Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
6. feb 2011

asi mu poslem link na tento
http://www.babypark.cz/stokke-xplory
mimochodom otrasny kociar 😝 bleee

bambola
6. feb 2011

@maxara fuj, ja tieto neznasam, volam to, ze na stracej nozke 😀 😀

bambola
6. feb 2011

@maxara inac mna mm pozitivne prekvapil ked sme sli vyberat golfac lebo sme sa v podstate zhodli na tom maclarene a mi ho odobril 😉 no potom som ho este presviedcala s tou farbou ale to je o inom 😀
kasli na neho maxi, uvidis, vyberes taky aky ti bude vyhovovat a este aj on bude rad, ze si spokojna a nemusel sa on s tym babrat 😉

kafoditka
6. feb 2011

chystam sa von a raz neviem ako mam obliect maleho, aby sa nespaotil ale aby mu ani nebola zima 😠 sak mi tu 12stup. ukazuje

maxara
6. feb 2011

@bambola ho drbem.. slovicka pochvaly si nezasluzim.. tak nech si ho ide vybrat on, ale boh ho ochranuj, ked dojde s nejakym upadkacom.. jasne, ze chcem vybrat aj lacny kocik, ale nie na ukor kvality 😠 a to uz by mohol vediet, ze ja sa znackami neriadim.. ze vzdy vyberam podla toho, ako sa mi javi v predajni, podla odporucani a nastudujem si vsetko mozne o tom.. och joj..a inak hentie kociky a este taketo http://www.poruke.sk/produkt/doplnky_ku_kocikom... mi pripadaju ako kolieskove kreslo od kompu.. hrozneeeee 😝

maxara
6. feb 2011

@bambola a mimochodom, on nielenze sa neunuva pozriet golfac v kompe, do obchodu idem s mojimi rodicmi 😖

maxara
6. feb 2011
mirka285
6. feb 2011

@maxara nenechaj sa od neho znechutit...take mudre reci obcas aj Gabo zapoti a prd ma nastudovane 😠 baby mne malu teraz zobrala mama von,tak idem cvicit,aspon vecer mozem kukat telku po sto rokoch,dufam,ze nieco pojde v nej aj zaujimave 😉
@bambola som vcera zistila,ze mi netreba nic,ze ked malu zakryjem dekou co mam a dam este nanoznik,tak nic nepada a dobre to vyzera,ale......aby som aspon trosku vymyslala,rozhodla som sa,ze si dam usit do neho farebnu vlozku,aby ten kocik vyzeral stale inac,a je to prakticke,netreba prat cely kocik potom,ja mam farebnu vlozku aj ku Teutonke kupenu a myslim,ze je to dobra vec 🙂

bambola
6. feb 2011

@maxara no mna aj v tomto prekvapil mm, ze sme boli v petrzalke kuknut to pluto a on, ze vsak podme aj do toho druheho nech to mame zkrku 😵 ale mozno keby mal ten tvoj lepsiu naladu tak to pojde 😉

bambola
6. feb 2011

@maxara jezismarja ta nuna to co je 😀 😀 😀

bambola
6. feb 2011

@mirka285 ja som tiez rozmyslala nad vlozkou 😉 ale ja asi kupim origos, v babymarkete maju celkom dobry vyber

ja by som sla aj von ale ked mala spi uz skoro tri hodiny 😕
@kafoditka netusim, mozno skus dat pod overal o vrstvu menej

gabika41
6. feb 2011

@maxara... z toho si nerob....inak na temu golfac sa mm vcera vyjadril stylom,ze nic take nebude leniviet,bude chodit po svojich...som nevedela ze odkial vietor fuka 🙂 inak ja to riesim tak,ze aj kocik vyberal manzel,sice mu to dlho trvalo,ale som velmi spokojna....len na farbe sme sa nevedeli dohodnut,mne sa pacila cierna,on chcel cervenu....nakoniec som suhlasila s cervenou.....a s autosedackou to urobim resne tak isto,ja to potom nemienim pocuvat tie reci..... 🙂

mirka285
6. feb 2011

tak a mam odcvicene...
@gabika41 Gabi nhnevaj sa ale mne to pride take akoby si ty radila muzovi co si ma kupit do auta...akoze moj Gabo by teda nemal tu drzost rozhodovat o tom aky budeme mat kocik,ved ja kocikujem,nie o tom,takze ani nema pravo o tom rozhodovat 😒
@maxara
@bambola na peg perefgo nemaju origos podlozku a jednofarebnu nechcem,kedze mam kocik cerveny...dam si usit volaaku veselu na spestrenie.....no idem do sprchy radsej

gabika41
6. feb 2011

@mirka285 ...ono je to o tom,ze moj mm je strasne technicky typ a za tie roky viem,ze v tomto ho teda nepredbehnem ani nahodou....on by mi dovolil objednat si,lenze ja by som vyberala farbu,vzhlad a jasne ze aj nejakedetaily,ale je mi jasne,ze hned po rozbaleni by nasiel niekolko nedostatkov a pocuvat o tychto najdenych nedostatkoch niekolko mesiacov.....ja sa uz stresom vyhybam.... 🙂

mirka285
6. feb 2011

@gabika41 ale dokonale nie je nic....podla mna ide o to,aby si to bola spokojna a nie manzel...ja by som to normalne asi neprezila keby mi mal muz vyberat kocik aj keby tie kociky zrovna vyrabal 😀

tatianka.g
6. feb 2011

ahojte,
chcem sa vas opytat, kde mam hladat nejake info o tom, co mam robit, ked by som chcela nastupit do zamestnania, pridem o rodicovsky? mohla by sa o babo starat svokra? dostala by nejaky prispevok

tatianka.g
6. feb 2011

@karinnka dakujem aj ked ta tema nebola uz riadne dlho aktivna 😒

tatianka.g
6. feb 2011

sorry som si nevsimla ze som na strane 27 🙂 🙂 🙂

tatianka.g
6. feb 2011

och tie zakony su tak komplikovane az ma z toho rozbolela hlava 😠
niektore veci som uz pochopila 🙂 ale aj tak mam este nejake nejasnosti, skusim este tu druhu temu

maxara
6. feb 2011

@gabika41 Gabi, vzhladom nato, ze mm nekocikuje.. ani raz, tak ho do toho nic.. u nas to funguje tak, ja mu poviem, co vyzadujem od kocika, samozrejme to zistim az po ich nastudovani.. poviem mu to, on si to zapise a hlada aj on na nete.. medzitym ak si ja vyhliadnem nejaky vyrobok, tak upresnujem parametre az kym on najde ten moj 😉 a ked pinda, tak aj na seba.. napr dnes, co ma nasral, tak som mu poslala mejl (hral sa s Branom hry hore) s linkami na autosedacky a videl, ze som vybrala strednu triedu a potom sa prisiel aj ospravedlnit.. on je proste pipi niekedy.. niekedy ho volam dvojsekundovy Michal, lebo mam fakt pocit, ze si veci pamata len dve sekundy 😀 a potom si zapamata len nejaku cast..

maxara
6. feb 2011

A este vam musim napisat, aka som odchadzala nasrata z brendonu..
Dosli sme tam v pohode, bolo tam asi 7 ludi, Ninku sme si nalozili iba do kosika a hned sme zamierili ku golfacom.. pozrela som si aj Esprity, aj ABC dizajn a aj ine, ale zo vsetkych sme si vybrali tieto tri, presne tieto farby
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3283...
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2616...
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2713...
Mali tam aj ten bielozlaty.. nahodou je to celkom pekny kocik 😀 .. no ale!!!
Vsetky som si sama odskusala, do kazdeho som dala Ninku a teda musim povedat, ze som z toho haucka milo prekvapena, celkovo vyzeral dobre, aj pevny bol a bol veeeelmi podobny tomu PP co som dala link. Aj system mal rovnaky.. A mm sa navyse k nemu priklanal, ze kupi mi dva take, namiesto jedneho PP. ale ze teda je to na mne.. Tak som sa tam rozhodovala, sralo ma, ze ten cybex nemaju v inych farbach.. a vsetko som si na nich skusala a ponatahovala, postlacala.. oslovila som tetu, ze ci by nam ich mohla predviezt a nieco nam k nim povedat, ze o chvilku sa nam venuje.. a vtlacala sa do riti nejakemu ukrajinskemu paru, co chceli kupit autosedacku, 100 rokov tam vyberali nejaky potah, pytali sa hovadiny, ale si vravim,z e dobre, chapem.. medzitym som si obehla cely obchod, tak letmo, mm stal s Ninou pri tych kocikoch vytiahnutych, Nina uz zacinala riesit.. a ta mrzana nikde.. parik nic nekupil a ona sa oddrbala niekam prec.. este chvilku sme sa tam obsmietali a potom ma to strasne nasralo, ze do riti, to sa nam akoze nikto nemieni venovat? stojim ako pica v strede obchodu s rozlozenymi golfacmi a nikoho netrkne dojst.. tak som normalne nasrata odchadzala prec.. 😠 😖

maxara
6. feb 2011

a inak, je u nas Sido a ma oholenu hlavu 😀 baby co ste ho videli, mal predtym cop

bellablonde
6. feb 2011

caaaaute
@maxara to su ake trapky v brendone 😨 🤐 🙄 🙄 🙄
kecate o golfacoch, maxi nechces swiftik? gesslein, ja som s nim moooc spoko 😉
z tychto troch linkov co si dala sa mi celkom lubi Cybex, pride mi taky vzdusny, nema kopu latky ako hauck, opierka na nozicky sa da polohovat, este dokupit madlo a bude super 😉

kafoditka
6. feb 2011

@maxara 😲 som prekvapena, lebo ja co som tam bola posledne dva razy tak tam bola mila pani, postarsia a bola ochotna... no takymto pristupom k zakaznikovi si teda dobre meno nerobia.. 😖 a krasny je ten prvy pliko zeleny, velmi pekna farba, aj dobre vypada 😉 asi by som sla do neho, celkom dobra cena je nan.. sice mas rodinny dom a vela priestoru, ale nie je zbytocne kupovat dvoje lacnejsie golfky? radsej by som vzala to pp alebo cybex, ale tot len moj nazor 😉

bellablonde
6. feb 2011

u nas ja vzdy povyberam nejake moznosti, co sa mi lubia ... najnovsie kupujeme novu autosedacku pre Petka
necham otvorene okna s mojimi favoritmi v compe
mm pride domov, popozera, spravi dalsi prieskum, necha mi linky
vacsinou sa zhodneme

karinnka
6. feb 2011

Vidim,ze pozerate golfky,ja sa akosi bojim dvojitych koliesok,mam z nich pocit,ze coskoro zacnu hrkat 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre