Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
3. feb 2011

@katarina7777 rovnako rozmyslame 😀

mirka285
3. feb 2011

@katarina7777 jaaj Kati no bodaj by som uz mala tych 54 kil 😀 sa este pekne natrapim,sa tesim na leto,aspon konecne bude dobra zeleninka zo zahrady,lebo uz fakt neviem co mam jest...

katarina7777
3. feb 2011

@kafoditka
@mirka285 zeby tie svine vahy viacej vazili ked jedna druhu vidime na menej? 😀 😝

mirka285
3. feb 2011

@kafoditka jasne,ze aj behat mozes,ale aspon dva dni v tyzdni si nachaj uplne volne...idealne je dva dni cvicit a den volna...

kafoditka
3. feb 2011

@katarina7777 ved to, vobec si nas nevazia tie vahy 😀 😀 ale dobre aj tak, aspon mame motivaciu dosiahnut svoj ciel 😉

mirka285
3. feb 2011

@katarina7777 vidis,tam bude pes zakopany 😀

mirka285
3. feb 2011

a ked uz bude teplo nabalachala som Gaba,ze bude so mnou hravat bedbinton,lebo ruky mam stale ako zapasnik...

kafoditka
3. feb 2011

@mirka285 a ako ho budes prosim ta hrat lavou rukou? ci len pravu chces schudnut? 😀 😀

strasska
3. feb 2011

@monline jeeeeeeeeeeeej tak to si ma tak potesila...ja sa tak snazim, chcela by som vediet fotit, aj MM rad foti, tak sa snazim...ale este to nemam v oku...bezne mi unikne nieco v pozadi, a samozrejme ze fungujem na automatike, ale tak este sa doucim, od Vianoc preslo este malo casu 😉

gabika41
3. feb 2011

@merikac ...dakujem 🙂

mirka285
3. feb 2011

@kafoditka no vsak aj druha ruka sa mi bude hybat pri tom 😀

meruska
3. feb 2011

@oacka pripajam sa ku karinnke a strasske ...dakujeme za vsetko 😉

strasska
3. feb 2011

@katarina7777 velmi dobre to bolo a @oacka bola tazka pohodacka, proste v kazdej izbe nejake decko spalo...Misko jej tam skakal po posteli a ona ani okom nemrkla 🙂

katarina7777
3. feb 2011

@mirka285 linde uviaz na chrbat flasku mineralky a tak ju musis pestovat, hned sa ti vytvaruju ruky 🙂 s tymi jedinymi som problem nemala 😀
baby vy ste nevydeli moje opuchnute nohy pred a po porode, by ste si mysleli ze to neni ani mozne, ked som bola opuchnuta tak mi kazdy zo slusnosti hovoril ze to neni take zle a potom ze to este v zivote nevideli 😀 ja az budem znova tehotna tak musim rodit urcite v zime alebo na jar ... keby sa to da naprogramovat ze?

monline
3. feb 2011

@strasska máš oko pre záber, spravila si lepšie fotky ako meruška...(sorry meruska 🙂)

strasska
3. feb 2011

@monline potesilo...mam motivaciu sa snazit este viac 😉

gabika41
4. feb 2011

dobre rano sa praje 🙂

tatianka.g
4. feb 2011

aj ja prajem dobre ranko,
baby, vcera mi spadol kamen zo srdca, s napatim som cakala na zdravotne vysledky a nastastieeeee je vsetko v poriadku. sa mi ulavilo
a ked vas tak citam, tak aj ja uz zacnem s tym cvicenim. Ako to je so svalovicou, ked este stale kojim. Zatial som zacala len s bicyklom...🙂

kafoditka
4. feb 2011

Ranko... otrasna noc za nami, maly buntosil, som nevyspata. Vonku sa rysuje pekny slnieckovy den 🙂
Co mate dnes na plane?

zuzik1983
4. feb 2011

ahojte 🙂
super stretko,krasne fotecky 🙂
sa tu navzajom motivujeme s tym cvicenim 🙂 ja som si vcera tiez odcvicila to brucho a boli ma cely krk 😒 ked ja ho nejak neviem uvolnit

zuzik1983
4. feb 2011

aj my mame strasnu noc za nami, mala uz je od 4 hore, sa postavila v postielke,kukala na nas ze podte uz horeee 🙂

mirka285
4. feb 2011

dobre ranko...nasa noc super,ja som vyspata,ale sbivali sa mi kadejake hovadiny...
@tatianka.g kludne mozes cvicit aj ked kojis,vobec sa nemusis bat ze nieco...
@kafoditka aj u nas je pekne slnecno...dnes uvarim spenat,tak dufam,ze mi varenie pojde od ruky a nie ako vcera...

tatianka.g
4. feb 2011

@mirka285 ja ti niekedy tak zavidim tvoju Lindusku, ja o svojich nocnych trapeniach nechcem ani hovorit, len pevne verim, ze raz nam Tominko z toho vyrastie.... som totalne nevyspataa to uz poriadne dlho, ale nas Tominko stoji aj za tie nocne trapenia
takze svalovica mojmu mliecku nevadi? a co cvicite? len brucho?

luludi
4. feb 2011

dobre ranko,

slniecko v dubravke krasne svieti, dnes ideme s bubom na kontrolu 🙂 v noci mal medzi 4 a 6 zabavny program v duchu - aha, ako sa viem na bruchu tocit dookola ... jooj, spala by som este

tatianka.g
4. feb 2011

ako davate spinkat deticky, len v pyzamku rovno do postielky alebo do vaku? a prikryvate ich paplonikom?

mojalili
4. feb 2011

@tatianka.g tak ako pise MIrka, nemusis sa bat cvicit... 😉 DAnko spinka v tenkom overali a je v spacom vaku....aspon sa mi neodkopava...

Vidim, ze viacero deticiek vymyslalo, zeby ten NOV ucinkoval? 😕 (ci co to bolo) . My sme sa pred polnocou obudili a nie a nie zaspat, ale potom zaspal...

mirka285
4. feb 2011

@tatianka.g jasne,ze z toho vyratie a zlepsi sa to...a neboj to by si musela mat intenzivny dvojhodinovy treniing aby sa kyselina mliecna dostala do mlieka,takze z nejakych brusakov,alebo bicyklovania to nehrozi...ja davam teraz do hrubsich dupaciek a prikryjem paplonikom,predtym som davala tenke pyzamko a do vaku,ale z vaku sme uz vyrastli a novy som nekupila,aspon sa aj tie dupacky ponosia...
@luludi Luci a to idete do Viedne?este mu budu nieco robit?

tatianka.g
4. feb 2011

a to sa vam deticky prevaluju v postielke aj ked su vo vaku?
ja mam Tominka tiez vo vaku ale stale v nom lezi len na chrbte ako miminko, asi mame riadne lenive babo 🙂 😒
a verim, ze naozaj sa aj my raz vyspime, ja som totiz kazde dve hodiny hore. Tominko sice neotvori ocka ale otaca hlavicku, mrnci a upokoji sa az v mojom naruci 😖 😖

kafoditka
4. feb 2011

@tatianka.g mne maly spava len v tenkom overali, prikryty paplonikom, ale odkopava sa... vak neriesim, lebo maly mi putuje v spanku po postielke a toci sa z bruska na chrbat a naopak.

luludi
4. feb 2011

@mirka285 nie mirka, tu do dubravky k nasej novej pedine, ideme odniest moc a vlastne na kontrolu, tesim, tesim, lebo dufam, ze uz nam dovolia chodit konecne vonku. bubo uz neteplotuje a je opat culy, tak hadam to je okk. Trochu som sa bala, ako to pojde, lebo mm bol v sobotu na pohotovosti s vysokymi teplotami, dostal 3 dnove ant a v pondelok mal ist za svojim obvodakom,ze ho vypise na marodku, ale mm si nechal len vziat stery a siel hned do prace, tak ma najedoval, cakala som, co domov privlecie, ale nastastie nic. Akurat ma zakazane vecer doma nariekat, aky je slaby, lebo ked vedel ist do prace, tak beriem, ze je zdravy ako ryba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre