Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
12. jan 2011

babule, najdite desat rozdielov 😀

monline
12. jan 2011

@maxara @luludi a moje retro fotky 🙂
ja som nebola také krásne vlasaté dievčatko...dlhé vlasy som ako dieťa tuším nikdy nemala

kafoditka
12. jan 2011

baby tak uz som doma z prechadzky, maly si spal dve hodiny vonku.. Baby teraz mi volal moj sef, ze zajtra mame zamestnanecky vecierok, ze som srdecne vitana a mam zobrat aj maleho, ze ho daju do tomboly 😉 Mile, ze na mna nezabudli, ALE som prestrasne zvedava, ze co si mam ako obliect, ked mi dal vediet takto na poslednu chvilu.. 😒
@mirka285 super, ze ti je uz lepsie 🙂

monline
12. jan 2011

@maxara tak ty si mu rovno jednu rektoskopiu prihrala 🙂 🙂

monline
12. jan 2011

@kafoditka čokoľvek si dáš, s Filipkom tam budeš za hviezdu, stredobod..🙂

maxara
12. jan 2011

@katty17 na tej vpravo je ine pozadie 😀

maxara
12. jan 2011

@monline 🙂 tak na tej prostrednej mas super uces

luludi
12. jan 2011

@monline nika je celkom po tebe, mas hlbavy inteligentny pohlad 🙂

kafoditka
12. jan 2011

Hmmm, aky je rozdiel medzi kolono a rektoskopiou? To je to iste, ci?

maxara
12. jan 2011

@kafoditka kolono je hlbsie a inym pristrojom

kafoditka
12. jan 2011

@maxara dakujem 😉

kafoditka
12. jan 2011

@monline strasne sa na teba Nika podoba 😉

maxara
12. jan 2011

tu som s mamou 😀 asi 3-4 rocna

kafoditka
12. jan 2011

@maxara fuu Peti, staci ze si pustim to video z kolona a uz zvieram ritku.. 😔

maxara
12. jan 2011

@kafoditka 😀 no kolono je sonda do creva hrubeho a rekto je len do konecniku a nie sonda, ale len vlastne nejaka rurka .. ano vyzera to strasne, ale radsej rekto ako kolono 😔

maxara
12. jan 2011

Babyyy 😀 😀 😀 prave som nasla seriu fotiek, co sme si robili srandu z dopravnej znacky 😀 ja a mm, keby ste nas nahodou nespoznali 😀

maxara
12. jan 2011

a este z jednej super dovci z Dediniek a Mary 😵

monline
12. jan 2011

@maxara super fotky 😀 😀
a nerob si srandu z môjho debilného účesu..čo narobím? nikdy som nemala dobré vlasy a vtedy takéto hrivy ála Nagy leteli 🙂

monline
12. jan 2011

a inak- tá prvá fotka, to je do môjho občianskeho po vydaji, mala som 19, tá druhá je z maturitných oznámení a tá tretia s "pochváleným" účesom ešte niekedy skôr

maxara
12. jan 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som fotila

tinaki1275
12. jan 2011

@maxara posli aj mne tu knihu prosim ..dnes saLeia zobudilao po ltretej a nespalado siestej..😢a to mi zaspala o jedenastej...uz to vobec nechapem..

monline
12. jan 2011

@kafoditka
@luludi fakt? ja to ani tak veľmi nevnímam..možno podobu vidím na niektorých podobných fotkách z môjho a jej detstva..ale na týchto mi to ani tak nepríde 🙂 mám predsa krásnu dcéru a ja som bola taká introvertná kaderukakadenoha s blbým účesom bez mejkapu 🙂

maxara
12. jan 2011

@monline to fakt? 😲 ja by som dala hadam opacne poradie 😨 ale ved ja chvalim, si letela s dobou.. napr ja som taky uces chcela mat a moje vlasy mi takto nedrzali 😀 ale za to moze mama, lebo hen ako ma cesala

maxara
12. jan 2011

@tinaki1275 posli mi meeeeejl

monline
12. jan 2011

@maxara až ked som študovala podrobne foto a skúmala, či tá v čiernom si ty, som si všimla, že ty si fotila..

monline
12. jan 2011

@maxara na plešinku? 😀 ale bola si chutné dieťa 🙂

monline
12. jan 2011

mám doma len zvolenské jogurty..otvorila som jahodový, ale malému dala len ten smotanový biely vrch, nezamiešala som..tááák otváral pusu..a potom som mu trošku pomiešala a chutilo mu aj tak..polku spapal..🙂 (lebo brokolicu hrášok a mrkvu rozmixovanú spapal len trocha, potom už pľul..)

luludi
12. jan 2011

@maxara v knihe som dosla k 5 kapitole a vzdavam to.. mne to nedava zmysel, neverim tomu a osobne mi to vadi 😒 ale hadam niekomu inemu pomoze.
Napriklad u nas sa teraz uplne inak vyvija rezim ako doteraz, tak dam tomu prirodzene par tyzdnov, nech odsledujem, co risimu vyhovuje. 🙂 🙂

luludi
12. jan 2011

@monline daniel vie, co je dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre