Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
7. feb 2011

@mirka285 mozno aj pochvalil, ale nie nam 🤐

merikac
7. feb 2011

@noemarta Meci,,ty pracujes z domu, ci chodis do prace?? ako to mas s casom?

merikac
7. feb 2011

babule,,co davate detom na ranajky- hlavne tie ktore uz isty cas prikrmujete,,,?!.....

noemarta
7. feb 2011

@merikac Marianka, pracujem z domu, akurat v pondelky chodim rano s malou na poradu a popri tom si vybavim este nieco s kanclu.
Zatial to je casovu uplne super, mam 60 ludi, tak najhorsie bolo porobit cestaky vodicom, teraz tie podklady dat uz iba do kopy a 15teho mozu byt vyplaty, aj moja prvaaaaa 😉 😉

noemarta
7. feb 2011

@merikac ja cecek, hi hi 😉
Dnes som Nele skusala davat caj z flasky, z hrnceka, z pohara, z lyzicky a niiiic, nechyta sa, nehrozi, iba prsoooo.

merikac
7. feb 2011

do @noemarta tak to je celkom zvladnutelne,,ja som v praci od ,8 do 15,30...okolo 12 chodim domov na hodinku kojit,,,,,,,,,,,,to vazne, nechce papat?? emma by jedla vsetko a zo zasady s kazdym,,,,,,,,,ja uz neviem co jej davat,,lebo uz vie, ze to co papa ona, nemaju ostatni a mrci dovtedy - do kym jej nedame opacit, ze co to je,,,

denisse
7. feb 2011

@merikac
tak barunka absolutne nechce jest ... ani ovocie, ani zeleninu ... parkrat mi zjedla cca 50 ml na obed, ale to fakt len veeeelmi vynimocne ... standardne po prvej lyzicke zamkne pusu a neotvori, tak ju osalim niekolko krat, ale fakt je to len par lyziciek ... 😒
a zajtra jej asi ani nebudem nic nukat, nech sa jej upravi brusko, ked mi grca ...

maxara
7. feb 2011

Halo, halo.. Maxi zdravi..
takze poporiadku.. prisla som dnes do Bambini v TT, pekny mensi obchodik, mali tam vsetko a hlavne velmi milu predavacku, resp majitelku.. mlada baba.. dali sme sa do reci, poukazovala mi, co tam mala, ale nic z toho, okrem PP pliko mini, co som mala vybrate... Inglesinu trip akurat zabalili, hauck este nemala rozlozeny.. tak som sa aspon popytala na znacky, na cybex, bertoni... cize potvrdila, ze bertoni su strasne shity, ze ich ani na predajni nemaju, lebo boli to len same reklamacie, rovnako ako chipolino, ktore sa draho predava, ale nehrabe sa ani po kolieska inym v rovnakej cene.. povedala, ze Hauck maju, ze je to dobra znacka, ze doteraz ziaden nemali reklamovany, ani z inych druhov, ale ze by ho dala asi o triedu nizsie, ako ta inglesina trip a PP pliko mini.. ale zaroven tomu zodpoveda cena, takze v pohode. Pomer cena vykon dobry. Potom som sa pytala na chicco ako znacku, tak povedala, ze nikdy by si ona nekupila kombinovany (vanicka + sportiak) od chicca, ale ze golfky su v pohode.. ale plati sa dost za znacku. No a potom som vlastne vyrazila do aladina, lebo som ziaden kocik nevyskusala.
V aladinovi som omrkla nazivo chicco liteway, tak ako pise kafko, strieska asi najlepsia zo vsetkych golfiek, ale mne sa tam zdala Ninka taka akuratna, cize rozhodne nie este 2 roky ju v tom vozit.. Teda aspon tak sa mi zdalo..
Potom som vytiahla Inglesinu trip, rovnako ako v bambini, ani tu uz nemali farbu fuchsiu, cize uz ju asi vobec ani mat nebudu, lebo v centralnom sklade uz nie je.. Mali len oranzovo cervenu, co pre mna na golfac neprichadza do uvahy a bezovu, ktora sa mi velmi pacila.. Pampusku som tam posadila a znova jej bola taka akurat.. Sedela a kukala a vyzerala, ze sedi na voziku a nie vo voziku.. Bol so mnou oco a povedal, ze to vyzera ten kocik iba ako taky umelinovy sedak..
No a potom som vytiahla dalsi kocik, ktory mi normalne padol do oka a este na mna aj z pultu volal menom 😀 konkretne tento http://www.bambini.sk/sk/store/product/4268/28/...
sranda, ze oco tiez nanho zrovna ukazal, ze sa mu rata (ako on hovori). Posadila som donho Ninku, ta sa hned zacala tesit (mal madielko), uplne stastne tam sedela, drzala sa ho.. Kocik jej bol pohodlny, dost siroky, nekopala som jej do hlavy a navyse ma taku chranenku na hlavu, co ine ani nemaju...sklada sa jednou rukou a sklapa sa do lahu presne ako ten moj bumbleride.. Takze som si zavolala typka, nech mi predvedie zlozenie a rozlozenie vsetkych (inglesina, zopa, chicco) a nech mi porozprava co a ako.. chicco ani neriesil, to mi len ukazal a potom povedal, ze inglesina je tiez talianska znacka, ze je to dobra znacka a ze zopa su cesi a ze on by si vybral z tychto tu zopu, lebo v tej cene je to super kocik a ma aj nanoznik, madlo a prsiplast.. Takze ja mam vybrate, ale vezmem zeleny.

mirka285
7. feb 2011

@merikac ja davam na ranajky mlieko iba....a potom na desiatu davam vzdy bud nieco ovocne,vyzivu,alebo nastruhane surove ovocie potlacene s keksom,alebo jogurt..zacala som kupovat Rajo probioticky jogurt,mala ho strasne lubi,zje ho normalne cisty biely,niekedy jej do neho davam domaci lekvar,neviem ci sa to moze ale malej chuti 😀

mirka285
7. feb 2011

@maxara noo tak som rada,ze si si nakoniec vybrala,ocekovala som tu Zopu,vyzera dobre,taka sympaticka mi je,akurat,ze nakolko mas doma uz jeden zeleny kocik,ja by som isla do tej oranzovej,proste by sa mi nechcelo stale cumet na zelenu 🙂

maxara
7. feb 2011

@mirka285 lenze ja neznasama oranzove kociky 😒 pacila sa mi velmi ta cierna, ja by som kludne vzala tu, ale mm je proti.. neviem preco..a ta zelena je krasna, taka tmava, taka ako to pliko mini

kafoditka
7. feb 2011

@maxara pekne si si vybrala, paci sa mi ta zelena 🙂 a dobre infosky si nam napisala, lebo zrovna po jednom chipolinu som pokukavala, tak dobre vediet, ze je to shit, a to iste mi očekovala o nom aj Mirka 😉 Peti nevidela si nahodou v aladinovi ten silver cross pop??

kafoditka
7. feb 2011

Maly zaspal, idem cvicit, este nakuknem..

merikac
7. feb 2011

@maxara no pekne,,takze nakoniec padne vyber na nieco, co si ani nepozerala povodne,,ale vyzera milo,,a tiez ako mirka radi,,,ked uz mas jeden zeleny, skus inu farbu,,trebars aj tu ciernu,,,ked oranzove nemusis,,,,,predsa len to bude zmena aj pre ninku, ked uz zacne vnimat farby-ale rozhodnutie je len na tebe, 😉

merikac
7. feb 2011

@mirka285 mala cuca naposledy pred 7 a ked sa zobudi, ona je taka hladna, ze za vyzivou sa len tak zaprasi,,alebo ovocim,,,,ked jej dam do toho jogurt, co ona velmi luubi do 10 minut sa tak strasne posere,,ze ju mozem celu prezliekat,,netusim preco,,,ale pritom jej strasne smakuje....no a potom by jedla aj parky, aj chleba, aj prazenicu,,proste nenazranec maly,,,,,,,jasne, ze jej to nikto nechce okrem chleba dat,,,lenze ona vidi, ze to neni to co jedia ostatni,tak vymrva a dranci 😉

maxara
7. feb 2011

Akurat si dosla Tinaki po vajco, tak sme si pokecali, musela som odbehnut
@kafoditka nahodou som ho videla, ale som sa pozerala na neho, nedavala som ho dole.. lebo ked som uz mala tieto vytiahnute a pytala som sa na tu zopu, tak mi typek vravel, ze Zopa je ceska znacka, pomerne kvalitna a kedze presne okukava silver cross (myslim ze dazzel v tomto pripade) http://www.kocikovo.sk/product/silver-cross-daz... tak nepotrebuje investovat do vyvoja a preto ma aj prijatelne ceny

meruska
7. feb 2011

@maxara ako sa maju tinakiovci?

strasska
7. feb 2011

@maxara pekny vyber a v KE maju na neho aj dobru cenu 😉
http://www.maderna.sk/katalog/product/9119/

maxara
7. feb 2011

@strasska ano presne som ho tam nasla, idem ho zajtra odtial objednat 😉

@meruska maju sa fajn, pozdravuju vas a Tinka bola smutna, ze nemohla ani na vychodniarske stretko dobehnut, aj nam vravela o tej liske.. ma trosku starosti so sestrou.. mala je zlata, sedela u michala na nohach a Tinakiovci iba cumeli, ze ma Leia u ziadneho chlapa neobsedi, ze hned reve.. uvarila som im bacove gule, kedze po nich tuzila.. Spiro bol plny a tak nechal, ale ktovie 😉 mozno mu nechutili.. ale Tinka ich zlupla. Leia potom zacala Michala balit 😀 obzerala si ho, rukou smatrala po tvari 😀 zlata..

meruska
7. feb 2011

@maxara ozaj skoda ze nam stretko nevyslo ☹ teraz idu lyzovat ci este k sestre?

strasska
7. feb 2011

@maxara skoda, ze nie je v cervenej farbe, mozno by som prehovorila aj MM 😉

mirka285
7. feb 2011

uz som tu damy...nieco nove? co teraz stale robi?pred chvilou sa zobudila,posadila sa v postielke a vykrikuje 😕 aspon ze spala,ym som cvicila,zlata baba...
@merikac no ti poviem,ze Linda by tiez jedla do nemoty,jej uz nestaci ani ta velka hippka na obed,takze zajtra idem nakupit daco a porobit pre nu zasoby do mrazaku..
@maxara ked budes chciet dam ti kontakt na tu babu co mi sije tu farebnu vlozku na golfac a mozes si ho ozivit,inak taky cierny s nejakou farebnou vlozkou by bol tiez peknucky....

maxara
7. feb 2011

@meruska teraz ide k sestre a zajtra do Alp 🙂 ma to pekne zmenezovane

@strasska ja milujem oranzovu farbu, doma ju mam skoro vsade.. ale na golfkach.. ja som uplne alergicka na nu. Este ked je hlavna ina a oranzova ako doplnok v malom mnozstve, tak dobre... no a cervena musi byt pekna. Lebo su aj take agresivne cervene, resp k niektorym kocikom sa nehodia.. a ta zelena je taka tmavozelena, taka velmi pekna, nie je to taka kriklava.. a inak seriozne uvazujem nad ciernym, ale neviem, ci ano, lebo vsetci mi tvrdia, ze pritahuje slnko a bude v nich horuco

merikac
7. feb 2011

@maxara Peti a nenalomim ta este na tento,,ma aj cenu prijatelnu,,,aj madlo, len ma spojenu rucku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10305868&tab=0

maxara
7. feb 2011

@merikac akoze ma krasnu farbu a je to cybex, ale nie.. ten zopa je tiez super.. cybex som si onyx skusala, ten je este lacnejsi a ma golfovu rucku, ale ma debilne farby.. a kvoli farbe kupovat.. ja neeee.. uz chcem tento a len sa neviem rozhodnut, ci cierny alebo zeleny

maxara
7. feb 2011

@merikac navyse mne sa na zope paci, ze nema 4-5 poloh chrbta, ale XY, lebo ma taky pas, ktorym to sama das dole pokial chces

merikac
7. feb 2011

@maxara- tak jednoznacne cierny,,,,,,,,,fakt a daj si urobit farebnu vlozku a budete sik

mirka285
7. feb 2011

@maxara ano nieco take,akurat ze tie podlozky ta kocka sije obojstranne,takze mozes to menit podla nalady,a este aj latku si vybrat,a ta najhlavnejsia vec-pyta zato len 10 euri plus postovne,co je veelmi dobra cena...

mirka285
7. feb 2011

@merikac ten kocik je velmi pekny,teda mne sa naozaj paci,keby nemal spojenu rucku,tak by bol moj vazny konkurent...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre