Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
5. feb 2011

@kafoditka ale paci sa mi aj ten co mas ty vybrany, hlavne ta cena 😉

noemarta
5. feb 2011

@meruska dobruuuu

mirka285
5. feb 2011

@kafoditka no veru to leti,15 novembra som zacala cvicit,cvicim poctivo okrem tych dvoch tyzdnov,co som mala zdravotne problemy...a ti poviem,ze je velky rozdiel ked das dole kila cvicenim,ako ked das dole kila nezratim,lebo nezratim ta postava akurat viac ovisne.... som ti nalozila teraz,co??<aspon viem,ze budes cvicit 😀
@noemarta co opakujes?aj ja som dnes pisala Maxi,ze ten Espritacky je taka zlata stredna cesta...

robika
5. feb 2011

tak sa konecne dnes hlasim, celucky den som bola s Filipkom, horucku mal cely den cez 38, okrem 2 hodin, ked mu zabral cipok... teraz vecer mal vyse 39, tak neviem ci to budu zubky... dufam ze v noci bude lepsie a aj zajtra... celucicky den bol na ciciku a chudacik z tej horucky ani plakat nevladal, iba sa mu kotulali slzicky, tak mi ho bolo luto...

noemarta
5. feb 2011

@mirka285 ja som si vas necitala, faaakt, tak mame rovnaky vkus 😉
Ale ja zatial nerozmyslam nad golfacom, my este ani moc nechodime so sportakom, takze, my mame este cas.
Asi aj ja zacnem cvicit doma pri telke, kedze mi zrusili pilates, ale neviem kedy budem cvicit, kedze mame iba jednu telku..... 😕

noemarta
5. feb 2011

@robika 😢 😔 chudacik Filipko, hadam je to zo zubov...

noemarta
5. feb 2011

Mirkaaaa, kedy sa ti vrati Gabo, uz aj mne sa to zda nejak dlho 😕 😕 😀

mirka285
5. feb 2011

@robika snad mu bude zajtra lepsie ak nie chod s nim na pohotovost...

kafoditka
5. feb 2011

@mirka285 😀 noo teda, asi si si ma vela obzerala 😝 ja som najprv nezrala a teraz budem cvicit..dufam a verim, ze v plavkach sa bude dat na mna pozerat 😉
apropo - nemas z tej kalanetiky nejaky cvik, aby som dala dole slaninu z bokov??? aby mi netrcala z rifli 😝 😝

mirka285
5. feb 2011

@noemarta v piatok prileti konecne,vies ako mne je uz dlho?uz chcem aby bol doma 😢

monline
5. feb 2011

@robika chudáčik malý..môj daniel mal dva dni 39 horúčky, na tretí už len 37,5..a choroba sa moc neprejavila, asi to boli zúbky..síce ani tie ešte nie sú vonku, ale teraz sa má fajn...aj vám nech už sa polepší

mirka285
5. feb 2011

@kafoditka ty koza,som nemyslela konkretne teba,to som hovorila z vlastnej skusenosti 😀 ale asi na tom nieco bude,ked si sa ozvala 😝

mirka285
5. feb 2011

mne sa lubi aj Gesslein swift...som po nom dost poskulovala...

noemarta
5. feb 2011

@mirka285 to ti uplne ze verim, a ja este taky cecek, neviem ci by som to vydrzala. A on nie je tiez uz hotovy, nevypisuje ti??? urcite zeee...
@monline takze Dankovi sa uz polepsilo jooo, nooo dufam, ze sa uz stretneme a uvidime to velkeho fesaka, inaaac, bude sam medzi samymi babami, hi hi

noemarta
5. feb 2011

@mirka285 to neviem aky je 😕 😕 😕 v golfacoch sa tak nevyznam, za to ked som vyberala kocik, vseeeetky som ovladala 😀 😀
BAbyyy, si myslite napr. monline ze si mozem dat na hlavu ibalgin, nemam uz paralen a ta hlava mi ide vyletet.... 😒

kafoditka
5. feb 2011

@mirka285 jasne, ze je to pravda, cvicenim ti kila nenabehnu spat ked sa par dni prezieras, ale nezratim ked sa prestanes kontrolovat mas kila naspat okamzite 😒 to poznam.. a ty mi dodavas aj s Katkou7 taky zdravy drive, cize to cvicenie ma normalne aj bavi a verim, ze budem v lete za peknu 😀

mirka285
5. feb 2011

@noemarta jasne,kazdy den mi pise...uz byvaju zase na ostrove,pocasie maju krasne,ze maju sa dobre ale chce uz byt s nami doma..

monline
5. feb 2011

@noemarta veru, tešíme sa na vás...asi bude prekvapený z toľkých kamošiek naraz 😀

robika
5. feb 2011

@noemarta @mirka285 @monline baby dufam ze su to zubky a nie zaciatok nejakej choroby, lebo svokra je dost chora... ak by mal byt zajtrajsok takyto tak s nim radsej behneme na pohotovost, lebo ani buvat nevedel iba mi stonal... idem sa konecne najest, lebo nechcel byt s nikym, tak som nemala cas ani sa v klude najset...

kafoditka
5. feb 2011

@noemarta mne sa tiez paci aj koli tej cene 😉

katarina7777
5. feb 2011

dobry vecer damy,
ja mam za sebou pestry den, tetina oslava 60tky (Leo bol dobrucky, na vsetkych sa usmieval a nevadilo mu ze isiel z ruk do ruk) a vecer som bola v kine .... zajtra mi dovolenka na slovensku konci a vraciame sa domov... dufam ze maly zvladne let rovnako dobre ako ked sme sem isli.
Inak aj ja mam dneska zraci den, prave som sa este dotlacila pagacmi 😀 ale rano som trosku cvicila 😉

kafoditka
5. feb 2011

Dlho sa tu @katty17 neukazala.... co je s nou, neviete?

monline
5. feb 2011

@noemarta ja neviem, ja by som si ibalgin nedala..síce- kedy budeš najbližšie kojiť? do mlieka sa dostane liek za zhruba polhodinu, hodinu a potom pozvoľna vyprchá..ak budeš kojiť až ráno, tak v pohode..ak okolo polnoci, tak si daj radšej po kojení..ale možno si len málo pila a preto ťa bolí hlava...koľko si pila? sprav si čaj a vypi aspoň pol litra minerálky..a ak rýchlo zaspíš, aj to ti pomôže

katarina7777
5. feb 2011

@mirka285 my sme prec z domu len 10 dni a vidiet ako velmi nasmu tatinovi chybame, teraz vas bude Gabo na rukach nosit 😉

mirka285
5. feb 2011

@kafoditka no to je veru svata pravda,som mala najvacsie nervy ked som nezrala ,schudla tri kila,potom sme mali jeden vikend oslavu a po oslave dve kila naspat...tak to som uplne nenavidela...teraz aj ked som napr. dnes jedla nezdrave veci,viem,ze sa to na vahe zajtra neukaze...akurat,ze a to si pamataj dobre co ti teraz poviem,po 30 tke sa tie kila ovela ale ovela tazsie zhadzuju 😔

robika
5. feb 2011

@monline som rada ze sa Danielkovi polepsilo 🙂
@mirka285 to je super, ze Ti drahy za chvilku pride, aj ked je tam urcite pekne, doma je vzdy doma a urcite sa mu ulavi, ked uz bude pri vas a si vas vsetkych vyobjima

katarina7777
5. feb 2011

@robika nemoze to byt siesta choroba?

noemarta
5. feb 2011

@monline ved prave, ze ja kojim skoro kazde dve hodky, nehrozi az rano....
takze radsej si ho nedam, vydrzim, a asi teda duuuufam, ze sa z toho vyspim. Praveze som dost pila, tak neviem.... 😕

mirka285
5. feb 2011

@katarina7777 no to dufam,ale vsak on je zlaty,stale mi posiela fotky z nejakych obchodov,ze co mi ma kupit...akurat,ze ja na tych fotkach prd vidim,lebo sa nedaju zozoomovat...hlavne nech uz je doma,taky tyzden znesiem aj ked smari mokry uterak na gauc 😀

katarina7777
5. feb 2011

@mirka285 teda jam mam 30 az koncom marca a kila idu dole dost tazko, to aby som vo februari zabrala lebo potom to pojde este horsie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre