Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
14. jan 2011

@zrzulka dobru noc, pojdem uz aj ja, snad sa mi ju tiez podari uspat 😠

zrzulka
14. jan 2011

@bambola no mame pauzu lebo mala nechodi do skolky ale mame este 5 hodin nahradnych vychodit od stredy zaciname s cvicenim pre deti tak som zvedava ci sa patovi bude pacit. s uskladnovanim mame aj my problem lebo ved my mame len 2 izby tak je to o nicom. decka kopec hraciek. uskladnujeme kde sa da aj u nasich mam vela veci...
ako uspavas martinku??? a cez den ti spava? Toto nase druhorodene bez cecku nezaspi ☹

bambola
14. jan 2011

@zrzulka no ved prave, ze ja tiez na cecku 😒 snad sa ta jej cicikova zavislost postupne zmierni
my mame tiez 2 izby, zatial nemame tak vela veci, ale ked sa malej nahromadia tiez budeme musiet doniest k nasim, vsak na co maju velkyy dom? pre vnucata 😀 😀 😉

monline
14. jan 2011

@zrzulka maxi to tu dnes písala..môže byť dieťa v nemocnici, ale personál sa stará iba o pacienta, čiže o dieťa nie..a ak matku operujú, kto sa o dieťa postará? s lulu je to iné, ona opateru malého popri liečbe zvláda a možno tam už pozná niekoho, kto jej prípadne chvíľku povaruje buba

gabika41
15. jan 2011

dobre ranko 🙂 ste tu vcera mali dobru temu....

sarai
15. jan 2011

@mirka285 ja sa nechcem hadat. nemam to vobec prestudovane tak ako ty, takze nejdem protestovat. ja mam sportiak v ramci trojkombinacie a nezda sa mi moc dobry. preto si na golfac chcem dat vacsi pozor. a ak vies poradit, ja budem len rada. chcela by som taky spratny do auta, aby sa dal rychlo zlozit a nezaberal vela miesta. a aby vydrzal aj do troch rokov. a aby sa dal dat aj do lahu. ja som kukala tento http://www.obchodny.sk/product/kombinovany-koci..., http://www.obchodny.sk/product/kombinovany-koci...

monline
15. jan 2011

dobré ránko...vonku je tak škaredo...ale dúfam že všetky budeme mať pekný dník 🙂
idem na kafe 🙂

monline
15. jan 2011

dobré ránko...vonku je tak škaredo...ale dúfam že všetky budeme mať pekný dník 🙂
idem na kafe 🙂

noemarta
15. jan 2011

dobre ranko,
veru, vcera tu bola dobra tema, len skoda ze som mala zavelene uz do postele
😀 @tinaki1275 ja som presne ako ty, ziarliva a podozrievava, tiez som sa JEDEN a dufam ze posledny krat dost spalila a poviem ti, dlho mi trvalo kym som zacala mojmu mm doverovat a neupodozrievat, pritom chudak on s tym nic nemal, co uz... ale uz je to dobre a supeeeeer !!!!!! 😉
@maxara hm..... takze som sa nedozvedela tajomstvo, ja nemam pristup do sukromnej ☹ ☹ hadam mi to povies ked sa stretneme.... inaaac 5.6. mame s mm vyrocie svadby 7 rokov, zeby sme to spojili, hi hi

sarai
15. jan 2011

@bambola ja som na tom podobne. tie ten sportiak nie je nic moc a golfac by som tiez chcela pouzivat prioritne. prave preto by som ho chcela lepsi.

noemarta
15. jan 2011

@monline dobre ranko, dnes peknu zabavuuuu.
u nas nie je az tak skaredoooo, prediera sa tu slniecko... 😉

kafoditka
15. jan 2011

Dobre ranko sa praje 🙂
Tak dobra temicka tu bola vcera vecer, ale sla som off, podobne ako Noe som sla pocvicit 😉
Perfektne prekvapko Maxi chysta, ja uz mam teraz hlavu ako melon, lebo v juni ma aj moj Peto 30 a chcela by som nejaky super darcek ale zatial som neprisla na to, co by to malo byt... ☹ my sa ideme dnes flakat do Avionu, potrebujeme zopar blbosti pokupit... pekny den vsetkym

noemarta
15. jan 2011

@kafoditka aj my ideme na nakup, ale len do hypernovy, tedaaa, mozno sa poflakame aj po obchodoch, ale zamer je hypernova, lebo ladnicka zyva praznotou.... hi hi tak sa mozno vidime...

kafoditka
15. jan 2011

@noemarta Maci my chceme ist tesne po obede, tak sa mozno aj stretneme?? Ja si potrebujem kupit nejake veci a malemu tiez.. tak som zvedava, ako pochodime, lebo obycajne ked idem cielene nieco kupovat a mam peniaze, tak nikdy nic nekupim a ked len tak vybehnem pre konkretnu vec s tym, ze dnes NEMOZEM nic kupovat koli vysokemu datumu a prazdnej penazenke, tak just su perfektne veci v obchodoch.. 😖

mirka285
15. jan 2011

@sarai jasne,ze ja sa nehadam...alie tie linky co si sem dala to nie su golface,to su sportove kociky...takze teraz neviem ci chces sportovy gocik alebo golfc?golfovy kocik nema spojenu rucku a je spratnejsi ako tie co si dala link....
@noemarta
@kafoditka a co ste cvicili?ja som tiez vcera cvicila,ale ja cvicim uz o pol osmej,takze som stihla aj na onovi klabosit este 😀

sarai
15. jan 2011

@mirka285 vidis, nevyznam sa v tom 😅 chcela by som to, co som popisala - spratny, da sa dat do lahu...

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 😀 cvicili sme na chlapoch 😉

mirka285
15. jan 2011

@sarai tak golfac je spratnejsia a ovela lahsi....sportovy kocik je vacsi,nie je taky maly po zlozeni a vacsinou je o dost tazsi od golfacov a ide do uplneho lahu alebo skoro lahu ale to idu aj golface...lenze pri dvojrocnom dietati vlacit so sebou vsade sportovy kocik je podla mna hovadina,takze ak by si zacala kocik pouzivat v lete az,tak by som si asi kupila golfac,ale na druhej strane ja si to neviem v zime s golfacom predstavit,ked nasnezi,tak ako tam napraces fusak a po snehu s tymi malymi koleckami tak to tiez neviem 😖 takze je to fakt na tebe ako sa rozhodnes...

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka jaaj,tak z toho ale ja nechudnem 😀

denisse
15. jan 2011

ahojte ... citam len poslednych par prispevkov, nemam velmi cas ...
@mirka285
ja som s nelou chodila aj v zime s golfkami (ako som spominala, mam inglesinu zippy) a v pohode aj s fusakom, aj kolecka to zvladli .. samozrejme ziaden brutalny teren, ale po meste v pohode ...
este som sa ta chcela opytat, aku autosedacku 9-18 ste kupili? ja prave vyberam a voooobec neviem ...

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 😀 pocuvaj, som sa vcera premeriavala a mne ti vysli od 18.10. nejake cudne udaje.. 😕 teda niekde som schudla len 3cm a niekde zevraj 8cm 😕 😕 tak neviem, ci som sa predtym zle merala alebo som zle prikladala meter - najma co sa bokov tyka...

mirka285
15. jan 2011

@denisse deni hej ale ja netusim kde Sarai byva,to ona si musi sama posudit ci to jej kocik zvladne...kupili sme Romer king plus a myslim,ze dobre sme vybrali,aj cena akurat...
@kafoditka to si musis zapamatat napr. znamienko na tele kade sa merias,lebo staci ak das meter co len a trochu inac a uz vychadzaju uplne ine udaj...a 3 cm je dost vela,takze tych 8 keby si schudla,tak nie ze oblecies soje oblecenie,ale uz aj moje 😀

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka domi kolko cm si schudla v pase?

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 no tych 8cm mi vyslo zrovna na bokoch, takze predpokladam, ze som to zle merala...ale urcite sli nejake cm dolu, lebo oblecem vsetky rifle pred tehu a este mam opasok.. a co ma najviac sere, tak to je -6 cm z ceckov ☹

denisse
15. jan 2011

@mirka285 na romer king plus som si nechala poslat vysledky testu .. tiez ju zvazujem ... este mam v merku MAxi cosi tobi ...

kafoditka
15. jan 2011

@mirka285 v pase len 3cm, stehno 4cm, brucho (cez pupok) 5cm, a celkovo od oktobre mam - 6kg...

mirka285
15. jan 2011

@kafoditka akurat som ti chcela povedal,ze hovori sa ze cm v pase sa rovna kilo dolu...tak to ti aj sedi,no tak to si schudla velmi pekne,tolko som ani ja neschudla a to cvicim.....
@denisse Deni presne medzi tymito dvoma som sa aj ja rohodovala,kupila som Romerku lebo sme ju kupovali s golfacom a dostali sme super zlavu,ale ci kupis jednu ci druhu,podla mna budes spoko...

denisse
15. jan 2011

@mirka285
aj v testoch bezpecnosti su na tom podobne ... takze ani ja uz dalej nehladam a jednu z tychto dvoch kupim a hotovo

mirka285
15. jan 2011
denisse
15. jan 2011

@mirka285
Jeeeej, krasna 🙂 a Linda jaka velkacka uz ... uzasna je ...

mirka285
15. jan 2011

@denisse Linda v nej sedi ako kralovna,ale ja ju este nemozem pouzivat,Linda ma len nieco cez 7 kilo,musi pribrat dievca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre