• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@oacka som zabudla ze vy tajnostite :grinning: okej, a bude ho este chciet chytit za ruku? on je este bezzuby :grinning:
18. jan 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tesim sa :wink:
18. jan 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja taky vyvar varim,ze dovi...uz sa mi slinky zbiehaju,dala ssom jedneho bazanta a polku kurcata,kopec zeleniny,no strasne to tu krasne vyvana :slight_smile: si s Lindusou zgustneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ja som bola tiez trikrat v narkoze.. a budem stvrty.. a teda ako taka narkoza mi nevadi... len sa bojim, ze sa nezobudim.. ale daju mi najprv rohypnol, to sa super vyspim a potom rano oblbovak, takze.. aj sa tesim :grinning: horsie to bude po operacii, toho sa ja bojim.. boli to.. na toto bola zas ta kyretaz super, lebo to som sa iba paradne vyspala a bolo.. a nic ma nebolelo
18. jan 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska
@oacka tak jak na potvoru zajtra budem bez Miska...tak neviem ci na konci januara sa podari :frowning2:
18. jan 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska tak hned ako budes vediet kedy si bez Miska, daj vediet a nieco zorganizujeme
18. jan 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale Timko je pohyblivý športovec, Kristína má zuby,kuše všetko,ale odráža sa len na klzkom povrchu rukami, inak nôžkami sa ešte nevie silno odkopnúť vpred alebo vzad. tak sa budú doplňať. :grinning: ona ho bude kusať a on bude od nej utekať. :grinning:
18. jan 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no mňa by si na vývar nedostala.... ale pekne sa to číta. :wink:
18. jan 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka on tiež iba rukami uteká....odtláča sa dozadu..ale ide mu to :grinning:
18. jan 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka dostane sa kam chce, teda mozno i od kusacej Kristinky :grinning:
18. jan 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve vstal, tak ide obedovat a ideme sa prevetrat ...vy piste aby som vecer mala co citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka robila som aj bryndzove pirohy :grinning: ani Tomasa na vyvar nedostanem...
18. jan 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka @mirka285 to ako je mozne? ved vyyyvar je super vec :dizzy_face: :dizzy_face: mnaaaaam
18. jan 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja som už písala,že ja existenciu vodových polievok nechápem... a ignorujem. :grinning:
18. jan 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ale ta voda je len zalievka k tej kope zeleninky mnamky stavnatej a sladuckej.. mnaaaam :dizzy_face:
18. jan 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara neva,aspon mi viac ostane...
@oacka vies ako ti taky vyvar napavi zaludok trebars po opici??a milujem tu vonu,vzdy si spomeniem ked sme boli este deti,mama ho varila kazdu nedelu a bili sme sa o spikove kosti...
18. jan 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja ho tiež varím každú nedeľu,lebo šak tak to má byť,ale ja ho málokedy aj jem... mm je polievkový.
18. jan 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirkaaaaaaaaaaaaa, spikove kosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jedna z mojich top mnamiek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: inac, teraz ich je tazko kupit, malokedy maju :angry:
ja polievky milujeeeeem, dokonca aj tu salatovicu @maxara :wink: :grinning:
18. jan 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara mňa operovali na pruh,ke´d som bola mini,tak si bolesť nepamätám....a deti to asi bolí menej,tak som počula..... to máš na bruchu? priamo v okolí pupka,či kde? ja som mala nad pušurou.
18. jan 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :wink: presne.. super vec, taky vyvar az na tie spikove kosti.. ale moj oco ich miluje a ako pozeram, tak nie je nic, co by nezjedla @bambola :grinning: lebo ked uz niekto zje salatovicu dobrovolne a bez vydierania, tak zje vsetko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@oacka no ten nad pusurou (inak otrasny nazov :grinning: ) je taka ta klasicka prietrz a ja mam len vlastne rozpadnute sitie.. cize mna to akoze menej boli teraz, ale mam to na horsom mieste, mam to priamo nad pupkom.. tam mam natlacene vsetko z vnutra, co sa chce trapne cez malinku dierku dostat von z tela.. :angry: ako keby tam tie vnutornosti nemohli len tak polihavat, just sa budu trepat von
18. jan 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak na bryndzaky by som dosla ja, ja lubim vsetko bryndzove :wink:
@oacka
@meruska tak by sme stretko mohli naplanovat s tinaki, musime prezistit kedy bude na vychode :wink:
18. jan 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka inak ta tvoja pusura mi pripomina nasu Raspušku :grinning: ale to je akoze ritusa
18. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zienky nedame v lete, abo na jesen stretko juloviek?
18. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska uz to tu tinaki pisala, ze 28 alebo 29 sa vracia z vychodu
18. jan 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska zorganizujes? :wink:
18. jan 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som rozmyslala tak sebecky, ze Tinaki si vycerveni rovno celu tabulku, lebo k nam pridu vsetky baby uz cervene, okrem zopar.. no hrozne.. musim sa vytrepat na vychod :grinning:
18. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja si pamatam, ze 30. uz bude na big party, ale musim prezistit kedy by mala cas na nas...
18. jan 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak-tak ale sak sa chystas, nie?
18. jan 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska ano chystam sa do KE niekedy asi v marci.. vo februari budem s katkou tu, cize asi v marci.. ale asi len 2-3 dni..
18. jan 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak potom daj presny termin, aby aj vychodnarky mohli spoznat slaaaaaavnu maxi :wink:
18. jan 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A inak, asi by som mala vsetky tieto negativne moje zvasty niecim pozitivnym prikraslit, vsak?
Tak:
1. krasne mi kvitne hamamel vonku :dizzy_face:
2. krasne nam zacalo svietit slnko :dizzy_face:
3. sranie ma vobec nechytilo po tom prehanadle, cize... asi na mna neucinkuje..
18. jan 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok