Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
12. jan 2011

@noemarta a nemá teplotu? asi blbá otázka, uznávam...ja len že naša tak mrnčala každú chvíľu,ke´d mala teplotu.

maxara
12. jan 2011

aha a este som vam chcela toho napisat viac ale ako prve vam musim k tym menam este napisat, ze kamoska ma Marinu, krasne meno, ale nedomyslene.. hadajte ako sa mala predstavuje.. MALINA 😀 😝 😔 snad sa to r nauci

maxara
12. jan 2011

@katty17 musim ta sklamat, ale uz nemame doma ziadne dvdcka, lebo toto bolo posledne ☹ ale ked prides 30teho, tak si to mozete vsetky ponapalovat, co vy na to?

maxara
12. jan 2011

@bambola a tusim by si mala objasnit, ze mas 26 rokov a nie 30.. lebo zrejme niekto cital len tak zbezne a nevsimol si, ze uz mas blizsie k 30tke ako k 20tke 😉

katty17
12. jan 2011

@maxara peti donesiem si cd ak nezabudnem 🙂
ozaj, sandricka a nelka uz pridu za fesandy s nausnickami lebo 18.1 idu na prestrelenie usiek. @bambola nechces sa pridat a objednat?

maxara
12. jan 2011

No a este jeden dva postrehy z rana..
U lekara som bola na krv, na predoperacne vysetrenie a sedeli tam nejake 3 zenske.. dve boli take 60tnicky a jedna mohla mat asi 80. Pocuvajte ta babicka bola brutalne stylova, krasne zladena.. aj ked teda mala leginy a dlhsi sveter, co na jej postave teda nevyzeralo nejako dramaticky nadherne, ale teda bola trendy a tie dve 60tnicky.. no comment.. tie sa vedia hrozne dorichtovat. Vsimli ste si to? Ze tato vekova kategoria 80 plus minus sa uplne pekne obliekaju, zladuju topanky (teda ak nie su nejako extra senilne) a cca 60tnicky malokedy na seba hodia nieco pekne.. tmavomodre mrkvace nazberkane na clenku, panske cierne traktorky a k tomu horcicove tricko, na chrbte po celej ploche s hnedymi spiralkami a na predku s fotkou new yorku 😝 😔 som mm vravela, ze takuto hrozu neverim ze kupila v obchode.. toto by nikto nedal seriovo vyrabat preboha.. nehovoriac ze velkost trupu XXL a nohy tak L.
a dalsia vec, mali tam strasne labilny vesiak a ked prisla taka skupinka seniorov, isli si zavesit kabaty, tak nie ze by na to tie tehly upozornili (ja som sedela daleko a uz som akurat smirovala, kedy pojdem dnu), ale pockali, az si zavesia veci a pozerali a cakali, kedy ten vesiak drbne na zem.. samozrejme ze drbol a ta co som pred chvilkou popisala spustila, ze prebohaaa, moj biely kabat.. ja pozeram na ten vesiak (oni ho hned zdvihli a samozrejme nic sa nestalo, ani sa nemalo co ako zaspinit), ze kde tam vidi biely kabat a ona vstala a utekala k svojej nechutnej beeezovej bunde, co teda ma rovnako daleko od bielej ako modra.. proste hnoj..
a este jedna vec, co ma vcera strasne zarmutila a pripomenula mi, kde zijem.. trenciansky policajti pokutovali vodicov a aj chodcov za nedodrziavanie pravidiel cestnej premavky.. ze chodec nesiel po prechode ked neslo auto a pod.. ☹

maxara
12. jan 2011

@katty17 prines si DVD, lebo na tusim vravel, ze je to na 3 cdcka, len ta zumba 😉

noemarta
12. jan 2011

ahojte,

@maxara nooo, ja vcelku svoje meno nemusim, takze neviem ani co mam napisat ze sa mi paci ako ma oslovuju... ☹ ☹
Cudzi samoska marcela, marcelka, to znesem, ale od blizkych a kamaratov neznesem ked mi povedia ze marcelka, a zas ked mi povedia ze marcela, tak si myslim, ze sa na mna hnevaju...
Preto ani mm ma neoslovuje menom, on ma oslovuje co sa mne teda paci ze ňufo, alebo ze marcel...
A celkom znesem Maca, Maci....
Ale hovorim,nemusim svoje meno... preto som nebola stotoznena s vyberom mojho mm keby bol chlapec ze Marcel...
ja som dnes akasi vypnuta, nic ma nebavi.... ☹ ☹

bambola
12. jan 2011

@sarai @noemarta @maxara @luludi @katty17 dakujem 😵

@noemarta neblaaaazni, ja som len napisala, ze k 30 uz mam blizsie ako k 20 😉 cizeeee 26 😀 ALE stale blizsie k 25 ako k 30 😉
@maxara som cakala nejaky vyklad ku kozorozcom 😀 😉

dreamer4
12. jan 2011

ahoj baby, ma niekto skusenost s bolestou (citlivostou v podbrusku) pocas styku???
dakujem

maxara
12. jan 2011

@noemarta Noe, tak ja ta budem volat Noe 🙂 to mozem? Alebo Marsi? lebo nufo odo mna asi by bolo cudne, navyse by prisiel mm 😀

noemarta
12. jan 2011

@maxara nufo ma vola iba on 😀 😀 Aj marsi by som od teba zniesla, ale kluuudne ma mozes volat noe... 😉

@dreamer4 neviem ci si chcela pisat do nasej temy, my sme julovky 2010, ale ja som s takym niecim nemala problem, asi myslis pocas tehotenstva zeee??

bambola
12. jan 2011

@maxara uz som objasnila 😉
@katty1 juuuj hned by som sla ale akurat vtedy som v BB ☹ nevadi, vsak poviete ako bolo a pojdeme to tam aj my ocekovat 🙂

maxara
12. jan 2011

@bambola ved ja uz som pisala ku kozorozcom 😉 ze su podla mna tichsi (viac menej introverti) a veeeelmi inteligentni.. a na vsetko maju cas a potom vsetko robia na poslednu chvilu.. moja kamoska kozorozec, ked sme isli do mesta v NR, byvali sme v riadnej riti a autobus isiel kazdych 25 minut, napr o 20tej presne, tak ona do 19:45 fajcila v kuchyni (ja som sa uz obuvala) a ona ze este si da letmu sprsku 😀 tento vyraz som neznasala.. ja som vyrazala na zastavku pomalym tempom a ona do kupelne rychlym.. a ked prichadzal autobus, ona akurat vybiehala z brany a ked uz autobus zvonil tak ona utekala v zornom poli zrkadla vodica, aby ju pockal 😀

bambola
12. jan 2011

@noemarta a preto ta volam noe 😉 😀

noemarta
12. jan 2011

@bambola neblazni, to ty si este take stena???? boooze tak promiiin, ze som ta spravila takou starou uz, to my s max sme -budeme 30tnicky... ☹

noemarta
12. jan 2011

@maxara joooj, take typy ja nemusiiiim....

bambola
12. jan 2011

@dreamer4 my sme mali pocas tehu zakaz takze nevieeem 🙂 ale dovtedy kym nam zakazali tak nic take 🙂

maxara
12. jan 2011

@noemarta oki tak Noe, alebo Marsi 🙂 nahodou marsi sa mi paci, ale teda ked sa mi smykne jazyk 😉 😀
a prestan tu vsetkym vykladat aka som starena 😀 😀 😀 ja mam v juni, ty kedy?ty az po mne, ved ty si rak, nie?

noemarta
12. jan 2011

@oacka vies ze som jej ani neskusala, ale tak vcera som jej chytala celo ci naaahodou, ale sa mi nezdala. A z coho to mala kika???

dreamer4
12. jan 2011

@noemarta ano, viem ze ste 2010, ale mate uz teho za sebou, preto sa pytam niekoho, kro ma empiricky prezite...🙂
Ano, myslela som pocas tehotenstva. a dakujem za odpoved 🙂

bambola
12. jan 2011

@maxara no ehm....inteligentna , no neviem 😀 😀 to, ze robim veci na poslednu chvilu je pravda ale zase az taky extrem ako tvoja spolubyvajuca nie som 😀 😀

noemarta
12. jan 2011

@maxara veruuuu, az po tebe, tak jak sandricka 9.7. !!! a coooo, ved nas caka kraasny vek, ja sa na neho tesim !

noemarta
12. jan 2011

@dreamer4 ale moze byt, ze sa ti to tam este vsetko roztahuje, a preto mas taky pocit, ze to boli..... neviem... 😕 😕 neviem, skus sa opytat svojho lekara...

maxara
12. jan 2011

@bambola ano, ona bola strasny extremista.. a introvertna si? alebo taka tichsia? to si , vsak?

@noemarta no ved ja sa mu nebranim, ale predsalen je to uz stredny vek a spat sa to uz vratit neda 😔

luludi
12. jan 2011

@dreamer4 ano, bolo to dost citlive, ale nie neprijemne a urcite nie bolestive. 🙂

luludi
12. jan 2011

@bambola to si vaz, ja @maxara toho fekaliofila tak lahko nezabudnem 😉 😀 😀

dreamer4
12. jan 2011

@luludi dakuhem, ono je to vseobecne asi citlive, a preto je asi aj tazko urcit hranicu bolesti. Ja ssa len nemam s kym poradit, pretoze lekarka ma dovolenku ☹ a nie je to citlive stale, len pri urcitych polohach...

luludi
12. jan 2011

@dreamer4 neboj, zvyknete si a najdete postupne tie prijemnejsie polohy. 🙂 to je len pociatocny strach o miminko, aby ste mu neublizili, netreba mat obavu 🙂

bambola
12. jan 2011

@maxara tvrdia o mne , ze som introvert a asi to bude aj pravda 😅 hlavne teda pred cudzimi resp. ludmi, ktorych moc nepoznam. mm je niekedy zo mna na nervy lebo ked sme u znamych alebo s jeho kamaratmi tak malokedy nieco poviem a jeden jeho znamy bol taky nestastny, ze sa u nich necitim dobre 😀 a mm, ze co sedim ako pat penazi 😅 no ale kedze uz som dospelaa tak soom sa polepsila a snazim sa udrzat konverzaciu 😉
inac vdaka tejto mojej vlastnosti mm vyhlasil nase prve rande za jeho najhorsie rande v zivote 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre