• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@luludi hmm vidno ze to nie je slovenska nemocnica, este aj svoju oblubenu siet tam mate :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ako nabaleny ste tam sli?
14. jan 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi aj ja som uz chcela kupit ten cucaci poharik ale neviem aky je dobry. chcem taky ten netecuci ale zase aby nebol drahy, rozumej, niezeby som setrila na dietati ale ak ho nebude chciet tak co :sweat_smile:
14. jan 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska kati nielenze siet ale , ze tam moze mat aj maleho. u nas by si garantovane nemohla :angry: moja mala by bola hotova keby som sla na par dni do nemocnice ako maxi napriklad a mm ten by pri nej zosedivel, pretoze ona bezo mna nezaspi
14. jan 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pani suseda, mila starsia pani :slight_smile: A vigantol 2 kvapky raz denne?

@meruska minikufor pre mna, velky kufor pre buba + siet, ale v baleni do nemocky uz mame prax, vieme sa zbalit do 10 minut
14. jan 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola veru maxi chodi vzdy bez Ninky
14. jan 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ano 2 kvapky raz denne
14. jan 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja mam poharik z DM - babylove znacka. Netecie, dobre sa z neho cuca a nebol drahy. Zatial uplne staci.
V SVK nemocnici nemozes mat so sebou dieta? To fakt? A kde ho mas nechat, ked kojis? :confused: :confused: :confused:
14. jan 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi dufam ze ta prax v baleni vam coskoro nebude potrebna
14. jan 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ano dve kvapky
no nemozes, vsak maxi este kojila ked isla do nemocky :unamused:
jedine ked dieta hospitalizuju a ty kojis tak s nim ostavas
14. jan 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska @luludi tak ta prax v baleni sa vam zide potom aj na dovolenky :grinning: dufam, ze ju uz budete vyuzivat len pri tychto prilezitostiach :wink:
ble ja neznasam balenie a musim ist balit nas dve na dva tyzdne do BB :confounded:
@mirka285 mirka mne sa posledne dve noci sniva o golfacoch aj ked nviem preco lebo uz mam vybrane :grinning: ale dnes sa snivalo aj mne o stretku :slight_smile: ale, ze to bolo len pripravne stretko kym pride tinka z grecka :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska dobre vravis, suvisle.. :wink:

@bambola: no do ucha.. a ze vraj baby frendly nemocnice mame ... hm.. ked sa tu mihne david sa spytam, ci je to tu bezne, alebo ci len mame protekciu.
14. jan 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste niektora menila pediatra po pol roku?
14. jan 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde su zvysne baby? este spia? :astonished:
14. jan 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajeme pekný dník
dnes som hore od 4tej, dosť som si aj porobila, malý hodinku nechcel spať, tak ked zaspal, som nešla ani ja.. :slight_smile:
tak si vás idem prečítať

mm dostal z roboty papiere k vyplneniu daňového priznania, tak si musim aj ja vybaviť z úradu, že si na mňa uplatňuje, minulý rok som si to vybavila a dostali sme vrátenú daň.... :slight_smile:
14. jan 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 miki kde sa chodi pre ten papier na urad prace,alebo na socialku?asina urad prace ci? :slight_smile:
14. jan 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 mirka tusim spominala, ze sa jej nepaci system skladania, ze sedacia cast osobitne a konstrukcia osobitne
14. jan 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi lulu povedz davidovi, ze uz tu neprsi, ze mozes ist domov :grinning:
14. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 teraz som volala s mm účtovničkou z roboty a mi vraví, že si mam isť na sociálku po ten papier, min. rok som potrebovala z roboty, lebo som bola celý rok na rodič. s dcérou a teraz tam mam aj matersku, tak mi stačí jeden papier zo sociálky
14. jan 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ako sa Vam dari? my mame teraz doobedne prechadzky take expresne, kedze Misko nam v noci buntosi, tak rano spi aj do 9 a to uz je krasavica jednou nohou v kociku :confounded: Takze rychlo Miska obliekam, ranajkujeme a Julku kojim...potom jemu zapnem rozpravky a ju utekam uspat Julku vonku...ked sa konecne vytrepem aj s Miskom, tak sa fesanda zobudi, lebo ju nikto nedrncal :angry:
14. jan 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 mne sa ten kočik paci a podla tych fotiek sa mi nezda, ze by sa sedadlo skladalo oddelene :wink: skoda, ze nema polohu upne do lahu, alebo sa mylim?
14. jan 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi vigantol sa davkuje podla vahy, lebo sa mi mari, ze Misko braval viac ako Julka teraz...ona ma dve kvapky a Misko bral vigantol do 2 rokov
nech ste co najskor domka :wink:
14. jan 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska ked si kuknes na tych obrazkoch , ze konstrukcia kocika je ovalna a na tom obrazku kde je kocik zlozeny neni nic ovalne a pod nim je sedacia cast (asi len prelozena napoly) :wink:
14. jan 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste prosim vas dneska vsetci? :confused: vy urcite budete vypisovat ked ja budem na ceste do BB :rolling_eyes:
14. jan 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...skapal tu dnes pes?
@aalexis007
@strasska kocik sa sklada naozaj zvlast konstrukcia a zvlast ostane ta sedacia cast...je to korytkove sedenie,teda ide do uplneho lahu ale ked dieta v nom lezi,nohy ma vyssie akokeby ich malo vylozene...inak je vraj dobry...a tiez nema madlo...
14. jan 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, mne niekto vravel minuly tyzden ze ked vidite za sa dietatko akoby zatriaslo tak vtedy CIKA :grinning: . ale neviem ci je to aj pravda. nemam to odskusane :wink:
14. jan 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si ja dat chytro vanu, kym su risi so sandrou na prechadzke :slight_smile:
14. jan 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasulky,,idem si prrecitat ako ste sa dnes cinili,,,udialo sa tu nieco nove, co by stalo za upozornenie?
14. jan 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ,tak dnes je tu nejako ticho ...ze len 2 strany? a kde je Petra ?
my sme dnes uspesne spapali na olovrant kasu tak sa vytesujem.. :slight_smile: a leia dnes zacala hovorit ba-ba ..co je v grectine otec ..co samozrejme mm tesi aj ked ona to hovori samozrejme nahodou :wink:
idem na kafe s kamoskou co som nevidela 3 mesiace ,a podstupila 2x neuspesne IVF tak sa citim dost blbo ..malu necham mm samozrejme..este nakuknem potom ..
14. jan 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 PEkny kočík a da sa do lahu... Len sa mi zda maly, Danko uz teraz je velky chlap.... JA mam tiez vybrany kocik a uz sa tesim, kedy ho pojdeme kupit, ale zatial mam trojkolku sportak JANE...
@merikac AHoj MArianka, ako sa mas?
Danko sa plazi po zemi, tak mam chvilku cas....no uz ide k ovladacom na video...ach jaj...moj maly technik...

Uz konecne mame 3 zuby a ide 4. horna jednotka, stale nespime poriadne. http://www.youtube.com/watch?v=4Ia-NfzfftA
Uz dokazeme zopar malickosti... http://www.youtube.com/watch?v=R8bip6kehAQ aj papa, ako sa mas, a zopar slov uz vie...
14. jan 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok