• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
pekny dnik :wink:

@oacka vsetko najlepsie k meninkam kosickej krasavici a mojej prvej frajerke co sme sa drzali za ruky..posielam pusinky ...Timko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aby som to upresnila tak papa v intervaloch 20 - 23 - 2 - 5 - 8 a to o 8 povacsine vynechava a potom az desiatuje
16. jan 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 gratulka k zuborovi
@oacka: vsetko najlepsie kristinke k prvym meninam
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@bambola: dakujem, zatial je v pohode

otazka: ako cistite bubakom vasim nos? bubo chrapci, takze tam nieco ma, odsat to neviem, teda je to suche a vyplach mu robim 4x denne a nezabera to? :confused:
16. jan 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka skus to co ti radi Maxi, Bio mliecko babylove z DM, ved ju mas na krok a ked stoji 800g 5€ nemas co riesit :wink:
16. jan 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak to filipko papa dost casto to mliecko....nebudi sa potom preto ze ma plne brusko?
16. jan 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim ze moj preklep co sa mi raz poradil, myslim ze ked som blahozelala deniske k prvemu zubu a napisala som zubru sa tu udomacnil :grinning:
16. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si tu pisem sama so sebou :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka on ti preto nechce cez den jest moc,ked v noci vydrula 6OO ml mlieka :grinning:
16. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska lenze on mi zo dna na den uplne odmietol prikrmy.. neda do pusy absolutne nic, ani vyzivu ovocnu dokonca... Dnes vynimocne spapal jogurt.. totalne sa mu nabural rezim, tym, ze neje prikrm sa aj zacal castejsie budit v noci a pyta jest.. Sak on tu flasu s mliekom scucne ako malinu a spokojne spi dalej... V stredu mam poradnu, tak sa spytam doktorky, necg mi poradi ako to mam cele riesit.. ved neni mozne, aby 7 mesacne dieta bolo cele dni len na UM
16. jan 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka Kike vsetko naj k meninam....ja som UM mlieko poriesila tak,ze som si objednala Bebilon ( co je polsky nutrilon) a uplne v poho,ked si zoberiem 6ks tak 800g mam za 9,9Eurnapr.aj teraz som si tu u nas kupila Nutrilon2,vyskusam ci ho bude pit a tak a pokial ano,znova si objednavam Bebilon :slight_smile:

inak aj mne mala zaspi v podstate okolo 19tej a spi az do 6 do rana.....a to uz od 3mesiaca...dovtedy len jedno vstavanie tak okolo2:30....dufam,ze jej to aj ostane.. :slight_smile:

@mirka285 pokial ide o tie stavby RD momentalne cca plati.ze ked mas rozpocet napr.2,5milona korun a chces si to dat postavit,tak pocitaj raz tolko....pripocitaj si cenu pozemku+energo siete+projekt....realitka tiez zhltne vela...pokial ide o tu Rajku,tak to pozerate pozemky,alebo uz aj pozemok s domom?lebo vela davali Rajku na Jojke v tom byvani ale to boli len montovane domy ( viem,ze v amerike je to normal,ale ja tomu moc neverim....) :slight_smile:
16. jan 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: no tak mi ale potom vysvetli, ako je mozne, ze aj cez den pyta kazde tri hodky to mlieko :confused: schvalne som mu ho nedala a skusila som don natlacit kuracie s cukinou a jablckom, dal dve lyzicky a finito, potom vresky najvacsie a prestal, az ked som mu dala mlieko... :angry:
16. jan 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak sa ozaj popytaj lekarky, lebo podla mna by uz tolko nemal papat v noci...aj moj krasavec spi od pol 8 do pol 9 rano...budi sa asi 5-6 krat, ale papa len o 2 a medzi 6-7 rano co su uz v podstate ranajky...ak vstane medzi tym, neponukam mu jedlo, ale hladkam ho, dam cumlik a spime dalej...par dni sa to ani jemu nepacilo ale zvykol si ze v noci moze papat uz iba raz
16. jan 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 pozerali sme vselico v tej Rajke,hotovy dom nas neohuril ziadny,novopostavene su len v novej stvrti co sa tam buduje,ale tych montovanych je tam len zopar...my chceme skor pozemok a stavat podla vlastnych predstav...pozemkov je tam na predaj viac,jeden co sa nam pacil gabo zamietol lebo bol siroky 15 metrov a my potrebujeme 20 kedze chceme bungalow...ale Rajka ako lokalit nam vyhovuje a paci sa nam tam...mame vybratych par domov z katakogu a ani jeden nestoji pod tri miliony,takze neviem ci nepojdem aj ja skor do prace :grinning:
@kafoditka neviem,asi by som mu znizovala tie davky mlieka postupne...mne sa to zda strasne vela co v noci vypije a tiez si myslim,ze sa budi lebo ho mozno boli brusko,ja neverim ze je hladny...
16. jan 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska aj to som skusala - nosit ho na rukach, ukludnit ho, aby znova zaspal, dat mu cajik...ale nic nepomohlo, on si proste vyzadoval jest a otvaral stale pusu... baby poradte mi, ako to mam zmenit, ved ja mu nechcem tym ublizit :pensive:
16. jan 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto cele trva vyse tyzdna...
16. jan 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka fakt tazko sa mi radi lebo sama neviem co by som robila...
16. jan 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka suhlasim s mirkou, podla mna nemoze byt hladny stale ked sa zobudi, max rad za noc moze byt..ale neviem co nanho moze zabrat, kazde dieta je ine...ja som kedysi tiez vzdy ked sa zobudil davala jest...ale teta lekarka mi povedala, ze v noci by tolko nemal jest, lebo potom sa budi i na to ze ho boli brusko... a tak som si stanovila ze okolo 1-2 v noci je polovica jeho spanku, ze vtedy ked sa zobudi dostane papat a inokedy proste nie...a toho sa drzim uz asi mesiac a zvykol si chlapec :stuck_out_tongue_closed_eyes:...a napriek tomu sa mi budi sem tam i v ine casy, ale to ozaj len cumlik dam, pripadne pohladim...
16. jan 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 skusim mu dat v noci tej sunarek caj, mam ho odlozeny, lebo je podla mna velmi sladky, tak som mu ho nedavala... mozno ho tak v tom polospanku oblafnem... neviem, aspon vyskusam..
16. jan 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...
@kafoditka
mozno je to len prechodne .. idu mu zubky a mlieko sa mu papa dobre ...
inak je to naozaj vela, co pije v noci, toto je obvykle u kojenych deti ... u tych sice nie je jasne kolko vypiju, ale je bezne ze sa budia niekolkokrat za noc, aby si cucli, nejde o hlad a tak si myslim, ze ani tolko velka nevypiju ... a UM sa aj tazsie travi ako MM, takze mozno filipka naozaj aj boli brusko z tolkeho mlieka ...
myslim, ze
@mirka285 ti radi dobre .. skus mu sice mlieko dat, ale mensiu davku ... mozno sa len fakt potrebuje upokojit s flaskou a nejde mu o samotne jedlo ...
16. jan 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
sladky caj asi nie je ovela lepsi ako mlieko ... neviem ... ale ja nie som dobry radca na toto, mne sa moje deti budia x krat za noc ... nela niekedy este aj teraz a to ma 3,5 roka :grinning:
16. jan 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse Ja som si pisala s jednou kockou z temy "kazde dieta sa vie naucit spat" a ona mala presne tento problem ako mame my teraz a jej to s cajom pomohlo.. ze sa jej syn na ten caj naucil, postupne sa budil menej a tym padom zacal aj cez den lepsie jest ale cele to trvalo skoro mesiac... tak ja fakt neviem.. snad mi doktorka poradi
16. jan 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja sunarka caje nerobim podla navodu,ja davam do deci a pol vody jednu lyzicku,ja nim vlastne len ochutim vodu a aj to len obcas ked sa ponahlam..inak varim malej caje v nalevovych sackoch,bud ovocny alebo detsky...ja by som ho tiez len hladkala,dala dudel popripade trosku toho caju a jest by som mu dala len raz okolo polnoci....musis skusat co na neho zaberie...
16. jan 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi a Filip uz tvornozkuje?Linda zacala tento tyzden ist na styri a tak sa pohupuje,viem,ze to uz Filip robil davno,tak chcem vediet ci uz stvornozkuje...
16. jan 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska ďakujeme frajerovi! keď dopije to nové balenie,tak skúsim babylove,rada nakupujem v DM. no konečne dnes spapala aj domácu stravu,ale nedala som tam zemiak,ten jej asi vadil
16. jan 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no snazi sa, ale este mu to nejde, lebo nevie davat ruky pred seba. pohupuje sa a potom skoci sipku dopredu. Alebo ide na to tak, ze zabori nos do zeme, zadok dovrchu a nohami sa posuva :slight_smile: Miri ja mam z toho mojho krpca uplne pokazenu naladu az ma hlava rozbolela :frowning2: Dnes v noci to skusim s tym cajom a mliekom len raz za noc a uvidim... ale tipujem prerevanu noc..
16. jan 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka musis skusat,mozno bude jedna noc prerevana ale potom uz bude dobre..lebo fakt pije vela mlieka v noci a pravdepodobne preto cez den tak vymysla s jedenim...skus ho pohladkat ked sa zobudi,daj mu napit cajik a dudel mu daj,mozno bude chvilu revat a mozno o chvilu zaspi...drzim palce a zelam pevne nervy Linda sa da na styri pohupuje sa a potom nervaci lebo sa nevie pohnut :grinning: ona ked nieco chce co nema v dosahu sa k tomu jedine pregula
16. jan 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ahojte...my ideme dnes na mrkvičku :slight_smile: tak poradte ako nejlepšie a koľko a všetky tie múdrosti :grinning:
16. jan 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka mne emma tiez takto papa- skusala som ju oklamat cajom, dudlom a nic-,,len ja nemam na prsiach odmerky,tak netusim kolko toho vytiahne :unamused: - ked som jej skusala dat dudel, tak sa meta, vyhadzuje ho, doslova nervaci,,,trha mi pyzamo,,lebo chce prsnik,,, tak jej ho dam - v tu ranu klud , napije sa a zaspi,,,ale ona mi papa aj cez den,,,a nechapem kde to do toho dievcata ide,,,pretoze ma len 7500 g a ma 7 mesiacov a v 5mesiacoch mala 7170-
16. jan 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 tam neni co radit,bude rada ked ti zje tri lyzizky,pomixuj jej ju na hladnu kasu taku redsiu a skusaj...
16. jan 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok