• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
babule, najdite desat rozdielov :grinning:
12. jan 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @luludi a moje retro fotky :slight_smile:
ja som nebola také krásne vlasaté dievčatko...dlhé vlasy som ako dieťa tuším nikdy nemala
12. jan 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak uz som doma z prechadzky, maly si spal dve hodiny vonku.. Baby teraz mi volal moj sef, ze zajtra mame zamestnanecky vecierok, ze som srdecne vitana a mam zobrat aj maleho, ze ho daju do tomboly :wink: Mile, ze na mna nezabudli, ALE som prestrasne zvedava, ze co si mam ako obliect, ked mi dal vediet takto na poslednu chvilu.. :unamused:
@mirka285 super, ze ti je uz lepsie :slight_smile:
12. jan 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak ty si mu rovno jednu rektoskopiu prihrala :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka čokoľvek si dáš, s Filipkom tam budeš za hviezdu, stredobod..:slight_smile:
12. jan 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 na tej vpravo je ine pozadie :grinning:
12. jan 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :slight_smile: tak na tej prostrednej mas super uces
12. jan 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline nika je celkom po tebe, mas hlbavy inteligentny pohlad :slight_smile:
12. jan 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, aky je rozdiel medzi kolono a rektoskopiou? To je to iste, ci?
12. jan 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kolono je hlbsie a inym pristrojom
12. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dakujem :wink:
12. jan 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline strasne sa na teba Nika podoba :wink:
12. jan 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som s mamou :grinning: asi 3-4 rocna
12. jan 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara fuu Peti, staci ze si pustim to video z kolona a uz zvieram ritku.. :pensive:
12. jan 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka :grinning: no kolono je sonda do creva hrubeho a rekto je len do konecniku a nie sonda, ale len vlastne nejaka rurka .. ano vyzera to strasne, ale radsej rekto ako kolono :pensive:
12. jan 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy :grinning: :grinning: :grinning: prave som nasla seriu fotiek, co sme si robili srandu z dopravnej znacky :grinning: ja a mm, keby ste nas nahodou nespoznali :grinning:
12. jan 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este z jednej super dovci z Dediniek a Mary :dizzy_face:
12. jan 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara super fotky :grinning: :grinning:
a nerob si srandu z môjho debilného účesu..čo narobím? nikdy som nemala dobré vlasy a vtedy takéto hrivy ála Nagy leteli :slight_smile:
12. jan 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak- tá prvá fotka, to je do môjho občianskeho po vydaji, mala som 19, tá druhá je z maturitných oznámení a tá tretia s "pochváleným" účesom ešte niekedy skôr
12. jan 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som fotila
12. jan 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara posli aj mne tu knihu prosim ..dnes saLeia zobudilao po ltretej a nespalado siestej..:cry:a to mi zaspala o jedenastej...uz to vobec nechapem..
12. jan 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
@luludi fakt? ja to ani tak veľmi nevnímam..možno podobu vidím na niektorých podobných fotkách z môjho a jej detstva..ale na týchto mi to ani tak nepríde :slight_smile: mám predsa krásnu dcéru a ja som bola taká introvertná kaderukakadenoha s blbým účesom bez mejkapu :slight_smile:
12. jan 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline to fakt? :astonished: ja by som dala hadam opacne poradie :fearful: ale ved ja chvalim, si letela s dobou.. napr ja som taky uces chcela mat a moje vlasy mi takto nedrzali :grinning: ale za to moze mama, lebo hen ako ma cesala
12. jan 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 posli mi meeeeejl
12. jan 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara až ked som študovala podrobne foto a skúmala, či tá v čiernom si ty, som si všimla, že ty si fotila..
12. jan 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara na plešinku? :grinning: ale bola si chutné dieťa :slight_smile:
12. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám doma len zvolenské jogurty..otvorila som jahodový, ale malému dala len ten smotanový biely vrch, nezamiešala som..tááák otváral pusu..a potom som mu trošku pomiešala a chutilo mu aj tak..polku spapal..:slight_smile: (lebo brokolicu hrášok a mrkvu rozmixovanú spapal len trocha, potom už pľul..)
12. jan 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara v knihe som dosla k 5 kapitole a vzdavam to.. mne to nedava zmysel, neverim tomu a osobne mi to vadi :unamused: ale hadam niekomu inemu pomoze.
Napriklad u nas sa teraz uplne inak vyvija rezim ako doteraz, tak dam tomu prirodzene par tyzdnov, nech odsledujem, co risimu vyhovuje. :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline daniel vie, co je dobre :wink:
12. jan 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok