• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac má slabosť na dcérku?
2. feb 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline hej pousmiala pre to ze zmazana pre velke pismenka :wink:
a foto mysli do profilu:?
2. feb 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna hej do profilu
2. feb 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skoro pri pocitaci zaspala, radsej idem do postele lebo aj tak som jak mechom buchnuta ... dobru noc maminy a hlavne deticky :slight_smile:
2. feb 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline maaa ale aj pre denisa, no mam pocit, ze pre emmu vacsiu- to moje maca este nespi :angry:
2. feb 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola malej Matke velmi neodstavaju uska a vlasky jej to neskor zakryju... ja som sa narodila s naozaj odstavajuci usami a nakoniec som bola na plastike :slight_smile:
2. feb 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac takto neskoro ti zaspáva? mne malý dnes aj včera vydržal len do siedmej
2. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline @merikac @mirka285 babyyyy vsak ja sa nestazujem na jej usi :wink: ved ona je s nimi taka zlatunka :dizzy_face: akurat, ze mam aj taku temu v oblubenych aj ked je tam ticho ale tak pre zaujimavost som si ju citala a ma pobavilo, ze aj taka je, ze co robit aby si decka neprilahavali usi a neodstavali im :grinning: :grinning:
2. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 aj tebe dobrú noc..fešákovi Leone-ovi krásne sny :slight_smile: (ako sa to skloňuje?)
2. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika no ak sa sama rozhodne v istom veku, ze jej to prekaza a chce ist na plastiku tak ju vezmem. ale vraj je to bolestivy zakrok a ja male dieta kvoli tomu po nemocnici urcite vlacit nebudem :angry: len pre nejake moje uspokojenie :pensive:
vravim, je zlatunka :dizzy_face:
2. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola veď zato! :slight_smile:)
2. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline popracujem na nej :slight_smile:
2. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ked presvihnem jej cas spanku-cca 20az 21, tak potom sa nevie utrepat a je placliva,,
2. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ved aj my sme ti na margo toho len tak oponenuli- teda ja iostotne,,ze je zlatunka,,cize plne s tebou suuuhlasim :wink: ..........mooja a ty si si ma ako predstavovala, ked nie tak ako som? :grinning:
2. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac chúďatko..už aby konečne zaspinkala
2. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola podla mna jej uska neodstavaju, to o mne som napisala preto, ze viem o com hovorim, ked poviem ze jej uska naozaj neodstavaju, ja som na plastike bola v 14-tich a myslim si ze to bol akurat vek na take nieco, bola som na kramaroch a nastastie to vobec nebolelo... podla mna Tvoja Matka je zlatulinka a nebude mat s uskami problem, ved to ze si ich deticky prilihavaju a trosku im odstavaju od hlavicky je uplne normalne...
2. feb 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som vás došla kuknuť, ja som bola dnes s deťmi u lekárky, maju sople, šimonko to má až v ušiach, ale atb nemáme, len sme mooc zahlienený, tak odsávame a jedujeme sa... :slight_smile:
2. feb 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ako sa ma Danielko uz mu je lepsie?
2. feb 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline koonecne sa podarilo po x-tom cucani..........doslova jej musim dychat do ksichtu , akkonahle som sa co i len odslunula, tak uz zas sa capala na prsnik
2. feb 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tuším by sme si mohli navzájom uspávať deti, lebo majú rovnaké praktiky :slight_smile:
2. feb 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 no pekne od teba, ze si sa prisla na nas kuk,,,,,,,,,ako zijete?
2. feb 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika Daniel vyzerá byť v pohode..teplotu nemá, neslintá brutálnejšie ako inokedy :grinning: a počuť mu trocha zatečené hlieny, ale odsávať sa nedá..noštek čistý, občas zakašle, asi pre tie hlieny..dávam mu kalcium ale chudáka moc ľutujem, lebo ten je fakt protivný..a nasivin a morskú soľ do nošteka..teraz to chytilo mňa, bolí ma hrdlo, kašlem, nádchu mám :frowning2:
2. feb 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac
@monline no takto uspavam aj ja maleho, cucka a dudlikuje cicik, az ma niekedy tak bolia... inak neviem ako ho budem uspavat, ked nebudem kojit...
@monline no vidis,,keby sme boli na stretku s 2 nocami, tak si to podelim,,jednu noc ty uspavas daniela a emmu a druhu by sme si to vymenili,,nech zresetujeme kazda :grinning:
@robika ved ona pekne zaspavala,ale cim je starsia, tak skusa, kolko povolim asi,,ved ja jej to jedneho dna zatrhnem :grinning:
2. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 jooj, liečte sa, nech ste rýchlo v poriadku..
2. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to je nápad! :grinning:
2. feb 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline tak Ta asi nakazil :slight_smile: , je fajn, ze mu je uz lepsie, este chvilku a uz bude uplne zdravucky :slight_smile: .. no ja by som do Filipka asi nic take nedostala, on ked sa zatne tak do neho nic nedam....
2. feb 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no raz to zatrhnem aj ja Filipkovi, teda dufam :grinning:
2. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac neviem,, sa mi zdas podla profilovej foto ina. proste si na tych foto od maxi "z ineho uhlu" :grinning:
2. feb 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok