• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@tatianka.g mnam, to lubim :slight_smile: ryza je moj zabijak :grinning:
@bambola takze to nema zmysel ani kupovat? sackova ryza uz nie je taka dobra.. :wink:
2. feb 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka @meruska @strasska tinaki sa neozyva, kedy zajtra dojdete?????
2. feb 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka A kedy mozme? :grinning: Mne je to uplne jedno :wink:
2. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka
@karinnka
@meruska
my by sme mohli prist medzi 11 a 12, rano ideme na rehabku, potom sa pojdeme prejst a mala si trosku pospi a ked sa zobudi tak zaparkujeme u oacky :wink: zial predsa prideme v pocte 3 + kocik. vtrepem ho do vytahu, ci odparkujem niekde v pivnici?
2. feb 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka
@karinnka
@meruska
detuchy sa zobudili tak este vecer nakuknem...dufam, ze potom sa uz dohodneme naisto :slight_smile:
2. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky?
2. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. feb 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna čau, čo máte nové? zdravé ste? v poriadku?
2. feb 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte ,
dnes sme boli na poradni, mame presne 8 mesiacov, 9,4 kg a 75 cm.... :slight_smile:
@monline NEviem, kde to moj gynekolog vyhrabal, ale tka keby som prestala kojit, kvoli tomu a nemu to urcite nebude. No uvidim, musim to zvazit. Dnes som to predniesla mojmu pediatrovi a ten mi povedal, ze ved to najpodstatnejsie som malemu dala a urcite by to uz teraz nebolo nic zle, keby som ho odstavila. Tak este si to necham psychicky ulezat :wink:

Plienky - tie GAGA z Tesca suj aj lacne, aj dobre, naozaj mam s nimi super skusenosti. :wink:
2. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobčeka som od druhej uspávala, nakoniec ho uspal Dušan Grúň a Marie Rotrová na jednotke :slight_smile:
2. feb 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili mne sa zdalo, akoby tvoj gynekológ splietal piate cez deviate, nezdá sa mi, že by som niekde ešte videla krámy ako dôvod prečo nekojiť..ale zdravotné problémy, to už je o inom, to treba zvážiť...
ozaj- vieš ako volajú medika, ktorý skončil školu s najhorším prospechom? :slight_smile:
2. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline doverne poznam.. aj u nas to funguje :slight_smile:
2. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline hej uz sme zdravy mali sme 6chorobu ale teraz klop klop ok.mame sa super .mala uz si sadne sama aj sedi sama aj na styri sa dava a aj pokusy ma. a vy ako?co nove ? Danielko?
@mojalili ak sa mozem opytat co ti je ked chces dosatvit maleho? ked tak napis IP ak nechces na forum.
2. feb 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline moni tak kramy urcite nie su dovod preco prestat kojit...to ja by som podla toho gynekolga nemohla malu teda kojit od zaciatku
2. feb 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi lulu zalezi na tebe ale podla mna je to zbytocne. na tej nasej podla mna nie je vidno, ze ju vkuse slinta, teda pokial zrovna nie je mokra :grinning: :grinning:
2. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi netušila som, že ho to tak zaujme a tak to zafunguje, budeme praktizovať častejšie :slight_smile:
2. feb 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna šikovná je Miška :slight_smile: šieste choroba- to sú tie vyrážky? u polročných detí? Daniel mal cez víkend 39 teploty, ale v pondelok už iba 37,5, včera už nemal, trocha mu zatekajú hlieny a trocha zakašle..tak neviem, či tá vysoká teplota bola aj vdaka zubom
2. feb 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ani mne nešla otvoriť téma megastretko, ale už som písala dugyne, snáď to pôjde. Radi by sme sa zúčastnili, aj keď mám problém s dopravou, no keď to vyriešim, tak by sme prišli.
@oacka neskôr Ti odpoviem na IP, popozerám aj s mm tie linky. A k zajtrajšiemu stretku, drobcovi je už dobre, len trochu ešte má soplíky, tak neviem či je múdre ho brať k zdravým deťom... ale vonku s ním v pohode chodím... radi by sme prišli... tak poraďte či ísť aj @karinnka @meruska , @oacka a napíš mi ešte potom IP tvoju adresu, prišli by sme trolejbusom, tak aj zastávku kde vystúpiť.
Prajeme pekný deň :slight_smile:
2. feb 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline u nas zabera aj luis armstrong, ellla fitzgerald a podobne, take tie hlboke hlasy :slight_smile:

@bambola maj rozum, ja si rada necham poradit :grinning: :slight_smile:
2. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline hej to su take vyrazky vysyp po tele celkovo ta choroba trva 5 dni, su pri nej 3 dni vysoke horcuky aj 39 a viac. toto ochorenie byva od 6-36mes. Miska mala horucky 38,8 tri dni. ono volakedy sa detom dali ATB a mamicka sa po 3 dnoch vratila ze je dieta alergicke na PNC a co vlastne bola ta 6 choroba.
moze byt ta teplotka vklude pre zubky.aj ti hryzie kde co?
2. feb 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi môj má rád Somewhere over the Rainbow, tú pieseň mám v mobile a púšťam mu ju často, vždy ju počúva
ako to, že nevieš variť ryžu? naučím ťa to? :slight_smile:
2. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna hryzie, ale to už dlho..už aj predtým sme teploty prisúdili zúbkom a zúbky nikde..stále len tie spodné dva ktoré vyšli pomerne bezproblémovo..tak neviem..
2. feb 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline neviem veru, ryza u mna dopadne tak, ze od spodu je spalena a na povrchu je este vela vody :unamused: ked ma naucis varit ryzu dostanes podla mna aspon 19 schodov do neba.. :wink: somewhere over the rainbow je osvedcena klasika, aj ja lubim tu piesen, mame dost podobny vkus :dizzy_face:
2. feb 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline moni ono to byva niekede aj dlho ze teplotka sem teplotka tam a kusanie a zubky niekde.
mozno sa ti to bude zdat neuveritelne ale nasa Miska uz mala zubok dole akurat kulincek ..a uz tam nie je..sa jej este "schoval" a sme na to kukali obja s mm ze to je uz zubok..

2. feb 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi a ešte mám rada Summer vine verziu, čo spieva Bono..úplná paráda..:slight_smile:
a ako varí ryžu tvoj muž? jemu sa podarí?
2. feb 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna možno jej opuchli dasienka a preto..aj cinkal ten zúbok ?
2. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi wine..ja blbá :slight_smile:
2. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mm ma hotelovku, takze vari fantasticky a ryzu vari osvedcenym klasickym sposobom spolu s cibulou napichanou klincekami, co ti poviem, krasne je vonava a sypka.. a vyborne chuti.. to naozaj? tu pesnicku pocuvaj aj ja velmi rada :dizzy_face: teeeda!! a este mozem aj edit piaf
2. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline chapem, mne sa tiez casto podari brebt :wink:
2. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok