• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
myslim, ze s tym sitim je to rozne... pytala som sa kolegyn- jedna tvrdila ze samotny porod ju tak nebolel ako sitie a druha, ze sitie vobec necitila...
20. feb 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi suhlasim, nevrhneme to, ked nas bude prihlasenych viac a uvidime, co povedia dievcata..
20. feb 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: :confounded: :confounded: :confounded: sitie... budem radsej poctivo masirovat a dufam, ze to zaberie..
20. feb 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko, myslis ze ich nebude bavit nasa dnesna debata??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze sa im akoze nebude chciet citat tych 10 stran?
20. feb 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi uvidime zajtra ake budu ohlasy :grinning: :grinning: mne uz trpne zadok z toho sedenia za notebookom, ale vdaka Bohu ze ho mam, inak by ma tej dlhodobej pn-ke piclo :wink: a samozrejme vdaka ze existuje konik
20. feb 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko, ved co si nepovedala, ze si si tam supla svadobnu foto??? to sa musim takto dozvediet? na vlastnu past? :grinning:
Maxara, citam tvoje IP a pytam sa, odkial ona vie, ze sa volam Ivka? Sak to nie je ani v pase, ani nikde. Uz som sa chcela opytat a potom kuknem nizsie na moje IP a tam podpis, ze Iveta.
Zienky aj fakt osprostievam, pomoc. :astonished:
ja sa asi idem presunut do postele, tam je notebook... tak este chvilku pobrusim tam a ked sa dlhsie neozvem nahodou, tak spim, oki??
20. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, krasne ste na tych svadobnych foteckach! :wink:
20. feb 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to som len pred chvilkou maxi... :wink:
20. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasska :grinning: :grinning: si ma pobavila... inak som mala kolegynu Ivetku, moja najmilsia kolegyna, aku som kedy mala, mala asi 47 rokov, ja 26 a bola uuuplne super paradna a ja som ju volala Ivetienka... :grinning: :grinning: a ked akoze neposluchala, tak bola Ivetkisko... nikdy nie inak...
20. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok maxi, tak predcasne a pre istotu ti dobru nocku prajem!

strasska dakujeme :slight_smile:
:slight_smile: kafko tak asi 6. zmysel
kafko ale ja si fandim, ze vydrzim... uvidim ked lahnem k notebooku :wink:
20. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja cely cas sedim v posteli s notebookom... pred pol hodinkou som mala krizu a teraz som cerstva ako rybicka :sweat_smile:
20. feb 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna brat volala Ivetisko, ale doma ma inak volaju Ivka. No zdrham, bru noc vsetkym! :slight_smile:
20. feb 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc kocky.... zozrala som cely sacik chipsov tak idem spat... som nahnevana na seba... hlavne ze na veceru som mala len salat :angry: urcite sa mi budu snivat hovadiny...
20. feb 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasska ale ja ju ivetKISKO som nemala to srdce...
kafko - ja som sedela pri kompe na fitlopte... dole som aj zehlila a tak ... skratila som si teplaky
katka - mala si si dat poriadnu veceru... ziaden salat... blee
20. feb 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak november 2009 ma o 2000 odpovedi menej ako my :slight_smile: pardooon, som strasna spamerka
20. feb 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cate kocky idem kuknut co ste dnes popisali :slight_smile: sak hokej zacina az o 2 :grinning:
20. feb 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kam sa hrabeme na augustovky... :astonished: :astonished: :confused:
20. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a april 2010???? ze 22tisic prispevkov :astonished: :astonished: :astonished: sme v pohode, kecam dalej
20. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, jednoznacne sme tu lepsie klebetnice :grinning: :grinning: ty sa mas, mna caka kopa zehlenia zajtra, a mozno to odsuniem az na pondelok :wink:

dugy, hokej o druhej?? ani za svet!! :wink:
20. feb 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz ma neserte clovek tu neni 20 min a musim vas docitavat :rolling_eyes:
uspavala som malu a ja som si pritom citala a babo ma tam silno dvakrat koplo az som sikla a mala sa na to zobudila...
asi sa mi budete smiat ale ja som hladna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
20. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi.. februarovky ze 38tisic skoro :astonished: :astonished:
20. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry 35800 :wink:
20. feb 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra okrem varenia a zapnutia pracky nerobim nic :slight_smile: a poobede ideme do tej galandie, tak na vas budem mysliet a vykupem sa aj za vas :grinning:
ale vy tu toho zase tolko popisete ze sa vas clovek nedocita :slight_smile:
20. feb 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky nebojte ked budeme kojit kg pojdu dole, aspon teda dufam ze este niekedy obleciem svoje ovodne gate :sweat_smile:
kafko len polku som ozehlila, sa mi moc nechcelo... zajtra pokracujem... a este sa chystam aj k nasim a na nakup... no neviem... vecer budem asi len citat vas oth
kafko - je februar... do jula aj mi dame tolko nie? :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok