• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@oacka to je aká herečka :grinning:

@monline vidím že sa mu dôkladne staráte o program :grinning: mňa by niečo také asi nenapadlo
16. jan 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 viem si predstaviť, že by som v tom dome trávila každé dvojmesačné prázdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 a tu sietku co k tomu predavaju nemas? ja som rozmyslala ci ju nekupim ale tak 25€ a mi zda dost za take nic :angry: ja viem, ze vesat sa tam toho moc neda. no nic, budem si musiet kupit nejaku super stylovu tasku, aha hor sa na nakupy :grinning: :grinning:
16. jan 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kafko asi tak nejak aj ked ja by som asi napisala: ostalli sme s mamou same :confused:
16. jan 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola sietku proti hmyzu myslis? tu mam lebo tu sa v lete vecer neda ani z domu vyjst kolko tu byva komarov :angry:
16. jan 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj ja by som napisala same...no a to aku autosedacku si musim kazdy sam zvazit,a hlavne nezabudnite,ze nie kazde auto ma isofix :grinning:
16. jan 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka nie, neprevrhne, to je len taký šikmý pohľad zvrchu, preto to pôsobí akoby padal..ale stolička je stabilná a malý tak ľahký, že nemá šancu prevrhnúť ju..a samozrejme stále sme ho posúvali, to sa mu páčilo, stál len kým som ho fotila :slight_smile: @meruska a že ma to napadlo? sedel mi na kolenách pri pc a páčilo sa mu, že sa s ním posúvam..tak som ho posadila na druhú stoličku a strašne sa začal smiať,a to som ho len za rúčky ťahala..tak som ho priviazala, nech má stabilitu :slight_smile:ä
@maxara malá je už v poriadku? spinká? tiež ma zaujímajú šatičky, ja som vždy tak nadšená dievčenskými vecičkami, škoda, že aspoň švagriná nebude mať dievčatko..na fotke z ultrazvuku majú napísané - pindulák :slight_smile:
16. jan 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka krásne na nás oslávenkyňa vyplazila jazyk :slight_smile:
@maxara ozaj, gratulka k polrôčku :slight_smile:
16. jan 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 nieeeeeeeeeeee :slight_smile: toto
http://www.maclaren.sk/?organiz%E9r,46

proti hmyzu kupim aj ja lebo byvame hned pri lese a tiez sa v lete bez repelentu a sietky na hmyz neda vyjst :angry:
16. jan 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 inac kedze som teraz u nasich tak som nasla fotky z londyna, ked som robila aupair pred piatimi rokmi a nasla som aj s tymi maclarenom v ktorom som kocikovala a zistila som, ze to bol vtedy techno XT :wink: (na jednej fotke to bolo vidno :grinning: ) ale teraz som citala niekde na nete, ze to bol vobec prvy resp. jeden z prvych maclarenov na trhu tak vtedy to asi v anglicku frcalo :slight_smile:
16. jan 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no my uz autosedacku mame ale ci je tam isofix neviem lebo sme ju dostali pred 4 rokmi a je pozicana momentalne.ale zda sa mi ze nie je. ale myslim, ze na autach vyrabanych po roku 2002 by uz mal by isofix vo vsetkych :slight_smile:
16. jan 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola to nemam, aby som mala bordel vsetkym na ociach? niee, nepriehladna taska je lepsia.
16. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 kati to je pravda, to ma nenapadlo :grinning: :grinning:
16. jan 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som prave pozerala predpoved pocasia a do stredy tu maju byt aj cez den hmly a zvysok tyzdna prsat :angry: :angry: :angry: :angry:
16. jan 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 vo velkom sa tu organizuje stretko s tebou na zapade a co my z vychodu?
16. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ty si spominala,ze sa ti podarilo schudnut po uprave stravy...porad ako sa stravujes?
16. jan 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som zabudla napisat co sa nam stalo pred kupanim... maly uz bol vyzleceny a este som mu zdvihla nohy ze ci nebude nahodou tlacit, lebo on sa lubi vykakat hodinu po kupani, ale nestihla som mu dat toaletak na pindika a on si nacural do tvare jak tlacil, normalne az oci zatvaral... mi skoro cvrklo od smiechu :grinning:
16. jan 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babulky :slight_smile:
Tak ja som sa prave vratila z paradneho predstavenia DANCE for life. zboznujem standard a latinu plus lucnicu :slight_smile: moje srdcovky. joj, hned by som si s nimi hopla :grinning:
@bambola, Mati, nie vsetky auta po roku 2002 maju isofix. maju to najma auta ktore su robene v kozi. ale nechapem preco :slight_smile:
16. jan 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 - kati :grinning: . slusny vykon :grinning:
16. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,uz par mesiiacov sa k vam planujem pridat nakolko mam doma tiez julovciatko. Ale pocas tehu som nestihala lebo som sa ucila na skusky a potom bolo toho casu este menej. No a vidim ze sa tu aj chudne a to je pre mna riez sktualne. Ja som pred tehotenstvom uspesne schudla 12 kil a chcela som este 5 dat dole ale moje plany skrizil Misko. Po tehu mi ostalo este kilo a pol a potom zdolat este tych planovanych 5 a budem spokojna. Mozem sa pridat medzi vas?

16. jan 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 to muselo byť roztomilé :slight_smile:)
16. jan 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ved som na neho aj patricne hrda :slight_smile:
16. jan 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asihej jasnačka, vitaj medzi nami :slight_smile: a pridaj si nejaké fotky, nech ťa aj s deťmi vidíme :slight_smile:
na chudnutie je tu skupina- už len 25 kíl, súkromná ..a potom sa tu vo fore chudne pod značkou- už len 5 kíl a budem spoko :slight_smile:
16. jan 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoze na hodinu mi vypadol internet :angry: :confused:

@lutsine nic dramaticke, zacala som dodrziavat pitny rezim, obmedzila sladke a jedavam kazde tri hodiny ale len 4x do dna.. vsetko som si nakladala na dezertny tanier a po 18tej nic nejedla.. da sa to, lebo ked vela pijes, nemas pocit hladu a nechodis stale nieco vyzobkavat do chladnicky :wink: inak som jedla vsetko, aj mlsku som si dala ale vzdy len doobeda... uz vyse tyzdna to flakam a hlavne teraz, ked mam pred kramamy vyjedam malemu keksy :zipper_mouth: :slight_smile:
16. jan 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka a kolko sa ti podarilo zhodit?
16. jan 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline OK skusim zajtra hodit foto lebo krpca mam na cicku a ja pisem z mobilu.Mne staci chudnut tu , ved aj tych 5 by stacilo :grinning:
16. jan 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine od oktobra doteraz -6kg.. postupne to slo dole..
16. jan 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som dnes uz vysrata z podoby...a nebudem hovorit o krcoch ktore ma pri tom sprevadzaju :frowning2: a hladna som jak svina,cely den som nic nejedla :cry: :cry:
@asihej mozes sa pridat ale aj hod nejake foto...
@katty17 Kati ty chodis este do toho fitka?
16. jan 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :unamused: a nemas porad 2 kg dole?? :wink: moja, drzim palce zajtra, daj potom vediet, ako si dopadla..
@asihej vitaj medzi nami, ako sa volas a odkial si??
16. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to sa musis odvazit a hned sa ti vycari usev na tvari :wink:

ja by som mala cvicit ale sa mi nechce :frowning2:
16. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok