mamu a tak...hore je taka stara krcma a pizzeria volaju to Bujak,vies ktora?
9. jan 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara kua len auto chyba :grinning:
9. jan 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no sú niektorí takí,čo tam chodia na dovču..... ja medzi nich nepatrím,z čoho je mm patrične smutný... hej, Bujak poznám z vyprávania,ja som tam ešte nebola,, ja do Dobši nerada chodím. ak je tvoja kamoška po tridsiatke,možno ju mm pozná,on tam strávil mládí...
9. jan 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mm práve zahlásil,že on aj mladšie pozná,nielen po tridsiatke :angry: :angry: :angry: :angry:
9. jan 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jej mame patri ten Bujak...vola sa ta kamoska Jana za slobodna Mackova,ma segru Inu a brata Steva,pozna?a Jana ma 40 rokov...
9. jan 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ma neser, lebo po teba pridem :grinning:
9. jan 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 pozná Miša Macka, požiarnika,ale ten je od nás mladší, a má sestru vydatú za Rada Schwarza... tak tú tvoju asi nepozná...
9. jan 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka a opytaj sa ho ci nahodou nepozna Fogela :grinning: lebo toho chlapca poznaju tusim vsetci..
9. jan 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je normalne, ze len co si umyjem zuby ostanem hladna? :sweat_smile:
9. jan 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konečne som dočítala, pobavila som sa skvele, píšete ako o dušu práve vtedy, ked ja mám taký víkend, že sa nedostanem k pc..konečne sme doma sami, super..dnes som si povedala, že nebudem pobiehať, obskakovať, sama všetko robiť, tak som si s malým ráno sadla do kuchyne a svokra varila :slight_smile: potom aj upratala kuchyňu a ja som len spravila kávu :slight_smile: takže dnešok som prežila ľahšie..večer malý zle zaspával, on normálne zúri! je najedený, v čistom, nič ho nebolí a on zúrivo vrieska a rozhadzuje rukami..ked mu dám do ruky mobil, zrazu stíchne a postláča si..mobil prestane svietiť, tak zase vreskot..som si povedala, že toto ho musím odnaučiť..ja viem, že bol unavený, ale nedá sa vyrevať si to čo chce, nie? :slight_smile:
@maxara tak som sa tešila na stretko..ale muž robí tento mesiac každý párny deň, čiže nemám šoféra..pokúsim sa nahovoriť niekoho z rodiny, aby ma hodili aj prišli pre mňa, neviem, čo za to budú chcieť, či to bude pre mňa výhodný biznis :grinning: a inak- som s údivom čítala o prdoch do dlane..:grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nepozná Fogela...to je jeho meno? to som rada,že nepozná každého, v Dobšinej asi nebol taký akčný ako doma, ke´d mi strasska hovorila,že vraj bol pekné číslo.
9. jan 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka nie tych nepoznam,oni tam uz nebyvaju,iba ich mama tam byva a ma teb Bujak...jana byva tu v Ba,je to moja susedka,Ina byva vo Vysnych hagoch a Stevo v Roznave...
9. jan 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka prosim ta, teraz docitavam a dostala som sa k ciganovej nohe (hovienkova tema) a aj najprv som sa len tak ticho zasmiala a mm, ze na com sa smejem tak som mu to precitala a chytila som uplne zachvat smiechu a nemohla som prestat, uplne sama nechapem na com som sa tak rehlila. proste uuuuplny zachvat, slzy mi od smiechu tiekli prudom, preslo ma asi po piatich minutach :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 - ahojky, tu som, len nemam moc casu docitavat prispevky a pisat, maly mi az doteraz plakal a v noci sa budil kazdu hodinu:( Inak som nachladnuta, takze nic moc, a zajtra sa mi totalne nechce ist zase na Kramare s malym na kontrolu... Teraz idem konecne idem spat, kym je maly ticho, dobru nocku!
9. jan 2011 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Mati tak si si teraz o chvilku predlzila zivot :wink: :slight_smile:
9. jan 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@8aninka5 jeeeej aj ja mam 25 :wink: juj teda o tri dni to uz nebude pravda :unamused: :angry:
9. jan 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kafko ale brutalne :grinning: mm, ze on mi tu aky inteligentny humor ponuka a mne ku stastiu staci takato hovadina :grinning:
9. jan 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím sa s nikou učiť fyziku, lebo však prečo nie na poslednú chvíľu? takže krásny zvyšok noci prajem
9. jan 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jan 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyy tak ja konecne docitam a vy uz ste vsetci fuc :angry:
9. jan 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takze cervena mani a j pedikura hotova, manzel akurat dorazil tak sa idem venovat...bru nocku
9. jan 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko sa praje :slight_smile:
10. jan 2011 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha takze po troch rozkuskovanych hodinach som vas docitala, riadne ste sa cinili :grinning: inak dobre ranko prajeme z Italie :slight_smile:
dobre temy ste preberali, chudnutie (mame tu nejake sukromnicky ), hovienka ( maly sa mi preve mega doserinkal, cize velmi aktualna tema :slight_smile: ) a stretko u maxinky??? ja som chcela dojst domov az vo februari ale normalne si to asi prelozim... Peti mestime sa este k vam ?
10. jan 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: sme hore uz od siedmej idem vychystat malu do skolky a potom mam konecne vegeeeeeeeet :grinning:
pridem si vas prestudovat o com ste debatili :wink:
10. jan 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a este pozeram na youtube ten serial 1000 a 1 noc, size je to po turecky a so srbskymi titulkami :grinning: ale ja jednu cast pozeram asi 10 minut co vela preskakujem, ale chapem co sa deje :slight_smile:
10. jan 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko,

mm siel dnes po 12 dnoch znovu do prace a sme s riskom po dovolenke u starkych a par dni s mm zase sami doma. Uf... taky nezvyk. Az mi je samej smutno :( normalne rozmyslam, co som s risim robila cely den, ked sme boli sami doma :confused: Darmo, na dobre sa rychlo zvyka
10. jan 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok