Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
2. feb 2011

@oacka príjemné stretko vám prajem 🙂 a zreferujte nám o nom potom, spravte veľa fotiek 🙂

meruska
2. feb 2011

@oacka jooj moja si zlata 😉 ale nevar, vsetky vyzerame velmi dobre...ak budeme velmi hladne mozeme si nieco objednat...ved uz dost ze nam poskytnes bytik 😉

monline
2. feb 2011

@mojalili áno dávam ho do chodítka, len na pár min..páči sa mu tam

maxara
2. feb 2011

@oacka Tinaki ti odkazuje, ze dnes ti zavola, dala som jej tvoje cislo a ze zajtra to plati u teba

mirka285
2. feb 2011

baby tym egyptanom pekne jebe,sme prisli o dalsiu nadhernu destinaciu na dovolenky ☹

oacka
2. feb 2011

@meruska aj tak robím obed, tak či dám piecť 4 stehná,alebo osem,to je jedno. 😀

oacka
2. feb 2011

@maxara supeeeeeer! diky!

maxara
2. feb 2011

@bellablonde ja som tiez sklamana z toho, ze mam taku sestru.. vzdy som chcela mat taku sestru ako kamosku, ist spolu nakupit a do kina a neviem co.. no vis bobe

@oacka ty neprezradzaj a prekvap 😉

maxara
2. feb 2011

@meruska @oacka a nabite si fotaky a nech je asi 128 fotiek 😉

monline
2. feb 2011

@maxara ty máš aspoň dve sestry..ja bratov a samé švagriné...k nim nemáš taký vzťah ako ku sestre..ale- posúdiť to neviem, kedže som sestru nemala..so starším bratom sme sa ako deti stále naťahovali, bili, hádali, ale máme sa veľmi radi..a mladší- toho som mame pomáhala vychovať 🙂 bol moje živé babyborn a ja jeho druhá mama..vychádzame dobre, on je o dosť iná povaha ako druhý brat, preto práve oni dvaja si nejak nesedia názorovo (ale majú sa radi)

oacka
2. feb 2011

@maxara ja som otrasná hostiteľka.....ľutujem,že roman nebude doma....

katarina7777
2. feb 2011

caute kocky, slapem si polhodinku na bycikli a pritom citam co mate noveho...uvidim ci stihnem aj na nieco regovat 🙂
@maxara kupila som leovi tu zirafku a skoro ma vystrelo pri plateni ....ze 16,50 Euro! Cisti zlodeji! ale malinky sa velmi tesil ked som mu ju domov doniesla 🙂

monline
2. feb 2011

@katarina7777 fúú..to je riadne drahá žirafka..ale zas ked sa mu tak páčila 🙂

maxara
2. feb 2011

@monline no ale zas pre mna nic neznamenali, ked som bola mala.. ani ja pre nich.. cez moju pubertu ma nenavideli, a vsetko sa dalo cca do poriadku az po tom, akosom zacala zit s michalom.. akoze si uvedomili, ze uz nie som mala.. a aj tak som este mlada neskusena oproti nim 😒

@oacka ja tiez, z toho si nic nerob.. mirka si u mna vari kavu sama 😀 😝 ale tesim sa, je u nas ako doma 😵

maxara
2. feb 2011

@katarina7777 presne, je strasne draha.. ja som ju pozerala na internete a ja nechapem, lebo vsade je len Sophie a ja som mala na tom obale napisane Giselle 😕 a taka uz nie je nikde.. ale tiez stala tolko, ja som ju dostala a ked mi to kamoska vravela, ze to prislo az z francuzska a neviem co, tak som po tom patrala.. som skoro odpadla

mirka285
2. feb 2011

@maxara tak ale vpohode,ze som taka samostatna a neotravujem,nie?baby ja som tu zirafu tusim niekde videla lacnejsiu,ale uz nevie kde,myslim,ze za 12 euri...ale aj tak dost za blbu zirafu 😠

maxara
2. feb 2011

@mirka285 😉 jasne, ved ja som rada.. ja by som ta sice rada obsluzila, aby si si nemyslela, ze sa neviem postarat, ale kym sa vykecam, ty uz mas dopoly vypite 😀 😀

merikac
2. feb 2011

cavte kvakule,,konecne mi Emma zahajala, tak mam cas cca 20 minutiek vas pocitat,,ale ako zvycajne, tak v tomto case ked mozem prispievat tu nik nebude 😀 @oacka- na tovju IP budem reagovat ale az cez vikend, kedze ja nemavam mm doma, tak sa teraz neviem vyjadrit-.......baby vychodniarky, nech sa vam stretko vydari mininalne tak ako nam,,

kafoditka
2. feb 2011

Caute, tak ja som bola vybavit ten pas a @bambola ja som sa trubka zabudla opytat na to, kolko stoji zapis do toho pasu, prepačkaj 😔 potom som skocila s kamoskou na kavu... idem pozriet, co ste popisali..

merikac
2. feb 2011

@mirka285 tu blbu zirafu mali v puse hadam vsetky deti u max 😀

mirka285
2. feb 2011

akoze teraz mi volal Tomas,ze mami idem k babke,nezoberiem aj Lindu trosku prevetrat??no povedzte....tak sa ho pytam,ci videl vecer o siestej nejaku mamicku vonku s kocikom 😖 ale ked som ho poobede prosila,ci ju nezoberie na chvilu von tak ani nahodou a teraz vecer pod ruskom tmy,by ju vetral 😠

merikac
2. feb 2011

@kafoditka ked dam malu zapisat, tak je to skoro to iste, ako keby som jej dala spravit pas,,nee?

merikac
2. feb 2011

@mirka285 😀 musis prist do PE, my s nunu bezne o 7 kocikujeme 😀

mirka285
2. feb 2011

@merikac ja mam doma takych dinosaurikov do vody,su krasni farebni ,su styria a stale 5 euri...myslim,ze plnia presne taku istu funkciu ako ta zirafa 😀

strasska
2. feb 2011

@oacka prosim ta, ty si ake starosti robis 😲 no ale mozno aj dobre, lebo ako som citala, tak DPMK ma poobede strajkovat, tak aby sme u vas este aj nevecerali 😀
a aj ja poprosim ciselko do IP...dik a tesim sa 🙂

vierkaha
2. feb 2011

Ahojte, dnesmá Maťo celý deň teploty, ten nepodarený zub asi ešte nepovedal všetko 😠 tak som vá s len tak zbežne prebehla a skúsim aj ja ešte trošku pridať
@monline ja súhlasím s @luludi, že to ne je staromódny ale veľmi dobrý hudobný v kus, ja ešte môžem The Temptations, Sam E. Kinga, The Supremes, Ronettes ....atď 😉

@bellablonde
@mojalili
@maxara ja som momentálne s family na tom tak, že sa od vianoc nebavím s vlastnou mamou, teda ona so mou ( ešte jej nedošlo že mám takmer 30 vlastný dom a rodinu a o svojom živote dokážem v poho rozhodovať sama s mm ) mrzí ma to ale čo už 😒

inak ja tiež používan babylove plienky a kupujem 100 ks za cca 13, 5,-€
pampersky baby active sú v poho ale ja z nich cítim moč a na sleep and play mi vadilo, že nemajú pružný pásik

Neviem, či som sa dĺžkou príspevku nepriblížila maxi, ale snaha bola 😉

merikac
2. feb 2011

@mirka285 haaaa to veru nemozes tvrdit s takou istotou,,,ked sa k tebe dovalia deti a zacnu sa o nu bit,,tak potom ti uverim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked- musela by si tych zvysnych troch schovat, nech by to bolo objektivne 😀 😀

kafoditka
2. feb 2011

@merikac Meri ked das spravit pas dietatu do 5 rokov, tak ma platnost len dva roky..po dvoch rokoch ho musis obnovit. Ja som ho mala aj tak prepadnuty, tak som si vybavila novy a hned som dala aj maleho zapisat

merikac
2. feb 2011

noo, presne tak som to myslela ako si to vymyslela ty,,,,,,,,,,,,
@kafoditka

macik27
2. feb 2011

ahojte, baby poradťe prosím....môžem dať malej večer nejaký príkrm myslím že jej moje mliečko nestačí ☹ od ôsmej pýta papať aj každú hodinu a dokonca sa začala budiť aj v noci.. kojím ju ako novorodenca 😀 na obed papáme zeleninkové pyré a toho zje aj 150g... ďakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre