• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katarina7777 kati len busom a ked by som uz sla busom tak to mozem aj rovno do blavy. navyse toho 30.mm sluzi cize aj keby som sa dostala s tebou do pezinku tak by som sa nemala ako dostat domov do BA :unamused:
ale dakujem za ponuku :slight_smile:
16. jan 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mne zozaciatku kasu nechcela teraz papa asi tyzden a davam vzdy s ovocim a chuti jej..aj ked spapa tak z 80 ml max.. kdeze 130ml ako pisu na krabici ,k tomu sa dopracujeme ked bude mat rok :grinning: a vzdy mi to este zapije trochou mliecka..
16. jan 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 a tu sedacku mas s isofixom alebo bez? tu tie bez stoja okolo 250 eur a s isofixom od 350 vyssie.
16. jan 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 domcek fajnovy, len mne to tam pride to okolie take suche, akoze vsetky rastlinky vyzeraju ako desat minut pred rozpadom. ale tak to vsade v tychto juznych krajinach. uplne citim ako tam sala to slnko ked cumim na tie fotky :slight_smile: ja teda leto a horucavu milujem, aj ked teda leto v kalabrii bolo uz aj nad moje sily :grinning: ale mm by sa zblaznil
16. jan 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mozno by ta niektora blavacka zobrala domov zo stretka.
16. jan 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 katka co ja viem tak ma mirka bez izofixu lebo pisala, ze citala clanok, ktory hovoril, ze az take bezpecne to nie je a to mi pripomina, ze som sa chcela spytat ci nema @mirka285 na neho link :wink:
16. jan 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola to zato ze minule leto bolo dost suche, aj my ked sme boli v septembri v chianti tam bolo vsetko suche a kopec prachu ale miestni hovorili ze taku suchotu tam uz davno nepamataju a ked je teplo tak skok do bazena :grinning:
16. jan 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mati ja by som ta od maxi zobrala domov :wink: to je najmenej :wink:
@katarina7777 kati velmi dobry dojem vo mne zanechal ten dom, taky "dusevny" je cely a ten bazen... :dizzy_face: ja by som si osobne vybrala nieco ine, ale velmi sa mi tento dom paci, ma nieco do seba
16. jan 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uspat toto dieta lebo oci si sucha uz hodinu a spat nebude
16. jan 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola toho 23.1. by sme mali vyrazit z viedne, uvazovali sme ze mozno aj prespime na donovaloch,a lebo vo zvolene..a nazad 28.1.z bj ale to nebudem spat nikde akurat zastavime BB a zvolen..
@katarina7777 ideme s austrianom ,ide aj olympic airways ale nehodil sa nam let nazad..lebo je neskoro vecer..inac tie vrtulove su des..teda pre mna ,nemyslim ze malemu to ale bude vadit..ja som tym letele Milano -vieden raz..a sama by som este netrufla ,a este v zime..kvoli prestupom ..ale v marci pojdem na cyprus sama s malou ,ale to je relativne ok lebo tam aspon sa nemusim nabalit oblecenim a blbostami ,je tam furt teplo ..
16. jan 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tiez davam iba ryzovu bud mliecnu alebo nemliecnu...
@katarina7777 prenadherny je ten dom,presne nas styl,akurat okna by som musela premalovat na hnedo...autosedacka stala 200 eur a nie je s isofixom,ja som nechcela isofix....
16. jan 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby strasne moc vam dakujem, ze ste mi poradili a podrzali ma, moc mi to pomohlo. zlate ste. lubim vas :slight_smile:
16. jan 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Mati link veru nemam...
16. jan 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj maly spi - a chrape :confused:
16. jan 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline koláčiky aj kúsok torty máme z dedovej oslavy a ke´dže mama chudne,tak nepiekla nič! :grinning: oslávenkyňa vám všetkým pekne ďakuje:
@kafoditka Domi Bambola chcela link o tom isofixe,nie na autosedacku :grinning:
@mirka285 :zipper_mouth: tak nic potom :grinning:
16. jan 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka zlata je Kikus :slight_smile:
16. jan 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi ale aspon vidiet ako promptne reagujes :wink:
@oacka :grinning: kraasna je Kika s tou celenkou :wink: mojmu krpcovi rastu vlasy ale len v strede, akoby na pankaca :slight_smile:
@mirka285 som si to zle precitala, ked Katka chcela vediet cenu autosedaciek a bambi spomenula, ze mas bez isofixu, tak som ju sla hned hladat... :sunglasses:
16. jan 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ale vdaka :grinning: inac dakkujem aj za ten ponuknuty odvoz ale fakt to nebudem asi komplikovat, navyse sme tu v BB na dva tyzdne takze okrem malej v autosedacke mam aj celkom slusne velku tasku :rolling_eyes:
@oacka krasna oslavenkyna :slight_smile:
16. jan 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no a sak aky problem, my mame combi :wink:
16. jan 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka aj Leo kopiruje po Filipkovi pankacovy uces :slight_smile:
16. jan 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predpokladany prichod mm do 1 h. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tesime sa tesime
16. jan 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 najlepsie na tom dome je ze ma 50 arovy pozemok cize ziadny blizky susedia :slight_smile: dufam ze take nieco najdem o 10 - 15 rokov, lebo potom by sme chceli ist byvat do toskanska lebo tu je zima na nevydrzanie, vlhko a hmla.
16. jan 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka to hej ale katka by isla z NR aj s rodicmi, plus ona a mala, plus my dve :unamused:
musim utekat mala sa zobudila :slight_smile:
16. jan 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj ku mne sa tvoje veci zmestia do auta, ale ved este mas cas si vsetko rozmysliet :wink:
16. jan 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mata ja si to zariadim aby si sa ku mne zmestila takze ja som neni problem :wink:
16. jan 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok