• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@oacka príjemné stretko vám prajem :slight_smile: a zreferujte nám o nom potom, spravte veľa fotiek :slight_smile:
2. feb 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jooj moja si zlata :wink: ale nevar, vsetky vyzerame velmi dobre...ak budeme velmi hladne mozeme si nieco objednat...ved uz dost ze nam poskytnes bytik :wink:
2. feb 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili áno dávam ho do chodítka, len na pár min..páči sa mu tam
2. feb 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka Tinaki ti odkazuje, ze dnes ti zavola, dala som jej tvoje cislo a ze zajtra to plati u teba
2. feb 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tym egyptanom pekne jebe,sme prisli o dalsiu nadhernu destinaciu na dovolenky :frowning2:
2. feb 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska aj tak robím obed, tak či dám piecť 4 stehná,alebo osem,to je jedno. :grinning:
2. feb 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara supeeeeeer! diky!
2. feb 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde ja som tiez sklamana z toho, ze mam taku sestru.. vzdy som chcela mat taku sestru ako kamosku, ist spolu nakupit a do kina a neviem co.. no vis bobe

@oacka ty neprezradzaj a prekvap :wink:
2. feb 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska @oacka a nabite si fotaky a nech je asi 128 fotiek :wink:
2. feb 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ty máš aspoň dve sestry..ja bratov a samé švagriné...k nim nemáš taký vzťah ako ku sestre..ale- posúdiť to neviem, kedže som sestru nemala..so starším bratom sme sa ako deti stále naťahovali, bili, hádali, ale máme sa veľmi radi..a mladší- toho som mame pomáhala vychovať :slight_smile: bol moje živé babyborn a ja jeho druhá mama..vychádzame dobre, on je o dosť iná povaha ako druhý brat, preto práve oni dvaja si nejak nesedia názorovo (ale majú sa radi)
2. feb 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja som otrasná hostiteľka.....ľutujem,že roman nebude doma....
2. feb 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, slapem si polhodinku na bycikli a pritom citam co mate noveho...uvidim ci stihnem aj na nieco regovat :slight_smile:
@maxara kupila som leovi tu zirafku a skoro ma vystrelo pri plateni ....ze 16,50 Euro! Cisti zlodeji! ale malinky sa velmi tesil ked som mu ju domov doniesla :slight_smile:
2. feb 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 fúú..to je riadne drahá žirafka..ale zas ked sa mu tak páčila :slight_smile:
2. feb 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ale zas pre mna nic neznamenali, ked som bola mala.. ani ja pre nich.. cez moju pubertu ma nenavideli, a vsetko sa dalo cca do poriadku az po tom, akosom zacala zit s michalom.. akoze si uvedomili, ze uz nie som mala.. a aj tak som este mlada neskusena oproti nim :unamused:

@oacka ja tiez, z toho si nic nerob.. mirka si u mna vari kavu sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tesim sa, je u nas ako doma :dizzy_face:
2. feb 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 presne, je strasne draha.. ja som ju pozerala na internete a ja nechapem, lebo vsade je len Sophie a ja som mala na tom obale napisane Giselle :confused: a taka uz nie je nikde.. ale tiez stala tolko, ja som ju dostala a ked mi to kamoska vravela, ze to prislo az z francuzska a neviem co, tak som po tom patrala.. som skoro odpadla
2. feb 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak ale vpohode,ze som taka samostatna a neotravujem,nie?baby ja som tu zirafu tusim niekde videla lacnejsiu,ale uz nevie kde,myslim,ze za 12 euri...ale aj tak dost za blbu zirafu :angry:
2. feb 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :wink: jasne, ved ja som rada.. ja by som ta sice rada obsluzila, aby si si nemyslela, ze sa neviem postarat, ale kym sa vykecam, ty uz mas dopoly vypite :grinning: :grinning:
2. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kvakule,,konecne mi Emma zahajala, tak mam cas cca 20 minutiek vas pocitat,,ale ako zvycajne, tak v tomto case ked mozem prispievat tu nik nebude :grinning: @oacka- na tovju IP budem reagovat ale az cez vikend, kedze ja nemavam mm doma, tak sa teraz neviem vyjadrit-.......baby vychodniarky, nech sa vam stretko vydari mininalne tak ako nam,,
2. feb 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak ja som bola vybavit ten pas a @bambola ja som sa trubka zabudla opytat na to, kolko stoji zapis do toho pasu, prepačkaj :pensive: potom som skocila s kamoskou na kavu... idem pozriet, co ste popisali..
2. feb 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tu blbu zirafu mali v puse hadam vsetky deti u max :grinning:
2. feb 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze teraz mi volal Tomas,ze mami idem k babke,nezoberiem aj Lindu trosku prevetrat??no povedzte....tak sa ho pytam,ci videl vecer o siestej nejaku mamicku vonku s kocikom :confounded: ale ked som ho poobede prosila,ci ju nezoberie na chvilu von tak ani nahodou a teraz vecer pod ruskom tmy,by ju vetral :angry:
2. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ked dam malu zapisat, tak je to skoro to iste, ako keby som jej dala spravit pas,,nee?
2. feb 2011 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: musis prist do PE, my s nunu bezne o 7 kocikujeme :grinning:
2. feb 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja mam doma takych dinosaurikov do vody,su krasni farebni ,su styria a stale 5 euri...myslim,ze plnia presne taku istu funkciu ako ta zirafa :grinning:
2. feb 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka prosim ta, ty si ake starosti robis :astonished: no ale mozno aj dobre, lebo ako som citala, tak DPMK ma poobede strajkovat, tak aby sme u vas este aj nevecerali :grinning:
a aj ja poprosim ciselko do IP...dik a tesim sa :slight_smile:
2. feb 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnesmá Maťo celý deň teploty, ten nepodarený zub asi ešte nepovedal všetko :angry: tak som vá s len tak zbežne prebehla a skúsim aj ja ešte trošku pridať
@monline ja súhlasím s @luludi, že to ne je staromódny ale veľmi dobrý hudobný v kus, ja ešte môžem The Temptations, Sam E. Kinga, The Supremes, Ronettes ....atď :wink:

@bellablonde
@mojalili
@maxara ja som momentálne s family na tom tak, že sa od vianoc nebavím s vlastnou mamou, teda ona so mou ( ešte jej nedošlo že mám takmer 30 vlastný dom a rodinu a o svojom živote dokážem v poho rozhodovať sama s mm ) mrzí ma to ale čo už :unamused:

inak ja tiež používan babylove plienky a kupujem 100 ks za cca 13, 5,-€
pampersky baby active sú v poho ale ja z nich cítim moč a na sleep and play mi vadilo, že nemajú pružný pásik

Neviem, či som sa dĺžkou príspevku nepriblížila maxi, ale snaha bola :wink:
2. feb 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 haaaa to veru nemozes tvrdit s takou istotou,,,ked sa k tebe dovalia deti a zacnu sa o nu bit,,tak potom ti uverim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ked- musela by si tych zvysnych troch schovat, nech by to bolo objektivne :grinning: :grinning:
@merikac Meri ked das spravit pas dietatu do 5 rokov, tak ma platnost len dva roky..po dvoch rokoch ho musis obnovit. Ja som ho mala aj tak prepadnuty, tak som si vybavila novy a hned som dala aj maleho zapisat
noo, presne tak som to myslela ako si to vymyslela ty,,,,,,,,,,,,
@kafoditka
2. feb 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby poradťe prosím....môžem dať malej večer nejaký príkrm myslím že jej moje mliečko nestačí :frowning2: od ôsmej pýta papať aj každú hodinu a dokonca sa začala budiť aj v noci.. kojím ju ako novorodenca :grinning: na obed papáme zeleninkové pyré a toho zje aj 150g... ďakujem :wink:
2. feb 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok