Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
13. jan 2011

@tinaki1275 na cestovny ruch som mala prihlasku ale nesla som ani na prijimacky lebo v tom case som bola uz prijata na VSE v Prahe, tiez CR 😉 takze tam som absolvovala svoj semester 😀
tak ak mas logiku tak podla mna je ekonomicka fajn, ale u mna nula bodov, ja som mala problem s matikou aj na gympli, neviiem co ma napadlo ist na ekonomicku 😠 ma zlakal ten cestovny ruch 😉

luminkasp
13. jan 2011

@mirka285 sak este nevies aka bude linda;)

luludi
13. jan 2011

@maxara: a este v buducom zivote, ked sa narodim.. chcem byt zidovska zena v domacnosti 😵 🙂

bambola
13. jan 2011

@luludi prsi 😒 takze sme od vychadzky 😠

luludi
13. jan 2011

@bambola ☹ ☹ ☹ ja mam teraz 4 dni mm mimo domu, ide na pohreb, tak ked budete moct, vezmete nas cez vikend vyvetrat von? ak nebudete mat doma tm, alebo nepojdete do BB. Aj ked sa trochu obavam, ze dnesna davidova navsteva suvisi s tym, ze nas bude chciet na najblizsie 4 dni zasit niekam do nemocky.

katty17
13. jan 2011

@bambola - mati takze predsa si objednala chutnuck dievcensky kociarik. vyzera ako pre babiky. ja zboznujem kombinaciu ruzova s hnedou alebo fialova s hnedou 🙂 . takze chvalim tvoj vyber, a "manzelik" je dobrak ze ti ho schvalil ;)
BABY tak ja mam vystudovane uctovnictvo kazdeho druhu ;) ale uz roky sa zaoberam uctovnictvom pre EU ;)
Ale lutujem ze som nesla studovat to co som vzdy chcela. a to je architektura :(

katty17
13. jan 2011

@luludi vazne by si chcela byt zienka v domacnosti? ked som bola este mladica tak som chcela mat tri deti a ze budem zienka domaca. ale to ma uz preslo 😀

tinaki1275
13. jan 2011

@bambola ja som bola prijata na vsetky fakultu v BA a ja na cestovny ruch v BB..tak som si vyberala..moj sen bol diplomacia a otvorili to ako specializaciu v BA posledne dva roky a aj mavybrali do uzsiehi vyberu tak som mohla ist ale po prvom pohovore ked sa ma opytali ci planujem rodinu a ja som odpovedala ze hej ..tak sa im to nepozdavalo ..a bola by som musela tvrdnut o 2 roky dlhsie na skole a dalsie 2 na ministerstve zahr.veci za zakladny plat ..na toto som fakt nemala chut..inac ja som strasne chcela ist studovat do Prahy ,ale to sa v 1993 nedalo ,nemali to este doriesene..s platenim a tak ..

denisse
13. jan 2011

a co sa tyka golfaca, tak ja mam po nele tento

http://www.detskydum.cz/detail/inglesina-zippy-...

cerveny a som maximalne spokojna ... a dufam, ze este vydrzi barunku ... a uz sa neviem dockat, kedy donho preskocime z hlbokeho ... ale asi az tak v marci najskor .. 🙂

tinaki1275
13. jan 2011

@luludi hadam nie nemocnica..teda prajem aby to bola len priatelska navsteva..

bambola
13. jan 2011

@luludi lulu ideme do BB ☹ inak by nebol problem 😉 ideme az na dva tyzdne , preto nestiham ani maxi stretko (hehe , dvojzmysel 😀 ) ale ak by to zajtra vyzeralo lepsie vonku tak mozme, len tak skorej, okolo druhej cca

katty17
13. jan 2011

@tinaki1275 - mati, ja som zvazovala tiez diplomaciu 🙂 ale nakoniec to vyhrolo to moje spominane financnictvo 🙂
@luludi - tiez dufam ze to bude len navsteva v nemocke a nie pobyt !!!

bambola
13. jan 2011

@katty17 ano zobrala som ten 😵 tak to uz si tretia co sa jej paci hnedo-ruzova aj s mirkou som sa vcera zhodla 😉
@luludi no snad nie ☹ inac keby aj bol mm doma on s nami nechodi kocikovat 😠

ja by som bola tiez rada zena v domacnosti ale v nejakom fajnom domceku s velkou zahradou a nie v dvojizbaku 😠 😀 ale nie, ja som nikdy nechcela a ani nechcem byt zienka domaca. stale by som chcela robit v cestovnom ruchu alebo teda s jazykmi, len jazyk uz vie dnes kazdy cize treba na sebe makat, ale zase kde netreba, ze? ked je konkurencia vsade velka 🙂

katty17
13. jan 2011

@bambola - mati nedavas hodiny angliny? ;)

bambola
13. jan 2011

@katty17 dva roky som doucovala 11rocneho chalan na DD 😉

katty17
13. jan 2011

@bambola - ale ja som myslela pre mna ;) alebo co odporucas na ucenie sa AJ? ja som totiz riadny blb na jazyky co ma dost stve :(

tinaki1275
13. jan 2011

@katty17 joj ja by som na financnictvo ako na pracu nemala nervy,to ta fakt obdivujem.. ..ja potrebujem mat hlavne kontakt s ludmi ..ale ta diplomacia bola dobra ,moji 4 spoluziaci co sa na to dali sa dnes maju super ,jeden zakotvil na slov.velvyslanectve v atenach na 4 roky ,tak sme sa pravidelne navstevovali ..mal sa fakt dobre..a dlasi tiez ,ale falt je ze je to skor pre chlapov..tak este byt manzelka diplomata to jby bolo celkom fajn😉)

bambola
13. jan 2011

@katty17 jaaaaj 🙂 no ak zaistis, ze sa nam deti prehraju vklude hodinu tak neni problem 😉
a ako dlho si sa ucila AJ?

bambola
13. jan 2011

@tinaki1275 len dnes je to tazke sa tam dostat do diplomatickych sluzieb pokial nemas kontakty. kamoska vystudovala diplomaciu a robi v IBM

luludi
13. jan 2011

@bambola okolo druhej by bolo fajn ;) mm by skusil odmietnut ist so mnou kocikovat.... by som ho pokusala.. 😠

bambola
13. jan 2011

@luludi ja to berem lebo on vacsinou robi fotky ked sme von 😉 je to pre neho relax 🙂

tinaki1275
13. jan 2011

@bambola no z ekonomickej v blave brali priamo vsetkych -co je teda 20 ludi kazde 2 roky ,po studiu na ministerstvo zahr.veci na 2-3 roky -ale pozor za minimalny plat a robili poskokov..a potom vsetci isli von na velvyslanectva..to bolo jedina skolaktoru ako pripravu na diplomaciu uznavali ..teraz ich je viac a nemyslim ze sa to ale zmenilo s ich pristupom aj ked som pocula z e v BB jevelmi dobra diplomacia..

luludi
13. jan 2011

@katty17 ja neviem vobec Aj, na strednej sme mali kombinaciu nj a fj. Beriem to ako velky handicap :(

bambola
13. jan 2011

@tinaki1275 ona ma prave diplomaciu v BB 🙂 tak teraz je uz asi viacej tych studentov ako byvavalo , za to je tam taka tlacenka. ja verim, ze diplomati sa maju fajn 😔
ja by som preto chcela tlmocit, su za to fajne prachy, ale treba mat na to povahu, tak uvidime 🙂

oacka
13. jan 2011

ahojte,maminy! kedy teda kupujete golfáče? lebo vidím,že už sa tu o nich diskutuje dlho. ja sa teším,keď malú otočím v šporťáku a začnem ho používať ako šporťák. 😀 v lete sa chystáme k moru a mám dilemu,či zobrať teutonku alebo kúpiť kvôli tomu golfáč... teutonka nám zaberia v aute zbytočne veľa miesta,ale zas malá sa v nej vyspí a má super kolesá aj na pláž podľa mňa. ako by ste poriešili vy?

tinaki1275
13. jan 2011

@bambola neboj to zvladnes..aj oficialne preklady sa oplati robit..aj ked to uz dnes tiez robi vela ludi ..

luludi
13. jan 2011

@bambola @tinaki1275 @katty17 kedze byt zienkou domacou je nemozne v dnesnej dobe, ja som sa zase nasla v praci s ludmi, hrozne som lubila, ked som robila v cestovke a prisli ludia s predstavou a ked som sa ich povypytovala, nakoniec sme vybrali nieco uplne ine a ten pocit, ked prisli podakovat a kazdy dalsi rok sa rovno pytali na mna bol uzasny 🙂 vzdy ked vysiel novy katalog som po prvom prelistovani vedela, kam poslem tento rok svojich stalych klientov 😵 😵 😵 take nieco by som chcela robit aj po navrate z materskej.

oacka
13. jan 2011

@luludi ja by som bola najradšej v domácnosti, mojej povahe to úplne vyhovuje, a navyše nemám žiadne ambície, chcem mať len kľud. 😀

luludi
13. jan 2011

@oacka autom teutonku, letecky golfac 🙂

oacka
13. jan 2011

@luludi ke´d my nemáme moc veľké auto... ale aj tak budeme musieť kúpiť tú rakvu na strechu. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre