Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
20. feb 2010

Mojallili manželov treba poslúchať 😀

mirka285
20. feb 2010

baby dik za rady..mojalili sibka ti s tym varenim,ze?ja som vcera robila ze sparglovu polievku,tiez uz vymyslam od nudy 😝 kocky verte ci nie ja sa nalievam vodou uz teraz..som z toho na nervy,normalne mam otlacene ponozky na nohach,a dam za to krk ze budem mat zase tu tehotensku cukrovku 😠 moje telo zvykne zadrziavat vodu aj normalne,vzdy na jar si davam taku kuru na precistenie a odvodnenie organizmu..no a teraz ked sa pozriem do zrkadla uz vidim ako mi rastie hlava ☹ ☹

kafoditka
20. feb 2010

Ahojte kocky, pekny dnik prajem vsetkym a chorym skore uzdravenie 😉

Ja posledne dve noci nespavam dobre. Brusko mi zacalo trochu zavadzat a neviem si najst polohu 😒
Tak mi manzelik hovori, ze v pondelok pojde kupit vankus na kojenie-ze ked pomohol Mojalili, pomoze aj mne 😀 😀 vidite, aky je informovany?? A tom mu spomenula len raz, ze jedna kocka na konikovi-mojali- ho ma a moze lepsie spavat 😉

Idem ja trochu upratat a prezliect pradlo a neuverite- dnes normalne varim ja!! 😲 😲 Fazulovu polievku a polesniky (zemiakove placky na sladko)

katarina7777
20. feb 2010

Ericica v tej Galandii je super, sa tam urcite vyblaznite 🙂

Mojalili dobreze ta nemam doma, lebo s tymi dobrotami co vyvaraz by som sa napchavala cele dni 🙂

Tiez by som mala oprat zaclony v kuchyni a umyt okna z vnutra ale voooobec sa mi nechce, musim vytiahnut draheho z domu a robotu si necham na zajtra 😉

katarina7777
20. feb 2010

vyvaras som napisala so z.... hups

katarina7777
20. feb 2010

Moji rodicia idu o tyzdnen do Egypta, jak by som isla s nimi... teplucko, krasne more, snorchlovanie... ked tu neprestane prsat tak za chvilu budem plavat v zahrade! 😠

mirka285
20. feb 2010

fotim si do albumu brusko,a jak tak pozeram tak akoby bolo stale rovnake,a keby ste ho videli v skutocnosti je este raz take velke ko na fotkach..aj vam fotak skresluje?lebo ja podla fotiek som ze manekynka a v skutocnosti slonica..aj moj syn mi to povedal ked mi vcera zmensoval fotky do albumu 😠

tutifruti
20. feb 2010

Mirka nápodobne... aj mne rastie hlava nenormálnym tempom, aj ja očakávam po tretí krát tehu cukrovku...
Ponožky mám tiež na nohách hodinu po tom ako ich dám dole.... 😒
Kafoditka vankúš na kojenie fakt 100 bodov, u nás je oň bitka doteraz, lebo je fakt super pohodlný...
Katarina Egypt... bože nedráždi.... Nech už svieti slniečko, lebo ma budú musieť hospitalizovať na psych... 😝

maxara
20. feb 2010

Ahojte babulky, pekne ranecko vam vsetkym... prave pozeram tu stupiditu ze maximalna turbulencia... 😝 😝 nuda v Brne... ja som sa totiz naranajkovala a teraz potrebujem relax pre banderko... tak som si vas zapla, kedze ta telka je v poslednej dobe nejaka o nicom (odkedy zavislacim na koniku)... 😀

sunny, dugy - Lara bola sama tri roky, teda rok v novom dome a uplne sama s nami a zacala toto robit... predtym sme byvali s nasimi a cikla si len od radosti... tak sme mysleli, ze ked to zrazu zacala robit v novom dome, ze je teda asi smutna, no tak sme jej zaobstarali adoptivneho syna (dali sme ju pripustit ale nechytila sa...). Chvilku to bolo v pohode a potom zase... v lete sme ich chceli dat von, ze nech si zvyknu a dnu ich dame tak maximalne na zimu, ked budu mrazy... ale tym, ze ona je taka zvuknuta dnu, tak stale vystekavala. Basko by aj vydrzal... No a moj drahy to nezniesol... inak nic strasne, ani susedom to nevadilo, bola som sa ich osobne pytat a vraj si to ani nevsimli... ze ved tu podchvilou nejaky pes zasteka, tak im to je jedno, ci ten isty alebo iny...takze on ich daval na noc dnu a tym to cele pohnojil... ale ja chcem, aby tento rok uz ostali vonku... minimalne cely den budu vonku, ked ja budem doma s malickou. Inak este jedna vec... Ked ich pustime na noc do spalne, ked mame akoze dobru naladu a cely den posluchali, tak ani ťuk nespravi... pekne vydrzi... cize asi len chce byt s nami za kazdych okolnosti, proste maznak vymaznany ☹

mirka odtlacene ponozky mam aj ja... obavam sa ze mam nejaku vnutornu krcovu zilu... na pravej nohe mam viac napuchnute ako na lavej...

kafo ja idme tiez na fazulovu, alebo sosovicovu, este neviem.. drahemu sa nechce ist ani za svet do obchodu, takze vymyslel, ze mu na obed staci klobasa 🙂

lenkaaninka
20. feb 2010

mirka to máš dobré bruško ja mááám brušiskooo jak bulo veliké pondelok už cvaknem hádam aj ja...ozaj je toto počasie na depku už nech je jar a po všetkých chorobách ...mne ešte staršia dcéra spinka lebo bola celé noci ukašlaná tak tuto konečne spí a nemôže sa asi dospať ale pôjdem ju vzbudiť lebo večer bude do polnoci hore...

maxara
20. feb 2010

babule ja spavam taka oblozena takymi podlhovastymi vankusmi... dvoma... z oboch stran. Jednu nohu mam na nom vylozenu a este aj hlava sa mi tam zmesti, taky je dlhy... no a ked sa potrebujem otocit na druhy bok, tak tam mam prichystany druhy... 😉

maxara
20. feb 2010

mirka ty si aka krasavica 😉

maxara
20. feb 2010

katka aj u vas je take pocko desne??? 🙂 kolko tam mate stupnov, tak ako my? tu v PK od rana desne fuka, vlastne uz od noci, som sa zobudila... zle sa mi veru spalo... boli ma cela panva, najlepsie mi je ked lezim, alebo sedim na fitlopte

maxara
20. feb 2010

baby a ked mate tu cukrovku tak co potom??? 😕

mirka285
20. feb 2010

maxara 🙂 🙂 inak mam fakt brusisko to len na tych fotkach vyzera take male,mozno sa musim odfotit niekde v inej casti bytu,alebo ma musi odfotit niekto iny...ved hodim potom foto a uvidite aky kotol mam 😒

mirka285
20. feb 2010

juj ani nehovor,ja osobne som lezala mesiac v nemocke na diete ☹ a aj tak som pribrala 27 kg 😀

tutifruti
20. feb 2010

Chodim k diabetologovi cele tehu, ten mi kontroluje cukor v krvi, na cukrovej vode som bola už v 15 týždni... tak mi ju potvrdili, držíš dietu... 😠 Nič sladké, obmedzuješ sacharidy v strave... Našťastie som si inzulín nepichala... Naša Dory možno bola aj preto taká veľká...

Mirka ty si riadna kočka....

maxara
20. feb 2010

mirka - asi ta musi fakt niekto iny... a normalne zboku... ja som sa fotila sama v zrkadle a bolo iba vidiet, ake strasne zaprasene je 😅 tak som poprosila drahusika

katarina7777
20. feb 2010

maxara aj ja tak spavam cela oblozena vankusmi... moze byt ze tvoj havko by chcel s vami spavat v spalni, nasi tak spavaju, kazdy ma svoje maxi lehno a su spokojni... uvidime ako bude ked ich vystahujem z izby a namiesto nich pribudne postielka s babetkom 😒 Tiez planujem dat hore na schody branicku aby mi nebehali po celom dome... uvidime ako sa vyrovnaju so zmenami, ale oni su velmi naviazani na seba, cize pokial budu spolu bude to v pohode...aspon dufam... uz teraz onuchavaju kolisku jak divi ze co to je 🙂

maxara
20. feb 2010

mirka ty mi tusim pripominas Henrietu na tej fotke... Bajzovu 😉

mirka285
20. feb 2010

ale baby 😀 takto poranu mi uz davno nikto nelichotil 😉

oacka
20. feb 2010

ženy a vy čo tu robíte na koníku v sobootu doobeda?????????????????? upratovať doma kto bude? a variť??? 😀 😀 😀 😀 😀
my veru s manželom upratujeme aspoň dnes lebo ja lemra cez týždeň nič neurobím. ☹ ☹
pekný víkend všetkým!

maxara
20. feb 2010

katka ano, ocividne chce byt s nami, ale tak mm je trochu alergik, teda ma ekzem a tvari sa, ze aj zo psov... co je blbost, tak ale obcas ich pozveme do spalne... nechcem ich zvykat, kedze tam bude postielka... tak som aj ja zvedava... tento rok na jar urobime travnik na zahrade a vydlazdime vybetonovane plochy a psy budu vonku a hotovo... 🙂

mojalili
20. feb 2010

MIrka - chcela by som mat take brusko ako mas ty 😀

Som rada, ze som vasich manzelikov navnadila s kojacimi vankusikmi, fakt super vec🙂 MOj muz mi ho tiez stale berie. KEd bola LILI chora, tak v nom lezala...takze vsestranne vyuzitelny 😉

Podla mojho stavu na spanie, asi ma poobede slahne o postel🙂 Ale musim posit este 6 plastov pre divadlo pre decka...a urobit pozvanky, tak mam toho dost. Ale slubila som si, ze sa budem cely den venovat dcerke, ale ona je vacsia stihacka ako ja, tak neviem neviem, ako to zvladnem 😀

tutifruti
20. feb 2010

Ja upratujem... Utrem prach na telke a prídem nakuknúť čo nové.... vyprášim koberec a znovu kuk 😀

maxara
20. feb 2010

oacka ved ja upratujem ... AKOZEEE, ale ticho, nech sa to nedozvie... 😉 😉

katarina7777
20. feb 2010

strasne je tu pocasie, stale prsi, moze byt nejakych 8 az 10 stupnov teraz... s dvoma psami v dome no hruza a buduci tyzden ma tiez prsat ....bleee

lenkaaninka
20. feb 2010

ja neupratujem nechce sa mi 🙂

no baby pridala som fotos teda 😉

maxara
20. feb 2010

no ja tiez zachvilu idem zehlit a kuk zehlit a kuk, utriet prach a kuk... varim dnes len klobasu, polievka aj dukatove buchticky boli zamietnute... 🙂

kafoditka
20. feb 2010

Mirka.... ozaj, ako zuzana bajzova 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre