• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
a nebojíte sa splácať hypotéky, keď budete na materskej? samozrejme, tie,ktoré hypotéky máte... ja sa tých financií desím...
20. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, dakujem za radu. som si vytvorila ja album a dala som si to tam. mam tam aj foto kocarika. musim doplnit ostatne, ale az po lyzovacke :slight_smile:
ste symposi aj s drahym a psici su tiez uzasni :grinning:
co sa tyka domu, tak mi sa nastastie rovno stahujeme. mali sme stavat, ale muzove pozemky su bud moc male a dalsi bol v strede pola :unamused: hypoteku nam dali nastastie. tak dufame, ze do nejakeho mesiaca by sme tam mohli byt. fakt nie je nadto byt na dome. rano videm s kavickou v ruke, len v pyzame. jaaaj uz aby to bolo....
a v sprche mi to tiez este celkom ide. skor zacinam mat malinke problemy pri obuvani alebo tak...
20. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi zlatucki havkovia, aj my mame jedneho polovnickeho, sa podoba na tvojich len ma o 20 cm dlhsie nohy... :dizzy_face:
Sme ho nasli pred tromi rokmi v jeden uprsany den na ceste ... a nejak ostal u nas, strasne bol bojazlivy, ked ma videl s metlou v ruke tak sa utekal schovat a vobec nevedel co su to granule... teraz je z neho mrcha rozmaznana, teraz z granuly oblizuje konzervu :wink: A nas starsi havkacik je krizenec medzi vlciakom a koliou... velka opacha... taky nas princ, lebo on zerie pomaly, ked prsi nechce ist von aby sa nezamokril a pod.... je s nimi zabava a clovek sa citi v dome bezpecnejsie.
20. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
carrie - to by sa urcite zahrali... :slight_smile: ale ak by bola Lara sama, tak by mu urcite nic nespravila... otcov Pucko (asi 8 kg chovny kralik) je Larinkin najlepsi kamarat... ked som ich v lete krmila (ked nasi dovolenkovali) Lara mu bezne vyskocila do klietky a vzdy mu tam nechala lopticku a potom cakala, kedy jej ju hodi... zlata :grinning: Baso je divoch..
20. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim mi volako nejde make a tvrde i ...
20. feb 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som aj havinka a nas do albumu. to tam moze byt???? :astonished:
20. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, šupla som aj ja moju krásavicu do albumu. my máme len málo fotiek,lebo ona má strašné stresy z foťáku aj z mobilu.
20. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oacka - no jo, makceneniekedy narobia - plášte:slight_smile:
BAby ja nevladzem, dcera sa stale chce so mnou hrat....ja uz nevladzem, ona ma umori....teraz ma chce zviazat ako policajtka. Ze som zle dievca....ach jo :unamused:
20. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janat pekna kocka tvoja tyrka , nasi havkaci by sa urcite za nou obzreli :grinning: aka je to znacka kocika? velmi pekny je.
20. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka to je chicco. dakujem :wink:
20. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janat, zlatí ste všetci traja, taká známa mi pripadáš,asi sa podobaš na niekoho,koho poznám. našu krásavicu by som v živote nedostala k tomu,aby sa takto priamo pozrela do fotoobjektívu, ona jak vidí foťak, začne sa triasť a uteká preč...
20. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte chvíľu vydrž, mojalili, od júna bude mať Lili živú bábiku,až to bude zábava! :grinning:
20. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa jasila, tak som ju tak zastihla. inak sa vzdy otoi tvarou od fotaku... ona je este take male sidlo :slight_smile: co sme mali u mamy trpazlicieho spica, tak ten bol uplny model. este sa aj nasteloval do fotaku :grinning:
20. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka krasni ste, aj kocik aj havkac (ten tam nemoze byt, ale ved uvidime... :wink: )
katka nasa ex Vinka, ratlicek, ona si tiez nechodila labky zamokrit... a Lara s Basom vedia ze ich bez milosti vyhodim von, tak si zvykli bezat popri dome dokola po tom 40 cm sirokom odkvapovom okruhliakovom "chodnicku"
Oacka super :grinning: :grinning: aka pohodickaaa... Maxina, nasich pes, ked zbada fotak, mobil alebo nieco v ruke v spojeni s jej menom, tak zdrhne preskokom cez dvojmetrovy plot k susedom :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti psi su ale prefikani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas Bas ma rad fotenie... dava riadne ksichty... Lara moc nie...
20. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša miluje sneh. v zime je to úplne iný pes ako v inom ročnom období, behá jak pojašená. stále prídeme domov totálne mokrí,ale vobec jej to nevadí.
20. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby z KE, co sa da v KE robit pol dna?
20. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco by havkaci nemali byt v albume, ved pre nas su to jak deti :angry:
20. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, maxarka,po 4 mesiacoch PN ani ja neviem,čo sa dá v tomto počasí v KE robiť. a čo by ste chceli, kultúru,šport, nákupy?
20. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no vidis... mozno niekto by tu mal same psacie fotky, napr. ja :slight_smile:
20. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my prideme 16.3. poobede do KE, pojdeme sa niekam ubytovat a vecer ideme na Cinsky cirkus... to sa tesim. No a drahy vypotil, ze nech vymyslim nieco na druhy den, kym nam pojde vlak... tak hadam uz bude v marci krajsie, ale uz budem mat brusko asi ako ty teraz, takze program ktory zvladnem ok?
20. feb 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som hodila do albumu nasho jacka ked bol steniatko... len nech mi ho skusia zmazat !
20. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby fotim nejake vecicky teda. dufam, ze sa nezobudi manzel, bo mi pohrozi psychiatriou :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat prisli mm ujo a teta, tak som zduchla do spalne... zase by som pocuvala mudre rady a chceli by mi chytat brucho... nie, nie... takze akoze spim :wink:
20. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janat moj mm si mysli o foteni veci to iste... nic nechapu ti chlapi ... aj ja ich budem musiet pofotit aby ma nevidel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. feb 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oacka to si 4 mesiace len stale doma?
20. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, krasny je ten tvoj jack... a ako to ze mas 4 albumy??? :confused: :confused:
20. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxa lebo som si ich vytvorila :wink:
20. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ale v pohode to islo? ved tam pisu ze max 3 albumy, max po 50 foto... a ziadne psy a fotky z oslav a pod
20. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok