Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
16. jan 2011

@monline tak som sa pokazila aj ja a vypisujem siahodlhe prispevky 🙂 talk ste si aj potancovali 😉 ale aky je Danko fesak 😅

luludi
16. jan 2011

@monline divala som sa na foto... nika ma tvoj usmev ala Mona Lisa.. sa mi zda, alebo ma coraz castejsie tmavsie vlasky? danielko je maly-velky muz... tak vazne vyzera, ked ma miesto pyzama oblecene "velke" oblecenie 🙂

tinaki1275
16. jan 2011

@adapa dik za radu to si kupim ked dojdem na svk ..tu mam len rybiu mast a sudokrem a este tri ine typy od |buebchen a pod..vyzera ale ze hruba vrstva rybej zatial zabera..

monline
16. jan 2011

@luludi teraz sme si obe zafarbili rovnakou tmavohnedou farbou vlasy 🙂 nika je blond, ale svedčia jej aj tmavé vlasy...si všímavá 🙂 🙂

monline
16. jan 2011

@tinaki1275 hej, trocha sme tančili..Danko sa veľa smial, ale na fotkách práve nie..moc nám nevyšli fotky, mali sme zle nastavený foťák a je veľa rozmazaných medzi nimi 😒

kafoditka
16. jan 2011

@tinaki1275 Mati dik, viem, ze to myslis dobre, ale ked mi Filip donedavna dobre jedaval aj spaval, bolo uplne jedno, ci mu dam na veceru kasu alebo mlieko, on sa mi zobudi tak ci tak... ako raz Mirka spominala - su proste deticky, ktore sa v noci budia a neovplyvnis to nicim... mne osobne nevadilo, ked sa zobudil 2x, to bolo v poriadku, lebo dostal papat o 20tej, zobudil sa potom okolo 2-3 napapal sa a potom sa zobudil az okolo 6 rano, co boli vlastne v podstate uz ranajky a potiahol do 8-8:30... teraz je to hore nohami prevratene, ale na dnesnu noc som pripravena a verim, ze je to docasna zalezitost. Baby ma dobre nakopli, takze mam novu davku trpezlivosti v sebe 😀

tinaki1275
16. jan 2011

@monline to je fajn ze sa smeje ,mne sa v posldenje dobe leia nejako pokazila..ktokolvek sa k nej prihovori -zacne plakat ,alebo ak ju niekomu dam do ruk -koniec sveta.. 😒 zeby zacinala byt rozmaznana prilis zavisla na mne? ☹ aj ked si myslim ze je este prilis mala na to ..
no musim ist zehlit a vecer k svokre ☹ vcera volal svokor a dostali sme to pomaly rozkazom ,ze uz 5 dni!!nevideli malu ..vraj im druha nevesta nosi vnuka skoro kazdy den na cele doobeda(aby sa ho zbavila samzorejme)a ja ze preco to nerobim ...co mu povedat ze sediet s malou kazdy den v ich zatuchnutom starom bytesa mi nezda az take vhodne a ze sa s nou radsej prechadzam po pristave? 😒
dufam ze ty si si lahla aspon na chvilku spat... 😉

kafoditka
16. jan 2011

@monline pekne fotky z oslavy, tak ste sa dobre zabavili a Danko bol za fesaka - ako inak 😉 My mame oslavu 50tky buduci vikend - moja mamina- ale nie taku pompeznu, len doma, pianko..

tinaki1275
16. jan 2011

@kafoditka to mas pravdu ,to je ako u nas caj u malej nezabral aj tak sa zobudila napr. o polhodinku neskor lebo proste chcela svoje mlieko a hotovo ....a hadam ti poradi tvoja dr....mne hovorila akurat o tom sytejsom mlieku na noc ..lebo mne mala vecer o tej pol desiatej pred spanim nechce vypit niekedy viac ako 100ml a potom je o tretej hladna samozrejme..a to ze je to prechodna zalezitost to som si ista aj ja.. 😉 no nejako to uz musime vydrzat .. 😒

katarina7777
16. jan 2011

Caute babule, vidim ze mate vsetky pohodove nedele ... tu je cely den hmla, normalne pocasie na depresiu 😒 Leo mi tu demoluje postielku ale brhli si ocka tak hadam skoro zaspi. Mne zacal maly tiez v noci viacej papat ale moze to byt tym ze tie dvojky mliecka su menej kaloricke, takze mu skorej vytravi, cez den papa prikrmy ukazkovo, zo zeleninoveho bez problemov spapa 180 ml.
Ozaj aky velkost topanok nosia vase ratolesti?
@tinaki1275 kedy odchadzas na slovensko? Ja odlietam 27, idem sama tak dufam ze Leo nebude v lietadle moc vrestat.

luludi
16. jan 2011

@monline ano, Nike svedcia hnede vlasy, keby nie tej fotky, kde je s Danielkom, tak ma to asi ani nenapadne.. ale na fotke vyzera byt Danielko oproti Nike este viac blond, tak ma to napadlo ;)

katarina7777
16. jan 2011

@kafoditka mne sa maly budi od narodenia stale tak isto, papa okolo 3-4 a potom okolo 7, teraz mu musim dat flasu aj okolo 12, lebo mi zacal skorej zaspavat, cize posledne mliecko by mal o 8 (predtym mi zaspaval okolo 11) a po kupani vzdy vypije aj 250 ml v priebehu pol hodky, ked mu nedam kolko chce tak vresti jak pavian. Vcera som ho vazila a mal 7800 gr, cize za dva tyzdne co sa rozjedol pribral 400 gr co je dost. A najnovsie ho okolo 6 rano zacina budievat hovienko a tym padom skoncil spanok.

mirka285
16. jan 2011

@kafoditka spravny pristup,velmi dobre si sa k tomu postavila,tiez si myslim,ze je to len docasne,Filip trosku vymysla,ale to vsetky nase deti a zase sa to vrati do starych kolaji 🙂
@monline Moni no muselo byt fakt super,torticky vyzeraju tak ze hned by som si dala 😝
@katarina7777 Kati moja nosi 18 tky

tinaki1275
16. jan 2011

@kafoditka @monline joj baby akych mate mladych rodicov 🙂 moja mamka mala tminuly rok 70!!..a to som nebola na oslave 😒 ale dala som aspon poslat peknu kyticu ..

katarina7777
16. jan 2011

@monline pekne fotky, vyzera ze ste sa dobre zabavali 🙂

bambola
16. jan 2011

@luludi ja neodsavam vobec, vlastne som odsavacku este ani nepouzila, vyberam sopliky vlhkou vatovou tycinkou ked vidim, ze ma v nose 🙂

dievcata, nasi zobrali malu na vychadzku a teraz spi 🙂 zaspala v kociku a teraz sme ju preniesli vo vanicke do izby ale radsej som ju ani neodbalovala, snad jej nebude teplo.
dnes sme s mm rozmyslali nad teoriou, ze mozno z toho, ze som snou nebola uz tri dni vonnku tak je taka nervozna, lebo ona si zvykla poobede pekne pospat v kociku a ked teraz nemala kocik tak ako keby nemala dobry alebo ziadny spanok a teda bola unavenejsia a nie a nie pospat. no uvidime aka bude dnesna noc.
este nas aj napadlo ci nepotrebuje viac papat. ja moc kasu nechcem davat ale keby som jej dala na olovrant tu ryzovu kasu s ovocim? moze sa to tak? ci mi ju prezenie ? 😅

katarina7777
16. jan 2011

@mirka285 aj moj ma 18, najviac ma stve ze ked sa narodil dostal krasne platenne tenisky co mu podla tabuliek mali byt dobre na jar a uz su mu male 😒

tinaki1275
16. jan 2011

@katarina7777 my letime 21.1 tiez mam trochu obavu ako bude reagovat mala,my mame najrpv polhodinovy let z chanie do aten rano oosmej a potom v atenach cakame 4,5 hodiny na pripoj do viedne. a to su dalsie 2 hodiny q 20 minut let ., 😒 nie som nadsena..ale trepat sa snou do centra nemienim radsej v klude posedim niekde na letisku ..mne akurat dr.hovorila ze pri stupani a klesani jej mam vzdy dat pit aby nemala pretlak v uskach a ze moizem cakat ze bude plakat ,ze niektore deti to neznasaju velmi dobre..ale ja si myslim ze to bude ok ..ked ju budemem zabavat a aj tak bude sediet priputana na mne ta khadam nebude vyvadzat..

katarina7777
16. jan 2011

@bambola aj ja som raz skusala davat kasu s ovocim a v pohode, maleho neprehnalo.

mirka285
16. jan 2011

@katarina7777 mame doma nohacov 🙂 vsak to,ze to clovek neodhadne a potom mu je to luto,ze ani ich nemal obute alebo oblecene niektore veci ☹

mirka285
16. jan 2011

@bambola Mati ja davam casto na olovrant kasu,aj dnes sme mali a v pohode...

bambola
16. jan 2011

dievcata takze ja uz definitivne velke slovensko-grecko-talianske stretko nestiham 😒 vraciame sa do BA az 31.
@tinaki1275 kedy teda pojdete do BJ? aky datum?

mirka285
16. jan 2011

@bambola a ja si tiez myslim,ze s malou treba chodit kazdy den von,ja ked ostanem s Lindou doma lebo prsi tak je mrzuta a nevie sa zmestit do koze...

bambola
16. jan 2011

@katarina7777
@mirka285 a davate ryzovu alebo mliecnu? lebo ja by som mliecnu asi nechcela dat, kedze je na MM

bambola
16. jan 2011

@mirka285 no mirka ked som s nou nebola tie tri dni tak to vonku tak hnusne husto prsalo, inak chodievam aj ja

katarina7777
16. jan 2011

@tinaki1275 esteze ides s tm, lebo to si vlastne na ceste cely den, let z benatok do viedne trva len hodinu a stvrt, len to lietadlo je vrtulove a pri vzlietani dost hlucne tak dufam ze sa Leo nezlakne. Inak cim vacsie lietadlo tym je to pohodlnejsie a z aten by malo byt dost velke si myslim. Idete s Austrianom?

katarina7777
16. jan 2011

@bambola ryzovu ktora sa zaraba s UM.

katarina7777
16. jan 2011

@bambola nemas sa ako dostat do Nitry? Odtial by som ta zobrala.

katarina7777
16. jan 2011

@mirka285 Mirka kolko si dala za tu Romerku? Lebo tu stoja 350 eur.

katarina7777
16. jan 2011

@mirka285 pre inspiraciu ti posielam jeden dom v toskansku ktory sa mi strasne paci.
http://www.toscanahouses.com/case/toscana-gross...
v nom by som si vedela byvat, je 4 km od mora pri ostrove Elba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre