Termín pôrodu v júli 2010

Ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky :-N x-)
meruska
18. jan 2011
@oacka som zabudla ze vy tajnostite 😃 okej, a bude ho este chciet chytit za ruku? on je este bezzuby 😃
mirka285
18. jan 2011
baby tak ja taky vyvar varim,ze dovi...uz sa mi slinky zbiehaju,dala ssom jedneho bazanta a polku kurcata,kopec zeleniny,no strasne to tu krasne vyvana 🙂 si s Lindusou zgustneme :-p
meruska
18. jan 2011
@oacka tesim sa 😉
maxara
18. jan 2011
@oacka ja som bola tiez trikrat v narkoze.. a budem stvrty.. a teda ako taka narkoza mi nevadi... len sa bojim, ze sa nezobudim.. ale daju mi najprv rohypnol, to sa super vyspim a potom rano oblbovak, takze.. aj sa tesim 😃 horsie to bude po operacii, toho sa ja bojim.. boli to.. na toto bola zas ta kyretaz super, lebo to som sa iba paradne vyspala a bolo.. a nic ma nebolelo
strasska
18. jan 2011
@meruska
@oacka tak jak na potvoru zajtra budem bez Miska...tak neviem ci na konci januara sa podari 😞
meruska
18. jan 2011
@strasska tak hned ako budes vediet kedy si bez Miska, daj vediet a nieco zorganizujeme
oacka
18. jan 2011
@meruska 😃 😃 😃 😃 ale Timko je pohyblivý športovec, Kristína má zuby,kuše všetko,ale odráža sa len na klzkom povrchu rukami, inak nôžkami sa ešte nevie silno odkopnúť vpred alebo vzad. tak sa budú doplňať. 😃 ona ho bude kusať a on bude od nej utekať. 😃
oacka
18. jan 2011
@mirka285 no mňa by si na vývar nedostala.... ale pekne sa to číta. 😉
meruska
18. jan 2011
@oacka on tiež iba rukami uteká....odtláča sa dozadu..ale ide mu to 😃
meruska
18. jan 2011
@oacka dostane sa kam chce, teda mozno i od kusacej Kristinky 😃
meruska
18. jan 2011
práve vstal, tak ide obedovat a ideme sa prevetrat ...vy piste aby som vecer mala co citat :-p
mirka285
18. jan 2011
@oacka robila som aj bryndzove pirohy 😃 ani Tomasa na vyvar nedostanem...
maxara
18. jan 2011
@oacka @mirka285 to ako je mozne? ved vyyyvar je super vec x-) x-) mnaaaaam
oacka
18. jan 2011
@maxara ja som už písala,že ja existenciu vodových polievok nechápem... a ignorujem. 😃
maxara
18. jan 2011
@oacka ale ta voda je len zalievka k tej kope zeleninky mnamky stavnatej a sladuckej.. mnaaaam x-)
mirka285
18. jan 2011
@maxara neva,aspon mi viac ostane...
@oacka vies ako ti taky vyvar napavi zaludok trebars po opici??a milujem tu vonu,vzdy si spomeniem ked sme boli este deti,mama ho varila kazdu nedelu a bili sme sa o spikove kosti...
oacka
18. jan 2011
@mirka285 ja ho tiež varím každú nedeľu,lebo šak tak to má byť,ale ja ho málokedy aj jem... mm je polievkový.
bambola
18. jan 2011
@mirka285 mirkaaaaaaaaaaaaa, spikove kosti :-p :-p to je jedna z mojich top mnamiek 😃 :-p :-p inac, teraz ich je tazko kupit, malokedy maju ]-(
ja polievky milujeeeeem, dokonca aj tu salatovicu @maxara 😉 😃
oacka
18. jan 2011
@maxara mňa operovali na pruh,ke´d som bola mini,tak si bolesť nepamätám....a deti to asi bolí menej,tak som počula..... to máš na bruchu? priamo v okolí pupka,či kde? ja som mala nad pušurou.
maxara
18. jan 2011
@mirka285 😉 presne.. super vec, taky vyvar az na tie spikove kosti.. ale moj oco ich miluje a ako pozeram, tak nie je nic, co by nezjedla @bambola 😃 lebo ked uz niekto zje salatovicu dobrovolne a bez vydierania, tak zje vsetko.. :-p

@oacka no ten nad pusurou (inak otrasny nazov 😃 ) je taka ta klasicka prietrz a ja mam len vlastne rozpadnute sitie.. cize mna to akoze menej boli teraz, ale mam to na horsom mieste, mam to priamo nad pupkom.. tam mam natlacene vsetko z vnutra, co sa chce trapne cez malinku dierku dostat von z tela.. ]-( ako keby tam tie vnutornosti nemohli len tak polihavat, just sa budu trepat von
strasska
18. jan 2011
@mirka285 tak na bryndzaky by som dosla ja, ja lubim vsetko bryndzove 😉
@oacka
@meruska tak by sme stretko mohli naplanovat s tinaki, musime prezistit kedy bude na vychode 😉
maxara
18. jan 2011
@oacka inak ta tvoja pusura mi pripomina nasu Raspušku 😃 ale to je akoze ritusa
strasska
18. jan 2011
a zienky nedame v lete, abo na jesen stretko juloviek?
maxara
18. jan 2011
@strasska uz to tu tinaki pisala, ze 28 alebo 29 sa vracia z vychodu
maxara
18. jan 2011
@strasska zorganizujes? 😉
maxara
18. jan 2011
Inak som rozmyslala tak sebecky, ze Tinaki si vycerveni rovno celu tabulku, lebo k nam pridu vsetky baby uz cervene, okrem zopar.. no hrozne.. musim sa vytrepat na vychod 😃
strasska
18. jan 2011
@maxara ja si pamatam, ze 30. uz bude na big party, ale musim prezistit kedy by mala cas na nas...
strasska
18. jan 2011
@maxara tak-tak ale sak sa chystas, nie?
maxara
18. jan 2011
@strasska ano chystam sa do KE niekedy asi v marci.. vo februari budem s katkou tu, cize asi v marci.. ale asi len 2-3 dni..
strasska
18. jan 2011
@maxara tak potom daj presny termin, aby aj vychodnarky mohli spoznat slaaaaaavnu maxi 😉
maxara
18. jan 2011
A inak, asi by som mala vsetky tieto negativne moje zvasty niecim pozitivnym prikraslit, vsak?
Tak:
1. krasne mi kvitne hamamel vonku x-)
2. krasne nam zacalo svietit slnko x-)
3. sranie ma vobec nechytilo po tom prehanadle, cize... asi na mna neucinkuje..