• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara áno prišli by sme , len my dvaja, mm bude v robote. Kedy a kam sa máme dostaviť a čo máme priniesť?
17. jan 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine teba som nejako preskocila.. no viem si predstavit, ako si sa citila s tymi naliatymi prsiskami.. ja som to nenavidela, ked som mala take lopty plne, mna az pod pazuchami bolelo

@alllexa :wink: dostala od babky

@vierkaha cestu ti vysvetlim v IP a co doniest.. to neviem, lebo baby si pisali, ze sa dohodnu, kedze ja budem akurat po operacii a poskytujem len priestor a papuce :grinning: takze skuste sa dohodnut navzajom, napr Mirka, Kafo, Noe, Katty, Luludi, Monline, Katka7777, Tinaki mozno Bambola, Zrzulka.. akoze sadneme si vsetky, len akurat tu bude trosku tesno.. ale aspon mne to za to stoji :wink:
17. jan 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 @vierkaha vy ste obe z TT, tak nechcem vas organizovat, ale nejako by ste sa mohli spolu mozno zviezt.. nech odlahcim parkovacie miesta :grinning: lebo to bude este vesele na tej nasej ulici :grinning: ale ked nie, tak pohodka, zmestime sa
17. jan 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ok a napíš mi prosím aj presnú adresu, zoberiem gps- ku pre istotu, teda niežeby som neverila tvojim vysvetľovacím schopnostiam, ale ja neverím svojej orientácii :sweat_smile:
17. jan 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja v pohode môžem zobrať @aalexis007 so sebou, je to na jej rozhodnutí
17. jan 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha ok, napisem ti aj adresu, akurat ze nam sem dali tu jednosmerku, cize to musis obist a kedze sme relativne nova stvrt, tak mozno ani na niektorych nie sme presne.. ale sak zbytok najdes podla popisu, dufam :grinning:
17. jan 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este treba asi upresnit cas.. tak cca 12:30 - 13:00? to by mohlo byt, nie? akoze kto chce mozete dojst aj skor, tak od 11tej som k dispozicii :slight_smile:
17. jan 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja tiez dufam ze toto pistanie ju prejde..ona je celkovo nejaka "ukecana"ale len vtedy ked netreba..keby ze to bolo len jedna noc do tyzdna tak sa da..dufam ze to nebude robit kazdu noc..tvoja Matka potom aspon spi do tej deviatej v kuse nie? mne sa zobudi o piatej po troch hodinach a zase o osmej ...
@alllexa ja fakt nechapem ako to zvladas..mne staci jedna -dve noci ked sa zobudi 2-3x aj to len na cumel a som hotova cely tyzden.. :unamused:
17. jan 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara kto dojde skor nebude sediet na zemi :grinning:
17. jan 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara to by v tom bol čert, aby som nenašla a keď nie tak budem jazdiť dokola a hladať dom s 20 autami :grinning:
17. jan 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa no kašu som skúšala už aj ja a nezaberá :frowning2: a ako ju dávaš malému - takú hustejšiu lyžičkou alebo redšiu vo flaške?
17. jan 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha a ty bývaš priamo v TT alebo niekde mimo?
17. jan 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 ja som z Ružindola, ale môžem ťa v poho vyzdvihnúť v TT
17. jan 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - ako vidim tak u vas bude 30.1. celkom slusny "ples" :grinning: ninka, nema tie saty zbytocneeeee :grinning:
ozaj babule, este zhanate golface? tu je slucna stranka tych naj : http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://site.pishposhbaby.com/blog/wp-content/uploads/2009/05/callisto.JPG&imgrefurl=http://site.pishposhbaby.com/blog/2009/05/27/cybex-strollers-coming-to-usa-and-canada/&h=268&w=778&sz=31&tbnid=aQeggBjfWTKJaM:&tbnh=49&tbnw=142&prev=/images%3Fq%3DCybex%2BCallisto&zoom=1&q=Cybex+Callisto&hl=sk&usg=__70TW_xdJdCeto52_e9gKLlMeGKM=&sa=X&ei=jlY0TdWULMbGswb7lZCXCg&ved=0CCwQ9QEwAw

ja uz mam svojho favorita :slight_smile: ale budem kupovat az neskor. teraz si chcem konecne uzit nas sportiak. uz ho tento tyzden vytahujeeeeeem. jupiiiiii :slight_smile:
17. jan 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AK si budete chciet kuknut golface tak chodte na home, potom strollers a single strollers. tam su aj golface s dobrymi odporucaniami :slight_smile:
17. jan 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 :grinning: pravdepodobne :slight_smile:

@vierkaha takze som to popisala dost podrobne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Je tu este niekto, kto potrebuje vysvetlit cestu?

@katty17 a ty mas akeho favorita?
17. jan 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti tieto su moje favoritky: ale zatial vyhrava ten prvy :slight_smile: ten oranzovy jane zvazujem pretoze aj teraz mam jane a som neskutocne spokojna.
17. jan 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti a ten prvy hlavne kvoli tomu ze som si o nom hodne pocitala referencie a hlavne ze ma spojenu rucku. ja totiz nechcem tie oddelene rucky. aj kvoli psovi. ked ho nahodou drzim tak aby som stabilnejsie drzala kocik.
17. jan 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a tento kocik nemate niekto? http://www.babymania.sk/espiro-magic-4-2010/
alebo neviete o nom nieco?
17. jan 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ten druhy golfac co si sem dala je cosatto,to bol moj favorit,ale na Slovensku sa kupit neda :frowning2: akurat ze ja som chcela iny model,je tu dodavatel,ktory ti ho vlastne nedoda...mne slubil,ze zisti,ci by mi ho vedel doviezt a ani sa mi neozval,ale nakoniec som zistila,ze sa nedaju polohovat nozicky tak som ho vyskrtla....baby som bola dve hodky vonku a skoro som odmrzla.mala mi tu vriesti,idem ju nakrmit...
17. jan 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarai - o tomto espriu som si nic necitala a ani som nepocula nan referencie
17. jan 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 cybex som aj ja pozerala :wink: mam aj autosedacku od nich.. akurat malvik stranka je dost draha :pensive:
17. jan 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri tento ma polohovatelnu opierku noh. ale aj tak zatial u mna vyhrava ten prvy a treti :slight_smile: jane aj kvoli tomu ze mam k nemu vsetky mozne doplnky a aj v rovnakej farbe. tak uvidime ktory vyhra. zatial to neriesim. asi az v lete budem :slight_smile:
17. jan 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti, ja som si poriesila zlavy :wink:
17. jan 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 moja kamoska ho ma a zdal sa mi vpohode. len som chcela vediet, ci ho niekto aj nepoznate. dnes som bola kukat a skusala som taky podobny mark q.
17. jan 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono si treba asi poskusat osobne golface lebo net je jedna vec ale real je druha. ved to uz vieme z kupy prvych kocikov :slight_smile: . @mirka285 - miri u teba je zatial spokojnost s PP? kolko stal?
17. jan 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nevedela by si mi poradit s takymto nejakym kocikom? http://www.babymania.sk/espiro-magic-4-2010/
17. jan 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara mala je aka fesanda v tych satoch... :slight_smile:
17. jan 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 :wink: ano je

@katty17 tak super :slight_smile: cize si uz objednavala?
17. jan 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 - lyzickou a moc teda nezjedol... Skusala som aj umele mlieko, ale toho tiez moc nevypil.
17. jan 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok