Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
20. feb 2010

no pri vasom tempe asi aj raz tolko 😀

kafoditka
20. feb 2010

ja som dnes prala v rukach, vysavala, utierala prach, varila a pri tom konikovala.. ale asi to trochu prehnala, lebo mi zacalo trochu tvrdnut brusko, tak som hned potom zalahla.. po hodinke v klude to preslo.. 😉

maxara
20. feb 2010

ericica mne sa este len mrvi, mna este tak silno nekope... ale uz by som to straaasne chcela 🙂

maxara
20. feb 2010

mne este netvrdlo asi, ale to by bolo u mna este skor nie? vam to kedy zacalo?

dugyna
20. feb 2010

kafoditka..ja si asi ta ten hokej pockam len dr kazala mojmu drahemu na poradni aby ma troska jedoval koli mojmu nizkemu tlaku 80/50 😀 xixi ale hokej je podla mna zaruceny na zdvihnutie tlaku 🙂 😀

kocky nemame na prvy krat tehotne 😀 tak je vyse 20tis prispevkov

maxara
20. feb 2010

babulky ja uz pocujem nohy mojho draheho... takze ma asi zachvilu zrusi a bude to nahle, tak sa s vami asi nestihnem rozlucit, ked k tomu pride tak predbezne dobru nocku a sladke sny, ziadne hovadiny

kafoditka
20. feb 2010

maxi, mne tvrdlo uz v 5.mesiaci.. koli zomu ze som robila 14tky smeny a bolo to na mna dost... k tomu ten vysoky tlak a uz som bola pn...

ericica
20. feb 2010

maxi ani moja mala tak nekopala toto je neviem co za cudo 😝 😀 ale uz aj muz citi ked si da ruku na brucho....pred chvilou dala take dva silne kopance ze az 😝 😝

ericica
20. feb 2010

maxi dobru aj vam ostatnym 😵 😵 😵

dugyna
20. feb 2010

mojalili aj ja by som si sla na spalenu zalyzovat 😉

no kocky mne drahy povedal ze ked uz budem mat brusko vacsie tak ma bude holit on,takze v pohodicke 😉

fajn tak aj ja budem cupiet ked uz potecie voda aby sme to mali s malinkou rychlo za sebou 😉

maxara
20. feb 2010

jeeej vsimli ste si, ze sa mi prepol tt? teraz pred chvilou som tam mala 18 tt a uz mam 19 tt... 😵 lebo ja nejako necitim tvrdnutie.. raz som mala taky pocit, akoby ma tlacilo, alebo ako eby som ho mala stiahnute a nechcelo povolit, to je ono? to som mala len raz...

dugyna
20. feb 2010

kocky ja som len na strane 253..a vy uz pisete na 263 😒

maxara
20. feb 2010

dugy tak sup sup... zajtra budem ja tak citat... tu asi nebudem cely den...

maxara
20. feb 2010

kafko ty si zaspala? 😀 ericica, este si tu? to ja som sa rozlucila predbezne...

kafoditka
20. feb 2010

maxi, to sa ti len stahuje na chvilu maternica, lebo sa pripravuje na porod...

dugyna
20. feb 2010

maxi aj mne minule vecer stvrdlo brusko..po poradni a dr sa ma tiez pytala ze ci mi netvrdne brusko..vtedy mi este netvrdlo..
ale zatial sa to stalo iba raz..
ale kafo pise spravne je to priprava maternice na porod..pokial toho neni vela..

kafoditka
20. feb 2010

babenky, uz mi prisiel manzelik z prace, tak sa idem povenovat 😉 dobru nocku vsetkym!!!
Sunny nas tu urcite rano privita 😉 Pa

petrap001
20. feb 2010

no baby a ako mam vediet ci mi tvrdne brucho?? ved ono je aj tak nejake take tvrdsie nie?? ale sice niekedy je take napnute tak mozno vtedy.

mirka285
20. feb 2010

tak mne 5 minut tiekli slzy od smiechu..baby ja som sa davno tak schuti nezasmiala 😀 a ked som chcela tomu mojmu precitat o tej hrazde,som dostala dalsi zachvat smiechu,tak mi povedal ze mi preplo,vraj by som nemala chodit na kadejake stranky..no chapete to?on nepozna kona..

janka256
20. feb 2010

ahojte vcera som mala poradnu a cakame dievcatko supeeeeeeeer som stastna jak blcha a tak sa krasne mrvila na sone ani ju dr. nemohla pomerat aj sa ma pytala ci to citim ako sa vrti ale ja som necitila vobec nic a potom mi ukazala ze placenta je vpredu takze ja preto malu velmi malo citim 😒 ale inak je v poriadku vsetko ako ma byt 😉

dugyna
20. feb 2010

janat neni zac 🙂 chcelo to len cas ..aby ti antibiotikum zabralo..a verim ze teraz to uz bude zo dna na den lespie.

kocky my sme s drahym prerabali v decembri..este den pred stedrym dnom sme upratovali v podstate aj na stedry den..ale my mame v kupelke ak sprchovy kut aj vanu..nam to tak pekne vyslo v byte..a sprchovy kut je paradna vec..a keby sme s i s drahym mali teraz vybrat medzi vanou a sprchovym kutom vyberieme si sprchovy kut..inak vanu som este nevyskusala 😀

dugyna
20. feb 2010

janka tak gratulujem k dievcatku 😉

janka256
20. feb 2010

vdaka dugy 😉

mirka285
20. feb 2010

jani tak super,aspon uz mozes byt kludna ked sa ti zda z mala malo kopka..to kvoli tej placente 😉 a dugy sprchovy kut je fajn,ale len pokial nepride zima a nedostanes chut napustit si horucu vanu a zapalit sviecky 🙂

dugyna
20. feb 2010

mirka my mame v sprchaci ten dazd co to zhora tecie voda..a nevieme si s drahym vynachvalit..

mirka285
20. feb 2010

dugy mi to mame tiez a je to na prd ☹ ja chcem vanu,ty si aspon mozes vybrat,mne ostava len ten kut 😢

mirka285
20. feb 2010

zas som napisala mi miesto my..som uz fakt osprostena 😠

dugyna
20. feb 2010

janat mne uz obuvanie robi problem asi tyzden 😀

kocky aj ja mam nasho hafana v albume vybavicka a vybavicka II 😉 vraj admini zvyknu vymazat taketo foto

dugyna
20. feb 2010

janat co mas za rasu toho havinka? doga? ci sa mylim? a Tyrka ma tupirovane uska?som myslela ze je to uz zakazane..a je krasna

dugyna
20. feb 2010

maxi krasnych psikov mas 🙂
inak nas spava tiez v spalni..ma tam behun pri nohach postele a ten behun si natrhol este ked bol steniatko..ako znacku 😀 a proste je jeho...xixi ..inak obcas chodi spavat na kobercek do kupelne..a to ma svoju postielku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre