• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@monline urcite ta operacia bratovi dopadne dobre, mojmu dedkovi robili bypass pred 8 rokmi,mal 78 rokov a zvladol to v poriadku, cize mladsi clovek by to mal zvladat este lepsie... ale musi byt riadne prelieceny z chripok a pod.

@mirka285 jasne vsetko zalezi od hotela a od toho kto je ako narocny, lebo 5 hviezdiciek v europe a v egypte je veeelky rozdiel aj v kvalite aj v cene samozrejme, ale pokial je super plaz tak je jedno ci je osuchany nabytok na izbe :wink:
2. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta myslime aj na tvoju maminu, urcite vsetko dobre dopadne a pri malej aj na bolest zabudne.
2. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dobru noc Petka....zajtra je novy den :wink:
2. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky cumite na seherezadu?
@maxara u teba dnes cely den asi prevlada pesimisticka nalada :angry: tak teda k tvojej otazke:::::: pre niekoho predstavuje zivot v pretvarke a neuprimnosti akysi recept na uspech,niekto si s tym len tak pre zabavu "obohacuje" zivot a preto si niektori ludia vymyslaju, ci uz pribehy, alebo klamu- a niekto si vymysla a klame az tak, ze sam uveri tomu co vymyslel- no neuprimnost vyvolavava v nasom vnutri negativne pocity a tym v konecnom dosledku skodi aj nasmu zdraviu..... odklonenie sa od pravdy, ci pretvarka, vyvolava v cloveku negativnu energiu a tym tomu druhemu celkovu uskodi a myslim, ze je zdrvujuce zistenie, ze clovek ktoremu si doveroval a veril, sklamal:frowning2: ( lebo ako sa hovori "loz ma kratke nohy), zit uprimne neznamena len pravdu hovorit, ale pravdu prijat a zit v nej. ved kto z nas chce byt klamany?
2. feb 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ja som cvicila doteraz,z toho,ze budem kukat seherezadu pekna nebudem...ale teraz som ju zapla a myslim,ze ztlstla...baby nezda sa vam???
2. feb 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777
@merikac díky...veríme, že operácia dopadne dobre..už mu ju 2x odložili, lebo nebol v poriadku..majú mu voperovať umelú chlopňu a ešte nejaké zásahy a opravy ..ževraj má to srdiečko riadne zdevastované...má 40 rokov, ale od narodenia mal srdcovú vadu, ktorá sa mu zhoršovala
@noemarta no super, tak už len dohodnúť tú kávu..ale asi až budúci týždeň či tak nejak, že?
2. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto nepozerá šeherezádu?
2. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to preto sa ti zdá, že ty si zoštíhlela :slight_smile:)) (neviem odpovedať, keďže to nepozerávam)
2. feb 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Moni skor preto,ze ja ju vidim raz za tyzden tak si vsimnem rozdiel :grinning:
2. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 dnes ma napadlo...že nie je divu, že sa hlavní predstavitelia do seba aj v reáli zamilovali, keďže podľa scenára na seba mlčky hľadeli polku nahrávacieho času :slight_smile:))
2. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nepozeram, cvicila som, zajtra budem mat dobru svalovicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ja nekukam sak co si pipi :grinning: :angry:
2. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline snazim sa presvedcit moju lasku najvacsiu aby spala, ale zatial to nevyzera :grinning:
2. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline inak ten Onur neni na zahodenie,by som si dala povedat :grinning:
2. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika prehľadáva celý dom, nevie nájsť zošiť z chémie!!??!!!??!!!! ma hnevá
2. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
2. feb 2011 o 21:35 • merikac
@bambola môj zaspal, síce sa strháva zo spánku, ale spinká..bambolka chce asi pozerať telenovelu :slight_smile: alebo aspoň uspávacieho Dušana grúňa :slight_smile:)

@mirka285 hej..má krásne oči, taký výrazný pohľad..asi preto je toľko v detaile :slight_smile: a asi aj preto má toľko nadšených diváčok
2. feb 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my dve kedy pojdeme cvicit?........to co?? mam zmazany prispevok :confused: - mala mi prepla klavesnicu na caps locs- a vraj porusujem pravidla :grinning:
2. feb 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ako rýchlo ťa admini vymazali za veľké písmená..sa divím
2. feb 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline booze to som adresovala tebe,,,,,,,
2. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Emma porušila pravidlá, nechaj ju niečo napísať :slight_smile:)
2. feb 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline asi sa im paci nasa tema, ked nas tak citaju :grinning:
2. feb 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline @merikac admini nas nejako radi citaju ked tak promptne zareagovali :grinning: :grinning:
2. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac cvičiť? my dve? ideme vymyslieť cviky a budeme sa hecovať? :slight_smile: fajn, súhlasím
2. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
@bambola no v ktorej téme už len môže byť zábavnejšie a lepšie? :slight_smile:
2. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline neviem, ine ani moc necitam , iba ked potrrebujem konkretnu radu :wink:
2. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska dakujem za tip, ja som v dm-ke vnakupovala vzdy na kartu a az teraz som si vytlacila kupon a budem to roibt ako ty, len budem musiet bravat mm zo sebou , lebo tri krabice neutiahnem
2. feb 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
2. feb 2011 o 21:45 • merikac
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok