• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@meruska sikulka :slight_smile: ja tieto potahovene a kreativne torty neviem :rolling_eyes:

no, moja dcera isla nejako podozrivo skoro spat dnes :confused: mam obavu aby nepochrapala tri hodiny a potom, ze uz sme vyspati :angry:
ale podarilo sa mi spravit tiramisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz sa pekne chladi v chladnicke. este spravim chladnickovu tortu, kokosove gulky mam uz v chladnicke od vcera..........no co vam budem hovorit, chytil ma rapel :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola to nie je potahovana torta..navrchu je len poliata bielou cokoladou a kedze boky sa mi nepodarili tak to maskujem postuhanou tmavou cokoladou :grinning:
4. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska super to vyzerá...nám pred týždňom mužov strýko priniesol slovan tortu, to je naša najobľúbenejšia torta, on je cukrár, takže bola dokonalá..aj sa zjedla do druhého dňa :slight_smile: ( podelili sme sa :slight_smile:) neviem, či by som si trúfla doma upiecť tortu..resp. ešte upiecť hej, ale ozdobiť? to už nie..ked vidím tie nádherné torty na nete, tak by som ani nemala fušovať iným do remesla :grinning:
4. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a čože také sladké prípravy?
4. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@monline baby skusali ste robit tie cesnacky??
4. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mon nic, len sa mi proste chce :grinning: treba to vyuzit a budeme sa napchvata cely vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@kafoditka ja ano :slight_smile: su vynikajuce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ešte nie..cez víkend by som chcela, zajtra ráno musím kúpiť nivu a heru..ostatné by som mala mať doma
4. feb 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ja som tortu tiez este nerobila, robievam kolace. na tortu si fakt netrufam :wink: my si objednavame vo vrakuni v takej domacej pekarni puncovu, tu obaja lubime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :wink:
Maly konecne zaspal, idem aj ja pocvicit
4. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola vyrážka na brade a čudné chute??
4. feb 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pamätám ako si spomínala punčovú tortu pre muža..:slight_smile: a inak ten mužov strýko so ženou - že - určite máte pre malého veľa vecí, tak sme doniesli len tortu...(akože- niekto príde pozrieť bábo a prinesie len tortu? :slight_smile:)) tak sme sa zasmiali, čo už :slight_smile:) ešteže naozaj má malý veľa vecí :slight_smile:
4. feb 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska konec:slight_smile:))kutil s.r.o.:slight_smile:))
4. feb 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline vsak maly dostane tiez cez mlieko :wink:
4. feb 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline pocuj nevyryyyyyyyyyyyvaj :grinning: to je obycajny prasprosty jebak , ktory urcite bude najsamvacsi a najzapalenejsi stredu poobede :angry:
4. feb 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ak ti to spraví radosť, ja ich mám tri..jeden na spodku brady, jeden vpredu na brade a jeden na kraji nosa..nepamätám, že by som ich mala toľko, kvitnem ako čerešňa :slight_smile: do stredy mi dúfam zmiznú!!!!! :angry: najhoršie je, že ked sa mi čokoľvek vyhodí (poraní) na pokožke, zvykne mi z toho miesta odísť pigment, takže ostane biely fľak..čo tiež nie je výhra..
4. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ale jasne, dostal mlieko s príchuťou slovan torty...:slight_smile:
4. feb 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoooo, teraz od nas odisla navsteva, ako tornaaado deti, nela sa furt budila :frowning2: :unamused:
Mirka a rifle, to si tiez neviem predstavit, ja ju mam zakodovanu leginy a dlhe tricko :wink:
Meruska kraaasna torta, suuuper, to ja si na take nieco netruuufam... klobuk dole.
4. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline aka je to vlastne slovan torta?
4. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako nasi susedia, resp.pubertak sused ma zase nejake orgie a vyzera to ako keby sa len rozpravali ale normalne ich pocujem co rozpravaju a ako tam chodia z izby do izby....to ako musia po sebe hukat? nasrana som lebo mi to budi malu :unamused:
4. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mam odcvicena,kurnik nejaka som nabudena teraz,nebudem vediet zaspat :frowning2: zapla som si Lupez po taliansky,hra tam CH.Theron to je jedna z mala blondciek ktora je fakt krasna zena :slight_smile:
4. feb 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola také dva farebné želatínou stužené pudingy sú na tmavom korpuse a ešte šľahačka :slight_smile:
4. feb 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a na mna si zabudla ???? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj vás je počuť? tí pod vami nepočúvajú o čom sa zhovárate? v paneláku to musí byť fakt sranda...u kamošky ked sme, tak sa divím ako to je veľmi počuť, že normálne rozumieť celé debaty (nadávky), zvuky :slight_smile:
4. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkaha ...a co to znamena APZ? :slight_smile:

@monline neviem ci NUK sedi na Avent ,mozno by stcilo kupit nahradne cumle Nuk a vyskusat na Avent vrchnak flase..... :slight_smile:

@bambola ...minicooper je taktiez moj sen a aj asi ostane....no co uz :slight_smile:

@meruska pekna tortcka :slight_smile:

@kafoditka...je to smutne,ale aj taketo veci sa stavaju.....mojej kamaratke zomreli az dve deti..............
4. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 Kati vsak ty si dalsia z toho mala :wink: to je jasna vec..
4. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline Mon ja pocujem aj ked sused sere na hajzli a hovienko pada do zachoda...moj Gabo je na to priam alergicky :grinning: v panelaku je to fakt strasne,podla mna moj sused presne vie kedy sexujeme...
@gabika41 jezis to je hrozne,co sa im stalo?
4. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 Akadémia policajného zboru :wink:
4. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 :frowning2: boli nejak vazne chore tie deticky??
4. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nikdy som nebývala v paneláku, preto mi to príde ako spestrenie, ale zas sledovať dennodenné čľupnutie hovna do misy nikomu nezávidím :slight_smile: to on je na tom lepšie, však možno ked vás počuje, tak ho to nabudí :slight_smile: a ktovie čo ešte :grinning:
4. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41
@kafoditka fakt môžeme ďakovať Bohu, že máme zdravé deti :frowning2: nič iné nie je dôležitejšie
4. feb 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok