Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
30. jan 2011

@monline 🙂 ale niekam som tu sedacku musela odlifrovat 😉

Baby citali ste si, co mi vypotil mm k tej fotke, kde drzi Adel za prso? 😀 ze si myslel, ze tam ma BOK 😀 😀 😀

monline
30. jan 2011

@kafoditka bez receptu ťa to neobíde..toľko ospevované slimáky...
@noemarta pizza bola odkiaľ?

maxara
30. jan 2011

@kafoditka co si, ja mu uz nedam.. ja co budem mat ? 😀 😅

mirka285
30. jan 2011

@monline nech sa maly co najskor uzdravi a nabuduce dufam uz prides.....
@maxara no ja vobec o tom nepochybujem ze ty to stretko na vychode zorganizujes...

merikac
30. jan 2011

.......mala uz spinka, som vytesena,,,,,,,,,,, 😵 ja mozem dat len postrehy pre baby ktore vas vnimaju cez foto tak ako do teraz ja ...........@mirka285- presne vyzerala tak ako som si ju prestavovala z foto- dokonca aj Linduska -proste osobky ktore akokeby som uz dobre poznala,,,@kakfoditka - tak ta vyzera este mladsie v skutocnosti, ale tiez fotky su doverihodne- filipko je cela mama a ak nieto trvdi mm,,ze je po tatovi, tak sa mu chce len zaliskat 😀 ,,,,@noemarta a jej nelinka ma veeelmi milo prekvapili,,Matka na fotkach vyzera trosku prisno (moj dojem),,ale v skutocnosti je vtipna velmi mlada, sarmatna a vesela a trefna-ako jej niektore potmehucke pripomienky,,,a nelinka je heeerecka 🙂)))))))..adel ma uuzsne trpezliho mm,,vzoorne sa staral o maleho- netusim na ktoreho z nich sa podoba- adel je staale usmiata.....vierka je velmi zlata ukecana- aj ked sa priznam do teraz som si ju velmi na konovi nevsimla- sa hambiiim,,,,,,,,,,,,@tinaky - je uuplne, ale ze uplne stuplucka a ak ste si mysleli, ze je vysia (ako ja som si myslela) tak sklamem,,,je to drobne ziena- jej mm je chlap ako hora- sympatak,,,,,,,katka a jej maly okaty leo su uplne, ze do pohody obaja vysmiaty,,zrzka je este drobnejsia ako vyzera na foto- obdivujem ako zvlada obe deti 😵 ..cize celkovo ziadne velke neocakavane prekvapenie ktore by nekorespondovalo s predstavami sa nekonalo,,proste maxi,,ty si bola vynimka 😀 😀 - v tom dobrom slova zmysle

adka1311
30. jan 2011

baby, krasne stretko ste mali - super 😀
mozno sa k vam nabuduce pridame aj vy, ale teraz nijako nestihame nic - takze sem chodim tak 1 x do tyzdna, precitam 4-5 stran a tot vsjo 😖
ale vidim, ze sa nadherne stretavate a bavite a chcem vam povedat, ze je to super a ze sme urcite vsetky rady za to, ze mame v skupine MAXI 😀 😀 😀
na jej komentoch sa vzdy dobre pobavim a verim, ze ju raz stretnem nazivo a aj vas ostatne...
drzte sa, zelam vam co najviac usmiatych dni a spokojne deticky 😀 😀 😀
PS: Kafko - Filip je nenormalny v tom lozeni 😲

merikac
30. jan 2011

@monline straaaaaaaaaasene ma mrzi, ze ste nerpisli,,,tak som sa na vas tesila,,,,,,, ☹

merikac
30. jan 2011

@kafoditka 😀 😀 😀 😀 "kralovsky si ho ukoncila"---jaaj sa tu uchechtavam 😀 😀

zrzulka
30. jan 2011

...baby aj my dakujeme za prijemne stravenie populudnie s vasou spolocnostou 😉
@maxara dakujem za pozvanie, veruze ta obdivujem ako si to skvele zvladala s nasou velkou bandou ....

@mirka285 spolocny vikend s rodinami by bol fajn, tiez by sme sa pridali, mas nejaky navrh co kde kedy???

maxara
30. jan 2011

@merikac 😉 ja klamem telom, dokonale ovladam mimikry 😉 😀 😝

zrzulka
30. jan 2011

@merikac skvely report.... som rada ze som ta mohla spoznat aj osobne 😉 a dufam ze to nebolo posledne stretko s tebou a sikovnou Emkou. Som len zirala co dokazala a tie zubky 🙂

zrzulka
30. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 makkucky bok... ale nech nema traumu Adel sa to podla usmevu pacilo:O)))xixi

katarina7777
30. jan 2011

podla mna si to deticky uzivali hadam viac jak dospeli, nas Leo bol vysmiaty cely vecer, behal v choditku po dome a smial sa jak hrkalka, teraz uz odfukuje v postielke a sniva o peknom dnesnom dni 🙂

merikac
30. jan 2011

@maxara noo, normalne som sa pristilhla ako uvazujem ktora maxi je ta prava,,ci ta co tu pise,,alebo ta ktoru poznam osobne 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale uz si vas spajam obe dako do kopy ako celok, ze proste k sebe kpatriiite,,ale baby na vychode,,,bacha na nu,,ona vazne zavadza a budte pripravene, ze budete prekvapene 😀 😀 😀

zrzulka
30. jan 2011

@maxara fotky sqele len nestiham komenty len som na skok prisla podakovat za prijemne straveny den s vami... maxi tu foto patka v retro kociku mi posles. pls???... je super:O)))

zrzulka
30. jan 2011

@merikac inak sranda ze maxi kazdeho prekvapi... 😉

katarina7777
30. jan 2011

@merikac ze ten jemny etericky hlasok ako keby ani nepatril tej osobke co tu vypisuje tie humorne prispevky.

merikac
30. jan 2011

@katarina7777
@zrzulka veru--- ona je vdacny objekt,,ci uz na komentare k prispevkom, alebo na komenty k jej osobe samotnej,,proste to je maxi,,,,,,,,,,,,,, 😀 ..........ale oni sa s jej mm maximalne doplnaju,,,,,exibicionisti 😀 😒

merikac
30. jan 2011

baby kde ste zmizli???????? ☹

kafoditka
30. jan 2011

@merikac ty si zlaticko aj s Petou 😵 😵 ste sa obe zhodli, ze Filipko je cela mamina, ja fakt neviem, kde maju vsetci oci 😀

merikac
30. jan 2011

@kafoditka....oni asi porovnavaju od pasa dole 😀

vierkaha
30. jan 2011

@merikac to preto, že ja som tu za šmíráka, ale som si dala bobríka, že sa polepším 😀

Inak baby mne sa Maťo zase dovracal, ako pol roka negrckal vôbec a za jeden deň hneď trikrát ( ja len dúfam, že to nebude nejaká viróza a že sme vás nenakazili) teraz už spinká prezlečený a znova okúpkaný

mirka285
30. jan 2011

baby moja Linda sa dnes smeje nahlas v postielke,jeeej na nej to stretko ako zanechalo dobre dojmy 🙂 uz dostala duel a zaspava,podarena je...ale jak kukam na tie fotky,tak kukam,ze naozaj mi treba kadernika,ved mam celkom kvalitne vlasy a nemaju ziadnu fazonu 😖

noemarta
30. jan 2011

tak vas teda este raz okomentujem, vierka mala som z nej pocit ako by sme sa uz poznali a ma kraaasne velke kukuc, tinaki som nemala tu cest spoznat, kedze som isla skor domov, ale zabodovala u mna tym, ze ma hned z fleku spoznala, a pritom ja nie som nocny vtak na konovi 😉 , nununka tiche kraaasne ziena, merikac sympaticka inteligentna zienka, a a a ja som ta v com milo prekvapila, co si cakala odutu nafukanu blavacku, hi hi 😀 😀 😀

noemarta
30. jan 2011

@mirka285 no strasne to maaaas 😀 😀 😀 pozri max sa pacis tak ci taaak.... aj ked ti smrdi z uuust... 😀 😀

noemarta
30. jan 2011

@monline pizza bola z pk, robil ju MAJSTER SLovenska 😉 robim reklamu

katarina7777
30. jan 2011

@mirka285 ja mam vlasy ostrihane a hovno z toho lebo ked ich mam rozpustene tak mi ich maly sklbe 😠 mne sa nahodou tvoj uces paci, aspon vynikne tvoja pekna tvar 😉

katarina7777
30. jan 2011

@noemarta ja som jedla len tu syrovu ale vynikajuca bola a to ti hovori kvazi talianka 🙂

chcela som ist este na stacionarny ale kaslem nato, nejako ma to stretko zmohlo 😀

noemarta
30. jan 2011

@katarina7777 som rada ze aj talianke chutilo 😉
idem asi hajen, lebo zajtra idem na poradu...

vierkaha
30. jan 2011

@mirka285 ja si tiež myslím, že máš veľmi peknú a výraznú tvár ten účes čo máš teraz to len podčiarkuje 😉
toť môj názor a teraz ma tu maxi zdrbe, že ťa tu opaľujem, lebo je do teba 😀 či ty do nej?

mirka285
30. jan 2011

@noemarta mne vobec nesmrdi z huby,prestante lebo baby si to fakt zacnu mysliet vy traposky 😠
@katarina7777 ved doma ich aj ja nosim v gumicke,ale v stredu som objednane ku kadernikovi novemu,tak dufam da tym mojimvlasom nejaky strih,lebo konce mam ozobane,som nebola 4 mesiace u kadernika 😕 a este som ti chcela povedat,ze uz si uplne stihla 😉
@noemarta pizza bola dobra,chvalim aj ja..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre