• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@ywett ano normalne aj mala ked som to kupila este nevedela dobre sediet a uplne v pohode...som s tym spokojna,velmi mi to ulahcuje kupanie a to som si myslela najprv,ze aka je to hovadina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby :slight_smile:
Akurat som nakukla a vy ma tu spominate? Priebezne som cez den citala...ja by som tiez chcela nejaky taky sikovny kocik, ale zatial nemam schvalenie od mm,,,ale ved ja ho este spracujem :grinning: :grinning: xixi
@maxara Peti som zveda ktory kocik nakoniec vyberies :slight_smile:
@merikac zajtra si volame, ok? Emka je zlatááááá :wink:
6. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska trosku je ten kocik tazky,ma cez 8 kil,to je na golfac dost...
6. feb 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aha, tak uz viem dalsiu vec na ktoru pozerat :wink: dik
6. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ....a cez ebay si sa uz divala,lebo ked sme hladali kocik,tak aj s postovnym to vychadzalo najlepsie... :slight_smile:
6. feb 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
okey, dikes za tip, pojdem do babymarketu zajtra a kupim...leiluska ma meninky v utorok, takze mam nakupnu maniu podobnu vianociam :slight_smile:
este pekny zupan nemozem zohnat...
6. feb 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nununka jeeej nunu :dizzy_face: aj ja som zvedava :grinning:

@gabika41 na toto ja nie som.. ale mozem pozriet..a dam to za ulohu mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mirka285 Miri, tak teraz som v soku, prave som sa docitala, ze Esprite patri pod znacku Hauck :unamused: a vyznaj sa potom
6. feb 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara je to mozne a veru sa mi aj nieco take mari,no niektore znacky sa zlucuju...musis si ten tvoj vyber zuzit na tri kociky :grinning:
6. feb 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no dobre, ale vies, napr mas cybex, ktory by vyrabal o polku lacnejsi ten isty kocik, len s inym nazvom.. toto ma nasiera.. ako mam potom vediet, ktory je dobry a ktory je shit :angry: ale inak sa mi ten hauck fakt pacil.. nemal ziadne vyrazne nedostatky.. este aj farby mal pekne.. ja neviem
6. feb 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som cvicila, potom sa odchlpovala a robila si komplet nechty...teraz surfujem po nete a som rozladena, lebo v celej BA nemozem v obchodoch najst ten silver cross a tak velmi by som ho chcela vidiet a odskusat :unamused: akurat som sa docitala, ze je vacsi a sirsi ako pp si, ale o kolko, netusim... najblizsie som ho nasla v tom aladinovi - Hlohovci...
6. feb 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja neviem,on bol dost lacny,ze?by som sa bala ze za par korun,malo muziky...ze sa rychlo vyderie potah,alebo tak....
6. feb 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska to ti neporadim,by som musela vidiet nazivo...nebude uzky ten priestor na hlavicku dietata kedze je to az do 7 rokov?
6. feb 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ano, ale mne zase staci malo muziky.. lebo ja to nebudem denno denne pouzivat.. a navyse ma matie ten esprit..
6. feb 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby prisla som Vas trosku pozriet ako sa mate :slight_smile:

My sa mame dobre, Lenka ma dva zubky :slight_smile: prikrmujem uz mesiac a zajtra by som chcela pridat aj masko..pri starsej dcerke som davala masko 6 krat do tyzdna a raz zltko, ako podavate vy?
Vidim ze rozoberate golface,ja mam abc design,naozaj mozem len odporucat,sice je tazsi ale nakolko ja ho budem vyuzivat ako hlavny kocik toto u mna nebolo podstatne..pre mna bolo najdolezitejsie ze ma predlzenu striesku,co ma len PP a tie su drahe..lebo ja som sa nieco donervovala so slnecnikom :angry:
http://www.samo-kociky.sk/abc-design-primo-2010
sem tam Vas citam,zahliadla som megastretko a zmienku o polane :slight_smile: pred materskou som tam robila barmanku :slight_smile: :grinning:
tak ak chcete nejake info kludne sa pytajte :wink:
6. feb 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nasla som ten cybex, platinum, co maju v brendone biely, nasla som cierny :grinning:
6. feb 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okej, koncim so surfom po nete, aj vyspat sa treba :wink:
inak dnes maly trhol rekord, spal od 19:30 do 8:55
6. feb 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka vsak mas auto a Hlhovec je kusok,si urob vylet...
@maxara ved ja ta nechcem odhovarat,ja len tak,ze ak sa ti po troch mesiacoch rozpadne,nech mi nenadavas,co som ti nepovedala,ze chces haraburdu kupit :slight_smile: poznas tu reklama,ze moja kabelka je drahsia :grinning:
6. feb 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, keďže do tejto kočíkovej témy nemám čo dodať a nechcem tú súvislú niť pretrhnúť, tak len napíšem, že ticho obdivujem @mirka285 @bambola a @maxara ako ste sa zahryzli do tejto témy a ako to máte naštudované, však by ste mohli o golfáčoch napísať článok s odporúčaniami do detského časopisu :slight_smile:
6. feb 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tazko nad tym uvazujem, pri Topolcanoch ma Peto tetu ktoru planujeme uz dlho navstivit, tak spojime prijemne s uzitocnym.. :slight_smile: ved je to po ceste
6. feb 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 oki Miri, budem na to pamatat a nevynadam ti :wink:
6. feb 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ty len pekne pockaj kym tam ja zavitam, podam referencie.. inak chicco maju v kocikove, nie?
6. feb 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara chicco bude mat tento tyzden aj jedna pani v predajni tu v Petrzalke, ja som chcela vidiet ten cross..
6. feb 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som dnes unudena,som nic nerobila dnes...zajtra musim poupratovat trochu,v utorok mame poradnu...
6. feb 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka inak v hlohovci asi nebudu mat silver cross fizz.. som ho tam nevidela ani v ponuke.. ale nasla som ho v maderne, cize v kosiciach
6. feb 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My ideme tento mesiac na kontroly k 3 lekarom - klbiky, hemangiom a s oblickami.. veru ani netusim, kedy mame najblizsiu poradnu u pediny..
6. feb 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale mne sa paci silver cross pop, ten tam maju zevraj...
6. feb 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my už sme zdravučký :slight_smile: len si zase na nás vymysleli doktori pri kontrole pre rizikových že vraj musíme ísť na očné, bo nám očko uteká :unamused: tak dúfam že to len skontrolujú a povedia že je to ok ... to vy už kukáte také ozajstné golfáče :fearful: my sa vozíme najnovšie v takomto http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Kocik-Vintage-unisystem-s-nanoznikom ...a celkom v pohode
6. feb 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok