Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
5. feb 2011

@ywett
@maxara
@mirka285
a aky parny hrniec mate?

maxara
5. feb 2011

@mirka285 tie haucky su rozne.. a ja sa najviac obavam toho, ze cena nie je zarukou kvality.. tak preto ☹ ale neboj, mam na to 200e a ked ma nic neoslovi, vezmem ten moj prenadherny

maxara
5. feb 2011

@denisse ja mam nejaky znackovy, znacka na W, ale neviem presne.. ale nie je to parny, ale len naparovaci.. proste nie je to taky ten aj na odstavovanie.. iba hrniec a v nom druhy dierkovany.. a je super.
Mame som teraz kupila ovela vacsi a s dvoma takymi vlozkami za 12,60 a je uplne paradny 😉

maxara
5. feb 2011

baby dobru noc

petzi
5. feb 2011

Ahojte mamicky, ako sa mate vsetky a ako deturence? 😉
Ja som stale v jednom kole,maly je ale zdravy a to je super.
Zacina sa riesit otcovstvo,tak som zvedava,ako to pojde,kedze
ma maleho otec prosikal aby som to stiahla na slovensko,ze
ma financnu tiesen 😀 mala som dost s neho...hajzel.
No uz sa posnazim sa vam venovat castejsie,len ked ja neviem
ani kde mi hlava stoji...
Prajem vsetkym krasny vecer... 😉

mirka285
5. feb 2011

@maxara no len ked je ten kocik moc lacny,su na nom pouzite aj lacne materialy vo vacsine pripadoch,takze pri golfacoch si dovolim povedat,ze tie drahsie su naozaj kvalitnejsie...ale napriklad sa mi pozdava aj esprit a ten stoji sto euri,to je taka zlata stredna cesta...a ty co ides spat so sliepkami?
@denisse ja mam parny hrniec z Lidla...je to nemecka vyroba,kupila som si ho asi pred troma rokmi,stal 30 euri a som s nim spokojna...

mirka285
5. feb 2011

@petzi ahoj..noo chudacik ked ma financnu tiesen nech si najde este jednu robotu...

petzi
5. feb 2011

@mirka285 Ahoj Ahoj, no dostal ma ,lebo zarobi 2 apol tisica eur mesacne,stravu ma
v hoteli zadarmo a ubytko ma tiez zadarmo,cize nic neodvadza,akurat si splaca auto a
chodi snowboardovat. DNA testy navrhol sam,takze neviem,preco by som to mala rusit
ja. a kvoli degesovi nebudem chodit na slovensko na suddy ,alby oklepli 60 eur alimenty a
on sa mi bude smiat do oci. urcite nieeee...len nech pekne plati,ked dieta spravil.

mirka285
5. feb 2011

@petzi presne tak...nech ta ani nenapadne ist s tym na Slovensko,lebo tu ti naozaj odklepnu minimum...ja by som vedela takych chlapov prizabit 😠

bambola
5. feb 2011

@ywett ja mam maclaren aj @katarina7777 😉

bambola
5. feb 2011

@maxara aha tak cenu som si nevsimla 😀

bambola
5. feb 2011

@mirka285 ja zajtra nevarim, mm je v praci cize si len pre seba nieco zvrtnem 😉

petzi
5. feb 2011

@mirka285 no urcite ze nepojem moja, ja som mu aj povedala,
ze mu nebudem pomahat ,aby sa mi on smial do tvare..hajzel je to
ktory lubi len sam seba....ani len na posrate vianoce malemu neposlal
nic nic....este taka sms ze je mu smutno za nami a ze sa mame opatrovat
motaci.....no keby mi to do oci povedal,tak uz mu asi jedna ide 😒
A vy ako?? co nove?
Ako sa dostanem do toho megastretka?? nejak som zase mimo 😅

maxara
5. feb 2011

@mirka285 tak nakoniec som este tu, Ninku som ulozila a som hore na ntb, lebo drahy ide dusit s Branom.. takze budem asi dlho hore..
mas pravdu s tymi materialmi, ja som pocitala tak sto euri, ze taky nejaky by som mohla vybrat a ked sa mi ziaden nebude pozdavat, tak vysolim viac, no boooze, mozem mat aj ja raz nieco drahsie..
esprit sa ja mne pacil.. no necham si poradit v aladinovi a uvidim.. ja som len preto o tej cene pisala, lebo napr ten hauck, co som dala link, stoji v brendone 65 a inde od 80 vyssie 😖

ywett
5. feb 2011

@maxara
mas nejake speci receptiky?

ywett
5. feb 2011

@maxara
mas nejake speci receptiky?
@mirka285
aky salatik?

ywett
5. feb 2011

@bambola
A si s nim spokojna, plusy, minusy? viem, ked si ho kupovala..ale uz ho mate odskusany?

mirka285
5. feb 2011

@petzi ja mam to megastretko v oblubenych,neviem link,ale poprosim @maxara aby sem dala ak ma....
@ywett ked mi ostane kuracie maso,tak si normalne spravim z toho nejaky salat,vacsinou som robila taky s majonezou,ale kedze teraz cvicim tak si urobim normalny cerstvy zeleninovy salat a do toho nakrajam ten zbytok kurcata...
@maxara vsak sa pekne v obchode poriadne povypytuj a poskusaj,tak sa najlepsie kupuje,ked to clovek aj vyskusa...

petzi
5. feb 2011

@mirka285 ok dakujeeeem.... 😉

maxara
5. feb 2011


@ywett nemam ziadne speci receptiky, len tam davam hocijaku zeleninu spolo, trosku zhora posolim .. a mnaaam najradsej mam mrkvu tak, ze na velke kusy ju nakrajam a niekedy ju supnem spolu so zemiakmi a kukuricou, brokolicou.. a toto je moja naj kombinacia

ywett
5. feb 2011

@denisse
tefal vitamine plus

ywett
5. feb 2011

@maxara
@mirka285
zienky, ako vidim zdravo sa stravujeme .-)

bambola
5. feb 2011

@ywett zatial som spokojna 🙂 uz som ho poskusala aj vonku, ked sme sli k doktorke. sklada sa velmi rychlo a lahko, vynesiem ho po schodoch aj s malou uplne bez problemov, jedine na co som zatial trochu frflala su pasy.este som si poriadne nenastavila dlzku lebo sa to tazko taha, ale zase ked to nastavim tak uz to bude a netreba s tym hybat. ale zatial som fakt spoko, bala som sa malych koliesok ale ani to nie je problem.mala mi v nom uz aj pospala, takze asi je tiez spoko 😀

mirka285
5. feb 2011

baby a zabudla som pochvalit moju Lindu,oddnes stvornozkujeme..sice este nesmelo a pomaly,ale uz dosla nato,ze ruky treba posuvat dopredu,taka je podarena 🙂

mirka285
5. feb 2011

@bambola Mati inac Linda mi dnes spala v golfaci vonku na dvore hodinu a pol,tolko mi nespala este nikdy ani v Teutonke,som nechapala...

monline
5. feb 2011

ahojte baby, čo sa tu dnes dialo? aký ste mali deň? idem vás preletieť...

monline
5. feb 2011

@maxara ja sa v golfáčoch nevyznám, všimla som si ale na poslednom linku z brendona, ten hauck, že maximálne zaťaženie 15kg...to je asi málo, nie?

monline
5. feb 2011

@petzi nedaj sa..! mne ex desať rokov platil 1300sk..buď rada, že má príjem, že mu to majú z čoho vypočítať..

monline
5. feb 2011

@mirka285 šikuľka krásna! toho môjho leňocha predbiehajú tuším všetci, bude mu musieť Linda ukázať ako sa to robí 🙂

petzi
5. feb 2011

@monline dakujeeem....ano som rada, len nech to
uz mame za sebooooou .... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre