Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
8. feb 2011

@mirka285 no ja som zvedava kolko vazi ta nasa 🙂 a co ti povedala na to hrdlo?

mirka285
8. feb 2011

@bambola povedala ze nie je chora,len je trosku zahlienena ako vsetci...ze hrdlo ma ciste,nema ani anginu ani chripku,mozem s nou chodit normalne von,mam jej davat akurat sinupret...

robika
8. feb 2011

@monline mame tie nutrolin b, mam mu davat jednu tabletu denne, bud cmulat alebo rozpustit do napoja, tak to cmulanie asi tazko 😀 a rozpustit do napoja mozem, ale ked ho maly nevypije, tak ma nenapada, ako to do neho dostanem... bohuzial teraz nechce ani vyzivu...
ja si myslim ze to zacalo so zubkami, ked dostal teplotu tak sa mu oslabila imunita a nasledne dostal virus od svokry, ktora je chora a ona pri kaslani ani ruku na usta nedava...
lenze teraz som si vsimla, ze ma na tvaricke vyrazky ktore sa stale rozsiruju, tak neviem ci to nie je ta 6 choroba, alebo ze by reakcia na ten sirup? netusim a doktorka mi neberie....

monline
8. feb 2011

@robika vyzerá to na šiestu chorobu, ale my sme to nemali, tak neviem..
aj Daniel bral Nutrolin B, ale sirup..zarába sa do vody a užíva sa týždeň, dávala som mu to striekačkou do pusy..ved kúp radšej sirup, tablety ti ostanú na neskôr, ked ich bude vedieť cmúľať

monline
8. feb 2011

@mirka285
@bambola
@maxara
@noemarta takže zajtrajšie kafe platí? 🙂

mirka285
8. feb 2011

@monline hej hej,plati,ak sa teda do rana nic neocakavane neudeje...

robika
8. feb 2011

@monline prave hladam na nete ze ci sa moze objavit alergicka reakcia na ten sirup po 20 hodinach od prveho podania, ze ci nahodou to nie je alergia na ten sirup , dala nam amoksiklav...
no vidis dam mu to striekackou, inak nechapem co mi to v lekarni nepovedala, ze je aj sirup, lebo este som sa jej pytala, ze maly ma 7 mesiacov a nechce pit z flasky, tak ako mu to mam dat...

mirka285
8. feb 2011

@robika to bude urcite ta siesta choroba,vsetko tomu nasvedcovalo...

robika
8. feb 2011

@mirka285 mas pravdu, aj ja si to myslim 🙂

mirka285
8. feb 2011

@robika vsak v podstate uz vam doznieva,lebo vyrazky uz su konecne stadium....

robika
8. feb 2011

@mirka285 ja si myslim, ze je to ono, lebo dnes uz teplotu vobec nema a objavili sa vyrazky... inak som zvedava ze ci ta doktorka videla zapalene hrdlo, alebo sa jej iba zdalo, lebo niekedy je taka divna..

mirka285
8. feb 2011

veru niektore doktorky su cudne 😒

miki060707
8. feb 2011

ahojte, mi sme boli tiež na kontrole dnes s malým a tie sople nie a nie prejsť, neviem ich odsať, trepe sa pritom, určite všetko neodsajem a nič mu okrem toho neni , ale už mu to dlho trvá, sone to prešlo, tak nám zas niečo dala, ani kašel, ani nič, len zahlienený je....

maxara
8. feb 2011

Baby, tak ja som prave objavila sposob, ako moju Ninku naliat tekutinami 😵 mam netecuci poharik nuby z demry (DMka) a doteraz ho strasne chcela, ale nevedela z neho pit a ked zistila, ze tam je caj, tak nechcela.. ale dala som jej don prevarenu vodu a teraz lezi na takej lavici a hra sa s tyma pije a pije.. zlata.. uz vypila asi 100ml 😵

maxara
8. feb 2011

@monline ja pridem urcite 😉

monline
8. feb 2011

@maxara 😀
malá teda prišla na pitie z pohárika, z ktorého treba ťahať? super, šikuľka..ja som minule kúpila taký obyč tečúci, malý sa s ním hráva, ale to ho vždy musím ísť prezliecť, taký je mokrý...včera ked som bola v BA, tak som mu odsala trocha mlieka (vôbec mi nešlo viac, odsávačka akoby nemala správny podtlak, ja neviem ☹) a malý to mliečko vypil z fľaše! potom mu dali aj čaj a aj z neho odpil..aj dnes sa snažil piť z fľaše, tak sa teším..má tam síce len jednu dierku, to je pre minibejby, musím mu ísť kúpiť iný cumeľ toho druhu...malému chutí môj čaj, preto aj jemu varím ovocný čaj detský, teraz má tuším malinovojahodový..je taký jemne kyselkavý a samozrejme nesladený, sáčkový

monline
8. feb 2011

všetky ste vonku s detičkami? už je šero..a pokazilo sa počasie ☹ mne malý spí od pol tretej...
kedy bude boddez v telke? o pol piatej v reflexe?

cigaretka5
8. feb 2011

nasa mala ma dnes sedem mesiacov 🙂

monline
8. feb 2011

@cigaretka5 gratulujem k 7 mesiačikomˇ🙂

maxara
8. feb 2011

@monline ja som sa prave s Ninkou zabavala, teraz som jej dala mlieceno a ulozila som ju spat.. este nespi, ale bude, lebo oci si strasne suchala a vobec neprotestovala, ked som ju ulozila..
inak aj ona je cela mokra, ked "dopije" lebo ona neprehltne vsetko.. ale iba asi 3/4..

@mirka285 inak Miri, este perlicku z mojho putovania po obchodoch.. som zabudla.. v aladinovi bol ten muz taky cudak, zo zaciatku nevedel pochopit, ze chcem pocut pravdu a nie bullshity a netu a na moju otazku, keby ste mi mali porovnat tieto tri kociky... sa iba zaksichtil, ze o co mi ide.. Tak som mu povedala tvoje porovnanie mercedes versus kia a on z fleku zadelil, ze aj to je uz dnes celkom jedno, lebo kia berie od mercedesu motory 😀

mirka285
8. feb 2011

ahojte..bola som na prechadzke s malou nech sa vyvetra...
@maxara Peti no ale ja sa predsa len budem radsej vozit v tom Mercedese 😀 a za chvilu ide Bodezz,kukajte potom mozme ohovarat 😀 😀

maxara
8. feb 2011

@mirka285 😀 ja kukam..uz ide

kafoditka
8. feb 2011

Bodezova mala je strasne podarena 🙂 vidno, ze sa o nu prikladne stara..

mirka285
8. feb 2011

ano aj je vidno,ze ju lubi,takze nechapem preco nie je zverena jemu do opatery...ale zato Rastik by mal trosku pochudnut,lebo mala zacne chodit a nebude vladat za nou utekat 😀

maxara
8. feb 2011

@mirka285 😀 😀

kafoditka
8. feb 2011

Baby to tie 4 svadby co su teraz na markize opakuju?? ktora to vyhrala? ja som to predtym nepozerala..

karinnka
8. feb 2011

Cafte 🙂
@kafoditka vyhrala ta dlhovlasa ciernovlaska 😉

kafoditka
8. feb 2011

@karinnka Zuzka? inak kocka je to..

karinnka
8. feb 2011

http://shop.babetkovo.sk/index.php/autosedacky-...

dievcata co hovorite na tuto sedacku?

@kafoditka ano 😉

merikac
8. feb 2011

@karinnka ja som to minule nepozerala,,ale vcera som to mala zapnute a utrzkom som videla svadobnu hostinu tej cesky,,no otras,,zabava ako na kare,,,,,,,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre