Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
2. feb 2011

@monline urcite ta operacia bratovi dopadne dobre, mojmu dedkovi robili bypass pred 8 rokmi,mal 78 rokov a zvladol to v poriadku, cize mladsi clovek by to mal zvladat este lepsie... ale musi byt riadne prelieceny z chripok a pod.

@mirka285 jasne vsetko zalezi od hotela a od toho kto je ako narocny, lebo 5 hviezdiciek v europe a v egypte je veeelky rozdiel aj v kvalite aj v cene samozrejme, ale pokial je super plaz tak je jedno ci je osuchany nabytok na izbe 😉

katarina7777
2. feb 2011

@noemarta myslime aj na tvoju maminu, urcite vsetko dobre dopadne a pri malej aj na bolest zabudne.

katarina7777
2. feb 2011

@maxara dobru noc Petka....zajtra je novy den 😉

katarina7777
2. feb 2011

vsetky cumite na seherezadu?

dugyna
2. feb 2011

@katarina7777 ano 😀

merikac
2. feb 2011

@maxara u teba dnes cely den asi prevlada pesimisticka nalada 😠 tak teda k tvojej otazke:::::: pre niekoho predstavuje zivot v pretvarke a neuprimnosti akysi recept na uspech,niekto si s tym len tak pre zabavu "obohacuje" zivot a preto si niektori ludia vymyslaju, ci uz pribehy, alebo klamu- a niekto si vymysla a klame az tak, ze sam uveri tomu co vymyslel- no neuprimnost vyvolavava v nasom vnutri negativne pocity a tym v konecnom dosledku skodi aj nasmu zdraviu..... odklonenie sa od pravdy, ci pretvarka, vyvolava v cloveku negativnu energiu a tym tomu druhemu celkovu uskodi a myslim, ze je zdrvujuce zistenie, ze clovek ktoremu si doveroval a veril, sklamal☹ ( lebo ako sa hovori "loz ma kratke nohy), zit uprimne neznamena len pravdu hovorit, ale pravdu prijat a zit v nej. ved kto z nas chce byt klamany?

mirka285
2. feb 2011

@katarina7777 ja som cvicila doteraz,z toho,ze budem kukat seherezadu pekna nebudem...ale teraz som ju zapla a myslim,ze ztlstla...baby nezda sa vam???

monline
2. feb 2011

@katarina7777
@merikac díky...veríme, že operácia dopadne dobre..už mu ju 2x odložili, lebo nebol v poriadku..majú mu voperovať umelú chlopňu a ešte nejaké zásahy a opravy ..ževraj má to srdiečko riadne zdevastované...má 40 rokov, ale od narodenia mal srdcovú vadu, ktorá sa mu zhoršovala
@noemarta no super, tak už len dohodnúť tú kávu..ale asi až budúci týždeň či tak nejak, že?

monline
2. feb 2011

kto nepozerá šeherezádu?

monline
2. feb 2011

@mirka285 to preto sa ti zdá, že ty si zoštíhlela 🙂)) (neviem odpovedať, keďže to nepozerávam)

mirka285
2. feb 2011

@monline Moni skor preto,ze ja ju vidim raz za tyzden tak si vsimnem rozdiel 😀

monline
2. feb 2011

@mirka285 dnes ma napadlo...že nie je divu, že sa hlavní predstavitelia do seba aj v reáli zamilovali, keďže podľa scenára na seba mlčky hľadeli polku nahrávacieho času 🙂))

kafoditka
2. feb 2011

Ja nepozeram, cvicila som, zajtra budem mat dobru svalovicu 😝

bambola
2. feb 2011

@monline ja nekukam sak co si pipi 😀 😠

bambola
2. feb 2011

@monline snazim sa presvedcit moju lasku najvacsiu aby spala, ale zatial to nevyzera 😀

mirka285
2. feb 2011

@monline inak ten Onur neni na zahodenie,by som si dala povedat 😀

monline
2. feb 2011

nika prehľadáva celý dom, nevie nájsť zošiť z chémie!!??!!!??!!!! ma hnevá

merikac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monline
2. feb 2011

@bambola môj zaspal, síce sa strháva zo spánku, ale spinká..bambolka chce asi pozerať telenovelu 🙂 alebo aspoň uspávacieho Dušana grúňa 🙂)

@mirka285 hej..má krásne oči, taký výrazný pohľad..asi preto je toľko v detaile 🙂 a asi aj preto má toľko nadšených diváčok

merikac
2. feb 2011

a my dve kedy pojdeme cvicit?........to co?? mam zmazany prispevok 😕 - mala mi prepla klavesnicu na caps locs- a vraj porusujem pravidla 😀

monline
2. feb 2011

@merikac ako rýchlo ťa admini vymazali za veľké písmená..sa divím

merikac
2. feb 2011

@monline booze to som adresovala tebe,,,,,,,

monline
2. feb 2011

@merikac Emma porušila pravidlá, nechaj ju niečo napísať 🙂)

kafoditka
2. feb 2011

@monline asi sa im paci nasa tema, ked nas tak citaju 😀

bambola
2. feb 2011

@monline @merikac admini nas nejako radi citaju ked tak promptne zareagovali 😀 😀

monline
2. feb 2011

@merikac cvičiť? my dve? ideme vymyslieť cviky a budeme sa hecovať? 🙂 fajn, súhlasím

monline
2. feb 2011

@kafoditka
@bambola no v ktorej téme už len môže byť zábavnejšie a lepšie? 🙂

bambola
2. feb 2011

@monline neviem, ine ani moc necitam , iba ked potrrebujem konkretnu radu 😉

cigaretka5
2. feb 2011

@meruska dakujem za tip, ja som v dm-ke vnakupovala vzdy na kartu a az teraz som si vytlacila kupon a budem to roibt ako ty, len budem musiet bravat mm zo sebou , lebo tri krabice neutiahnem

merikac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre