Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
25. jan 2011

@petrap001 to mate urcite zubky ..a unas ten isty problem..ked pojdem k dr.zaplatim 50,-eur a napise mi jedn sirup ktory zaplatim tiez cely ..aj som jej volala vcera aasi ju zmenim ,lebo minuly tyzden sme boli na kontrolu v 6.mesiaci a zobrala nam 50,eur..a a a o tri dni na to sme mali ockovanie a zase 50 ,-eur..a to sme si doniesli vakcinu my ..ked som jej vcera volala tak mi kazala len odsavat a ze ked za 2-3 dni neprejde dojst ..dnes som jej volala ci nekupit nejaky sirup .a ze radsej by som mala prist .. 😒 akoze trochu divny pristup ..kamoska mi hovorila ze jej dr.jej najprv povie po telefone ze co a potom ak sa zhorsi tak jej povie prist ..my nemame teplotu ,len tie zatecene hlieny ..no asi idem pohladat nejaku nestrajkujucu lekaren a opytam sa tam ..

petrap001
25. jan 2011

@tinaki1275 tak to teda je svinstvo zakazdym brat peniaze 😠 ved to a viem,co mi povie,keby som nevedela,co je s nim,to je ina vec,jasne ze by som sla...ale tu mi predpise sirup proti horucke,ktory mam aj tak doma a zacvakam kraasne 😠 ale aspon ked chodim na prehliadku tak neplatim,aspon doteraz som neplatila..a caka nas este jedno ockovanie na rok myslim,ale to budem doma na sk,tak to dostane tam.ockovat som ho davala len doma,aby potom nebol chaoz co ma a co nema hoci proti tuberkuloze este stale nieje zaockovany....somari.lebo sa narodil v piatok v noci a oni ockuju len cez tyzden a ja som sla domov v nedelu a tak na to nejako zabudli tak som sa asi v novembri pytala co s tym,tak tak volala sestricka ze do vianoc ma urcite vezmu..a prd,do dnes nic...

petrap001
25. jan 2011

baby a drobci vam uz sedia poniektori?? nam sa alex zatial len stavia na styri a tak sa hojda alebo sa kruti vsade po posteli...ale pohnut velmi dopredu sa mu nechce len cuva 😀 a inac dnes mame sedem mesiacov juuuj ale ten cas letiii

petrap001
25. jan 2011

Baby a tie ktore ste na facebooku,by ste nezahlasovali za Alexa??? je to taka irska sutaz o nejake ceny pre deticky.bola by som vdacna. 🙂 http://apps.facebook.com/contestshq/contests/87...

luludi
25. jan 2011

@petrap001 petka davam podla teploty, hlavne homeopatika a zabaly, paralen davam, ked uz je teplota nad 39 stupnov. Taketo obdobie sme mali tesne pred prerezanim, teploty a relativna spokojnost

petrap001
25. jan 2011

@luludi vdaka 🙂

maxara
25. jan 2011

@petrap001 Peti zahlasovane 😉

maxara
25. jan 2011

Babyyyy nasla som super dietu, vola sa 3V, poznate to? 🙂 tu budem drzat

luludi
25. jan 2011

@maxara o takej som v zivote nepocula maxi, daj link 🙂

petrap001
25. jan 2011

@maxara vdaka 😉

meruska
25. jan 2011

@petrap001 mas hlas

luludi
25. jan 2011

@petrap001 ja tiez.. krasna fotka 😵

gabika41
25. jan 2011

@maxara tak taky nazov som v zivote tiez nepocula....ved povedz viac 🙂

luminkasp
25. jan 2011

ahojte, my mame dnes polroka, 66cm a 7240g, maxi idem poslat ip, pediater mi povedal, ze je velmi chudy

luludi
25. jan 2011

@luminkasp chudy? obratom vam posielame kilo 😉

maxara
25. jan 2011

@luludi @gabika41 vystat, vysrat, vysmrkat a hned mas o 3 kila menej 😀 😝

luminkasp
25. jan 2011

@luludi normal v poravnani so spanielskymi detmi je chudy, ale poho, aj tere je podla neho chuda a podla mna uplne ok 😎

zuzik1983
25. jan 2011

@petrap001 mas dalsi hlas 🙂

petrap001
25. jan 2011

jeej dakujem baby 🙂
@maxara 😀 to je dobra dieta a chudne sa kazdy den 😀

luminkasp
25. jan 2011

@petrap001 co potrebujes za hlas?

petrap001
25. jan 2011

@luminkasp to je taka sutaz tu v irsku..pre deti.dala som link vyssie 😉

luludi
25. jan 2011

@maxara paraaada 😀 na podporu drzim s tebou.. apropo.. smrkanie ta teraz neboli? maly masochista 😉

maxara
25. jan 2011

@luludi nastastie som este smrkat nemusela a osobne si myslim, ze v tomto je hacik diety, lebo sa mi este nikdy nepodarilo vysmrkat kilo sopla 😀 teda mozno tento rok na silvestra, ale to za cely den 😝
mna teraz boli vsetko, napr aj lah na boku, na brucho si netrufam... a dnes som si skoro kychla, tak som si hned chytila brucho oboma rukami a tak som sa snazila setrne kychnut, az ma kych usetril a nepodaril sa.. kaslem tak mimoriadne zlahka, kohrnam na 100krat 😒

luludi
25. jan 2011

@maxara verim.. preto sa zvolenej diete cudujem.. ;) teraz ti ordinujem klud na lozku ;)

maxara
25. jan 2011

@luludi to znamena, ze musis vela jest a pit, aby si rano co najviac vysrala a vystala a smrkanim to len dotiahnes na tri kila.. takze sa radsej budem snazit tlacit 😀

monline
25. jan 2011

@maxara ak ma noe vezme, tak aj so mnou (nami) rátaj! 🙂

monline
25. jan 2011

@petrap001 zahlasované...a podľa mňa sa mu tlačia ďalšie zuby, však neostane pri dvoch..aj môj má dva a neskôr mal týždeň hnačky a teploty a další zúbok stále nie je vonku..

maxara
25. jan 2011

Ja, Mirka, Katka7777, Tinaki, Kafko, Noemarta, Monline a Katty17

petrap001
25. jan 2011

@monline vdaka 🙂 no zatial nehnackuje ale uvidime co bude..a tak to vyzeralo,ze zubky nebudu problem 😅

monline
25. jan 2011

@petrap001 ja som na poradni spomenula, že kvôli zúbkom sa malý trápi a zle spáva a sestrička na to- zvykajte si, do dvoch rokov to tak aj ostane 🙂 tak si zvykám 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre