Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
16. jan 2011

bre ranko 🙂 ,

spali sme krasne a bez placu az do deviatej rano 🙂 rano ma bubo zobudil s usmevom, rozopol si plienku a cikaaaaal a cikáaaal 🙂 ale dnes rano to nevadi, lebo dnes nam pride domov tatinko 😵 😵 😵
@merikac ano, dnes je DEN D
@bambola vcera cez den takmer vobec nespal, plus sme sa vracali domov a to vsetko okolo, uz bol nakoniec tak unaveny, ze nevladal ☹

kafoditka
16. jan 2011

Bre ranko.. pred chvilkou mi maly sprasil skoro cely biely jogurt s piskotou, tak dufam, ze sa nam pomaly vrati chut do jedla, na obed mu chcem dat maso a zeleninu normalne z vyvaru, co sa vari na pre nas na obed, tak som zvedava, ako mu bude chutit..
@mirka285 tak z malej sa stava pomaly selma zubata 😉 a nic sa vam tam nepozdavalo v Rajke??
@bambola tebe som vcera neodpisala, dakujem, ze si pozerala ten golfac 😉 ja som aj chcela veselsiu farbu, ale hnedy ma fakt chytil za srdce.. ale kedze sa k nemu nedopracujem, vyberiem si z tych modrych farieb....
Baby s tym spankom nas blbnu viacere deticky, moj sa napr. budi kazde tri hodky na jedenie, ale uz som si zvykla, vsak co ine mi ostava 😖 mna uz aj napadlo, ci to nie je sposobene novym mliekom, na ktore sme presli... predtym mal sunar a budil sa len 2x v noci, teraz ma hipp a vstava 4x...mozno bol sunar sytejsi...neviem... 😒

mirka285
16. jan 2011

@merikac no predstavu mame,nechceme vela izieb,stacia nam obyvacka s kuchynou,spalna a dve izby ale musia byt vzdusne,ziadne pidiizby ako v panelaku...a chceme bungalow a pozemok cca desat arov 🙂 pekna predstava,ze? vru Linde asi idu horne zuby,jeden uz vidim,tak snad vyleze aj ten vedla...Linda je fakt dobra,co sa tyka spania,musim to dievca pochvalit 😉

kafoditka
16. jan 2011

Nie hipp ale na hami mlieko sme presli...

oacka
16. jan 2011

@mirka285 nemali ste žiadny problém,keď ste prešli z nnutrilonu na Sunar? vy ste tuším tak prešli,nie? včera som jej bolla kúpiť Nutrilon 2 normálny, tak tie ceny sú otrasné!!!!!! ja by som chcela prejsť na sunar len kvôli cene, neurobím tým dačo zlé???? neuškodím jej?

mirka285
16. jan 2011

@kafoditka mliekom to nebude,moja sa nebudi ani ked pije hipp,dokonca ked si vsimnes to mlieko obsahuje take sytiace kusocky...no nieco sa nam tam velmi paci ale nechcem zakriknut,tak ked nieco bude uz cierne na bielom tak sa pochvalim....babyyyy ja dnes nevarim,ako mi je dobre....poobede chcem ist do Ikei vyskusat moj novy kocik a chcem tak kupit par blbosti,ale neviem ci nebudem furt srat ked si dam poobede ten peroarny roztok 😕

noemarta
16. jan 2011

dobre ranko,
ja som sa zobudila nejaka dolamana, nieco citim v hrdle,jejdaaa, dufam ze ma to prejde a nebudem choŕa ☹ ☹ ☹
@mirka285 gratulka k zubku, aj my vas napredujeme, uz cakam kedy sa jej prereze ten horny 😉
kluuudne by ste mohli nieco vymysliet tu pri senci, by sme si boli blizsie... 😉
@monline aj my sme si svojpomocne postavili pred siestimi rokmi dom, hi hi a nas vysla hruba stavba 800 000,- to je rozdiel s dneskom cooo??? my sme mali to stastie, ze pozemok sme dostali, keby nie tak urcite nestavame...

dnes ideme k nasim na obed, poobede musim zbehnut do prace, fasaaa.
tak sa majte, pekny den prajem vsetkym.

noemarta
16. jan 2011

@mirka285 radsej si ho daj az ked sa vratite, leboooo ozaj s tych nakupoch nebudes mat total nic, len na hnusnych hajzloch budes sedet 😉

kafoditka
16. jan 2011

@oacka tym, ze prejdes na ine mlieko, malej urcite neublizis...my mame uz tretie mlieko... a inak Kike vsetko najlepsie k meninkam 🙂

oacka
16. jan 2011

ani my dnes nevaríme,navarila som včera a večer my naši doniesli kopec,ale že kopec jedla zo švédskych stolov z oslavy, nič sa tam nezjedlo.,lebo predtým mama objednala ešte dve hlavné jedlá, ľudia boli prežratí.. Dnes má kristínka prvé meniny,tak sa asi pôjdeme poflákať do tesca,ke´d tam teraz majú zľavy na detské veci. 🙂

mirka285
16. jan 2011

@oacka Linda pila najprv Nutrilon,ten mi asi v troch mesiacoch uplne zacala odmietat,tak som kupovala Sunar,ten pila normalne,ale vracala,tak ked sme isli na lyzovacku kupila som jej Hipp mlieko,ale vracala aj z neho,ale tiez ho pila bezproblemov,teda rano a vecer,mi uz cestejsie nepijeme...a teraz jej zase davam Sunar,lebo ten predavaju aj u nas v potravinach a nemusim ho zhanat v lekarnach...ona vypije uplne kazde mlieko okrem Nutrilonu,to z nejakeho dovodu nechce...takze kludne daj nieco lacnejsie,baby chvalia aj Hami aj to Babylove z DM

oacka
16. jan 2011

@kafoditka lebo sa celkom pekne rozjedla,tak by som to nerada stopla, ke´d ona je taká citlivka na jedlo. 😀

noemarta
16. jan 2011

@oacka vsetko naj naj k prvym meninkaaaam 🙂 🙂

bambola
16. jan 2011

@merikac mne by v zasade nevadilo, ze ma teraz nejaky rozhadzany ten system ale mam sa ucit teraz fakt dost a takto sa to neda, vcera bola cely den hore a ja som sa do toho ani len nekukla, a fakt ked sa cely den nadrapujem s nou a ona zaspi az o pol 2 v noci tak uz nevladzem ist za knihy a aj keby som to zvladla tak je to o nicom lebo taky unaveny mozog mi nefunguje 😒
@oacka Kike vsetko najlepsie k meninkam 🙂
@luludi aspon, ze sa rano zobudil s usmevom 🙂

mirka285
16. jan 2011

@noemarta Nelka je kocka,jak si tam sedi jak kralovna...
@oacka aj ja zelam Kike vsatko naj 🙂

maxara
16. jan 2011

Dobre ranko

@mirka285 nemozem sexovat, lebo okrem nejakeho cudneho mimokramoveho spinenia co aktualne mam a neviem z coho, sa obavame ovulacie a moznosti splodenia potomka.. co by som samozrejme uvitala, ale nie pred narkozou ☹ takze u nas sa moc nesexuje teraz, az ked je akutny stav, vtedy vyprazdnime nadrzku a zijeme asketicky dalej 😝

@oacka My sme presli na DMkove BABYLOVE mlieko, ktore je super, je bio a je este lacnejsie ako sunar. 800g stoji 5.05e ..

@monline tak super, ze dobre dopadla oslava 🙂 a ze si mala aj co na seba.. proste doma sa vzdy nieco najde, vsak? aj ked uz naozaj nic na seba nemas 😀 aj u nas to tak je..

Inak ja musim napisat, ze aj moja Ninka je perfektny spac s obcasnymi vypadkami, ale teraz to suviselo so zubkami.. Inak mi spinka od 20tej do rana do 7:15 a cez den 2x po pol hodinke a 1x dve hodinky poobede 😵 je to poklad.. asi preto, ze chce surodenca.. keby bola lumpisko, tak by sme tak skoro nad nim neuvazovali 😀

oacka
16. jan 2011

@noemarta
@mirka285
@bambola
@kafoditka dikes 😀
začína mi stále viac dochádzať,že mamičkin stres na decku veľmi silno vidno. na oslave boli aj sesterkin dvojročný syn, veľmi nervózne precitlivé dieťatko, čo naschvál zadržiava kakanie a trápi sa s tým, sesterka začala pracovať ešte ke´d bol úplne mini, prišla o mliečko, starajú sa oňho vždy iné tety, a to na tom decku vidno.... teraz má druhého 4mesačného a zas pracuje, zas okolo neho behá babka, krstná, strýkova frajerka, to neni dobre...

maxara
16. jan 2011

@oacka Kike vsetko naj 😉

oacka
16. jan 2011

naša Kristínka bola na oslave úplná princezná, dobručká, vonku pospala hodinku a pol a potom rozdávala úsmevy na všetky strany. 😀
ja som sńu šla už o siedmej domov,lebo tak chodí spať, tak sa čudovali,že čoo neostanem dlhšie....ale nebudem predsa kvôli tomu trápiť dieťa. sesterkina mama,moja krstná potom zhodnotila,že dobre robím,že decko má mať svoj režim... moja mamka sa ma pýtala,či som nemohla ku Kike zohnať nejakú opatrovateľku,ale obe babky boli na oslave a ja by som ju s nikým iným nenechala, ani tak by som nebola moc pokojná.

maxara
16. jan 2011

my ideme dnes na obed k mm rodicom, takze nevarim.. Ninku mi ponatahuju, no uvidime 😀

maxara
16. jan 2011

inak toto co je? vy si tu kecate, pridem ja a ticho 😀 ☹

kafoditka
16. jan 2011

@mirka285 Miri tak ma napadlo, neprisiel ti nakoniec ten sek za Tomasov vystrelok, vsak??

kafoditka
16. jan 2011

@maxara tak podla spravania Filipka sudim, ze surodenca nechce ani blbou nahodou.. 😀

maxara
16. jan 2011

@kafoditka 😀 mozno neskor 😉

kafoditka
16. jan 2011

@maxara vidis to, uz teraz vie, ako sa veci maju 😀 moj pokladik

maxara
16. jan 2011

@kafoditka 😀 sikuliak

mirka285
16. jan 2011

@kafoditka zatial mi neprislo nic,ale nemam obavy zeby na mna zabudli,ono to pride v tu najnevhodnejsiu chvilu 😔
@maxara dobre ranko,tak aspon my dve sme vyspate 😉
@kafoditka Domi tebe som chcela povedat opytat,kolkokrat v noci pije Filip mlieko a kolko?

kafoditka
16. jan 2011

@mirka285 do minuleho tyzdna sa budil len 2x a vypil 150ml a teraz sa budi 4x a vypije rovnako..preco?

mirka285
16. jan 2011

@kafoditka styri krat mu v noci zarabas jest?

kafoditka
16. jan 2011

@mirka285 ano.. skusala som mu dat miesto mlieka caj a mas ho vidiet - vreskot jak hovado, pokial som neprisla s mliekom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre