Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
25. jan 2011

@aalexis007 ziadne speci netreba,hocijake bezvajecne...
@kafoditka no vsak miniem najprv tento konopny co mi poradili v lekarni a potom vyskusam ten,vsak ten konopny je priliz drahy na stale umyvanie...

noemarta
25. jan 2011

boooze, samoska zabaly s tvrdym Y 😝 😝 😝

mirka285
25. jan 2011

@noemarta no si predstav ze taku mam suchu kozu ze nad celom si to vidim,normalne sa mi az zacala supat a to si po kazdom umyti aj vodu do vlasov vtieram,ale zacalo mi to odkedy som kupila sampon Penthene,tak asi mi nevyhovuje...

mirka285
25. jan 2011

@noemarta no som zvedava na novu zenu 🙂 ja som dnes ukazala Kafkovi fotku kde som tucna a ciernovlasa a bola zhrozena 😕 😀

noemarta
25. jan 2011

@mirka285 moze byt, ze ti nevyhovuje...
fuuuuuuuuuuuuuuuuuj baby, mne ostalo teraz tak zle ze sa asi dotyckujem, som mala chut na horuce kakao a nejako mi nesadlo, bleeeee 😖 😖 😖 😖

bambola
25. jan 2011

baby dakujem vsetky za pochvaly, malej aj kocika 😀
vytesujem sa z neho fakt ako mala ale je super 😵 uz som malu povozila po celom dome aj som ho nosila po schodoch aj s malou a je super lahky 😎
@mirka285 quest este nema nastavitelne rucky az od tej vysej rady. ja som si to chcela vyskusat v obchode aj prave kvoli tej vyske lebo vsak som krpec, ale perfektne mi sedi na vysku, ruky mam normalne zohnute o nieco menej ako 90st. cize tak volne polozene na ruckach 😉 a aj mm povedal,ze aj jemu dobre, ze sa nemusi sklanat k tomu (z toho dost boli sija)
@oacka prve co ma napadlo ked som si precitala tvoj koment bolo, ze kvalitne spermie 😀 😀 😀 tak ak to cita mm v blave tak ho tymto sposobom pozdravujem a posielam pusu 😀 😀

aalexis007
25. jan 2011

@mirka285 a s čím robíš cestoviny malej 😉

zuzik1983
25. jan 2011

@bambola ta tvoja babulka je neuveritelne krasna

mirka285
25. jan 2011

@bambola tak super,ze ti sedia,lebo mne boli trosku vysoko...
@noemarta co si tehotna?
@aalexis007 ja som jej ich minule primixovala do hami zeleninoveho prikrmu,ale kludne jej mozes pomiesat s maskom ,s brokolicou pripadne s troskou paradajkovej stavy a cukinou...

kafoditka
25. jan 2011

@noemarta Maci hod foto novej zeny, pls 😵 😵 😵 aky je strih mikado? to je dopostupna??

meruska
25. jan 2011

@bambola nadherna bambulka...a kocik tiez ujde 😉

meruska
25. jan 2011

@aalexis007 nepamatam si stranu ☹ , ale raz som tu uz pisala recepty s cestovinami

kafoditka
25. jan 2011

@mirka285 no nebola som zhrozena, len uz chapem, ked povies, ze si nemozes dovolit byt tucna 😀 😀 😉

kafoditka
25. jan 2011

@noemarta Maci ja ked som dosla od Mirky, dala som si lasagne a este teraz mi je z nich zle, nadajam sa matovym cajom-ten mi pomaha..

bambola
25. jan 2011

@zuzik1983
@meruska dakujeme 😵
@mirka285 ved ty nie si odo mna nizsia, ci? 😕

mirka285
25. jan 2011

@bambola ja mam len 163 ☹

noemarta
25. jan 2011

@mirka285 neniiiiiiiii, tedaaaaaaaaaaaaa na 100pero to nemozem povedat, ale skor nie ako ano,jednoducho mi nesadlo, fuuuuuj....
@kafoditka uvidis ma na stretku, nemam nabity fotaaak.

noemarta
25. jan 2011

@mirka285 ty si taky susen.... hih i

mirka285
25. jan 2011

@noemarta a ty nevies ze dobreho vela nenarastie 😀

katarina7777
25. jan 2011

mam tazku dilemu: ist cvicit ci dat si cokoladu? hmmm 😒

katarina7777
25. jan 2011

@mirka285 a zleho aj malo staci 😉

mirka285
25. jan 2011

@katarina7777 daj si cokinu,ani ja dnes necvicim,treba aj oddychovat 😉

kafoditka
25. jan 2011

@noemarta tak ja som potom taky mini susnik 😅 ale ako hovori moj mangel - male pivo, velka borovicka 😀

noemarta
25. jan 2011

ja som taka akurat, cize aj dobrucka aj sem taaaaam zlaaaaa 😀 😀 😀
ale aspon si to priznam....
@katarina7777 jasne ze si daj cokinu, cvicenie pocka ale chut na cokinu....

tinaki1275
25. jan 2011

baby ja nestiham kadernika.. 😒 budem ako take strasidlo .. a vy vsetky take vynovene.. 😒 a zvycajne pred odchodom na svk stiham ale tentoraz bohuzial nehrozi ..ozaj poradte mi niektora boli ste uz v Blave u Tony &Guy niektora? ja som bola 2x v atenach a raz na Cypre a bola som velmi spokojna tak chcem vediet \e ci su rovnako dobri ..ze by som potom pripadne skocila tam ..
@bambola krasny kociar a este krajsia Matka..ako mate este sopliky a teplotku ? mna mala zachripla a uz aj pokaslieva .len sme bez teploty (klop klop) tak dufam ze to tak ostane
Ozaj baby mala si tak zvykla na odsavanie ze si to pridrziava sama a smeje sa.. 😀 normalne nechapem..

mirka285
25. jan 2011

@tinaki1275 no aka podarena 🙂 ja som tiez strasidlo,kadernik nehrozi kym si nepreliecim hlavu....

noemarta
25. jan 2011

@tinaki1275 nepoznam takeho kadernika, neviem ci to aj je v ba 😕 😕 😕
a kedy vyrazas na sk????

bambola
25. jan 2011

@tinaki1275 tak toni &guy je v ba , zrejme budu mat rovnako drahu kozmetiku a rovnako vysooke ceny ale vies, zavisi aj individualne od kadernika. osobnu skusenost nemam len tak sa dovtipujem 😀

mala uz je nastastie viac-menej ok, klop klop. zatekaju jej este trosku sopliky tak je obcas taham. ale ona si na to nezvykla cize si musim nad nu tak klaknut aby som jej drzala obe ruky kolenami 😠 😒

@mirka285 no ja mam 164 😀 tak asi mam kratsie ruky cico 😕 😀

mirka285
25. jan 2011

@bambola Mati tebe asi ta vyska vyhovuje,ze chytila si do ruk a sedelo ti to...ja som chytila a ziadalo sa mi to dat nizsie...ale ja by som aj na sicku este centak kludne spustila a to ich mam na najnizsom 😒 ja som asi nejaka cudna 😨

tinaki1275
25. jan 2011

@noemarta to je siet kadernictiev -spicka vo svete..,original su anglicania a su fakt skveli a pokial viem tak aj v BA maju salon a ten kto chce pre nich robit sa musi v anglicku zaucit..ja som v atenach dala za melir +strihanie +ucesanie cca 130 eur..co tu je skvela cena kedze normalny dedinsky kadernik v Chanii ma stoji za to iste 110 ...
baby ja mam taky citak ze nase baby co chcu schudnut este 25 kg sa vykecavaju na ich chate ze ? @mirka285 skontroluj ich ..@oacka sa tu uz skoro neukazuje.. 😠 a je tu celkovo nejako cuden ticho alebo teda take divne pauzy .. 😒

tinaki1275
25. jan 2011

@bambola tak to je fajn ,mna stve ze mne pokaslieva ale nechcem jej zatial davat ziadne sirupy pockam do stvrtka ak sa to nezmeni pojdem k dr. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre