Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
11. jan 2011

@bambola @luludi 😀 😀 😀 vy ste moje zlaticka.. vy ste ma pochopili..

mirka285
11. jan 2011

@kafoditka no bacha na mna,vsak cvicim,mam aj silu 😀

maxara
11. jan 2011

@mirka285 @kafoditka 😀 😀 vy ste trubky.. kafko ked sa ti nechce pisat Filipko, napis len F 😀 len aby si ti ho potom nemylili s Frantiskom 😀

maxara
11. jan 2011

DAMY nechcete niektora labradora steniatko? krasne 😵

mirka285
11. jan 2011

@maxara tak ja som otvorena a uplne ze nemozem to ani pocut tak radsej to poviem ako by som to musela citat...

kafoditka
11. jan 2011

@mirka285 no teba by som potrebovala tak dobre rozcvicenu u nabudenu u mna doma, ked pride moj svagor a zahnoji malemu, ze FILDOOOOO 😠 😠 😠

maxara
11. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 😀 ved samozrejme.. inak zrovna nedavno som sa tak zamyslela nad tym, ako ked sme sa dozvedeli, ze bude dievcatko, ako sme svokrovcom oznamili, ze to bude Nina. Tak oni taki akoze no vasa vec, ale tak Nina??? a nechcete radsej Viktoriu a neviem koho.. a Sona tak ta uplne skoro skolabovala 😀 a teraz sa vsetci Ninkujeme a nikoho ani nenapadne povedat, ze ma otrasne meno.. co teda predtym vyhlasovali, ze je to otrasne meno a ze oni ju aj tak budu volat inak 😀 tak nevolaju

maxara
11. jan 2011

@mirka285 @kafoditka ja som vcera pozerala POCIATOK a tam mali deti ze James a Filipa.. akoze dievca Filipa.. mne sa to strasne paci.. 😵

luludi
11. jan 2011

ja neznasam, ked mi riška volaju ricci - citaj riči 😠 fuj

mirka285
11. jan 2011

@kafoditka povedz mu,ze Fildo je jeho rit...

luludi
11. jan 2011

@maxara filipa je nezvycajne, znie to dobre 😉 v anglicku ma filipa prezyvku pip 🙂

mirka285
11. jan 2011

@luludi panenko skakava,tak to by som ich prizabila...poznam jedneho casnika z Malecomu en je slizky jak pes a presne takto sa predstavuje 😀

maxara
11. jan 2011

@luludi 😀 no ja som teda spokojna s vyberom.. lebo sak Ninke sa inak povedat neda, iba Nina, Ninka, Ninuska a Ninocka..a nic z toho mi nevadi 😀 a avizovana zrazeNINA, zeleNINA a pod sa nekonaaa 😀

kafoditka
11. jan 2011

@maxara Filipa je take vznesene meno 🙂
@mirka285 stokrat som mu nadala za to, ale on dobre vie, ze ma tym vytoci, tak just mu tak stale hovori... najblizsie ho odpalkujem s tou ritou, ale neviem, ci pochodim, on je velky srandista - ved blizenec...

maxara
11. jan 2011

@luludi @kafoditka mna to normalne ocarilo 😀

maxara
11. jan 2011

@kafoditka povedz mu, ze ked Filipko zacne rozpravat, naucis ho ho volat nejako hrozne.. ako sa vola svagor?

bambola
11. jan 2011

dievcata, ja mojej malej menom ani neviem povedat 😕 mne proste pride este stale divne, ze sa vola po mne 🙄 ja viem blba som ale tak asi mi to chvilku potrva. mm jej obcas povie meno ale to preto aby poznala svoje meno 😀 my ju zvycajne volame Bobka alebo Babula. aj ked sa s nou rozprava a hra moja mama tak jej normalne hovori meno a zo zaciatku ma vzdy tak trhlo lebo som pocula svoje meno a, ze to tak infantilne so mnou rozprava 😀 teraz som si uz zvykla 😉 vsak tu nikto nema dieta po sebe pomenovane ani po mm iba ja snad 😠

bambola
11. jan 2011

kurnik, zase mam napresovane prso 😠 boli to jak svina a nicim to nejde von 😒 to za to, ze som zase zacala odsavat 🙄

aalexis007
11. jan 2011

@katarina7777 nemôžeš mi prosím poslať ten link na tie 8 min. cvičenia 🙂 Vďaka

aalexis007
11. jan 2011

@bambola ja sa tiež volám Maťa a keby som mala dievčatko, tak dám volať tak isto Martinka 🙂

meruska
11. jan 2011

jooj mená...mne vraveli, že sa mi budú z malého smiať že je šampónik ☹ a zatiaľ to nikoho nenapalo, teda aspoň nahlas nie 😀 😝

luludi
11. jan 2011

@bambola ja riška tiez casto volam bubko ;) ale uz sa snazim preorientovat 😵 keby si skusila napriklad tinka a postupne martinka? 😕

meruska
11. jan 2011

@aalexis007 aj ja chcem tie cvičenia 😝 ak môžem

tinaki1275
11. jan 2011

Dobre rano baby ,tak my sme mali od stvrtej rozpravaciu trojhodinku .. 😠 usla som do obyvacky ale nepomohlo ..ona vie tak kricat ked akoze rozprava ze zbohom ostavajte.. este ze potom od siedmej do deviatej pospala..ale ked si uvedomim ze miesto povodnych 14-15 hodin co my spavala za 24 hodin spi teraz 8-9 ..tak neviem neviem..
@kafoditka ja by som asi kupila novu siet ..lebo tam su aj tie specialne bezpecnostne pasy ..ja uz malu uvazujem..lebo ona sa ma chut splhat po tych bocnych lanach ..☹ina c su siete aj pre vacsie deti ,..ta moja je do 15 mesiacov a cca 14 kg...
@ericica ja mne niekto vymenil Leiu .. 😒 ja verim ze to prejde hadam je to len prechodne..
@luludi ja som varila ovocie zo zaciatku -hrusku ,a jablkoa potom mixovala a davala k tomu extra banan..a teraz uz davam vacsinou surove nastruhane ..je to sice monotonne ale evidentne jej to nevadi..ale mam aj nejake extra v sklickach ze broskyna a tak a to obcas primiesam zo dve lyzicky aby mala zmenu a zvysok "vyzeriem "ja 😀

kafoditka
11. jan 2011

@maxara svagor je Palo.. zeby som maleho naucila hovorit sralo?? 😀 😀 ze aha Filipko, prisiel ujo sralo 😀

maxara
11. jan 2011

@bambola Bobka je nahodou pekne a hodi sa jej to velmi.. 🙂 ale asi by sa mala mala naucit na svoje meno, to je fakt.. napr mna strasne potesilo, ked som povedala Ninka a ona sa na mna otocila 😵

@aalexis007 @bambola a mne sa nahodou velmi paci aj Martina meno, a bolo to jedno v hre 😉

@meruska to je tak, ked sa zdoveris, ake chces dat meno.. ja si teda nepamatam, ze by som nejakej Nine niekedy hovorila zrazenina, alebo zelenina.. a vsetci mi vraveli, ze mi ju tak budu volat 😀 ale to je samozrejme blbost.. moj synovec je Matej a vsetci ho volaju koliesko 😀

bambola
11. jan 2011

@luludi lulu ja moc tinka nemusim 😒 nastastie mna tak nikto nikdy nevolal ale nemam to proste rada. to ja som skor za Maťku 🙂 mna vzdy volali Maťa a tak mi to vyhovovalo, ked mi niekto povedal Martina tak som to brala akoze som nieco spravila alebo ma ten clovek nema rad...no proste tak 🙂 samozrejme ked som bola mala tak som bola Maťa-kvaťa alebo Maťa-gaťa 😀 😀
@aalexis007 🙂

maxara
11. jan 2011

@kafoditka presne tak 😀 😀 😀 toto som mala namysli.. ked pride a povie Ahooooj Fildooooo.. chyt Filipka a povedz A Filipko, prisiel ujo sralo 😀 😀 😀
to akych buzniakov si tam hodila? 😀

mirka285
11. jan 2011

moja mama zase hovori malej kukucka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre