Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alica26
8. feb 2011

@kafoditka a ako cvičíš... aj s činkami, či len tak bez...?

merikac
8. feb 2011

@monline - tak som zvedava, ci zas nezostaneme len pri pismenkach,,,,,,, 😀

kafoditka
8. feb 2011

@mirka285 ked budem mat taky pas ako ty, budem skakat dva metre do vysky.. mne totiz zacina sedmickou 😔

monline
8. feb 2011

@alica26 zajtra mám na pláne kafe s kamoškami a upiekla som bábovku..tak trocha si z nej dám, nebudem hrať formu..aspoň pár dní chcem mať lepší pitný režim, lebo to sa mi stále nedarí a potom zistím, že mi stačia aj menšie porcie, kedže aj voda zasýti..🙂 a pridám do toho cvičenie, zrejme bicyklovanie na stacionárnom a ked sa budem menej zadýchavať, tak aj niečo iné, to sa uvidí ešte

merikac
8. feb 2011

baby luucim sa,,,idem pozriet adelu a spaaat,,,,,,,,,,a mozno urobim prvych 20 poporodny brusakov,,neni to vela 😀 ?? 😲

monline
8. feb 2011

@merikac nieee, neboj ..tentokrát sa do toho pustíme..veríš tomu? že aj schudneme?

kafoditka
8. feb 2011

@alica26 bez ciniek, mam 15 a 8 minutove cvicenia z youtubu, chces na ne link?

meruska
8. feb 2011

@kafoditka @mirka285 baby prestante, ved budem mat nocne mory 😀

monline
8. feb 2011

@merikac haha...zajtra povieš, či si zvládla 20 🙂) dobrú noc

alica26
8. feb 2011

@monline ja som dnes ako velká hrdinka začala ovocný očistný den a večer prišiel muž s pizzou domov, tak sompolku spučila... 😝 Takže zajtra odznova... 😀

merikac
8. feb 2011

@monline chcela som napisat, 10- ale to by vyzeralo smiesne- 20 sa mi zda tak akurat oprti mojim davnym zvycajnych 100-kazdy vecer

alica26
8. feb 2011

@kafoditka budem ti velmi vdacná, leba ja ani neviem, ako cvičiť...

monline
8. feb 2011

@alica26 po tom ovocí ti muselo riadne chutiť! 😀

monline
8. feb 2011

@merikac neboj, dáš aj 50 🙂)

mirka285
8. feb 2011

@monline no plan mas dobry 😀
@kafoditka vsak 69 je len centimeter od sedmicky 😉 mavala som 65 tak tolko chcem mat,ale to su podla mna presne tie tri kila co chcem este zhodit....baby Gabo dojde urcite pekny,opaleny,tak aj ja chcem vyzerat k svetu...

merikac
8. feb 2011

@alica26 😀 - zacala si moc tvdo,,treba nieco menej drasticke vymsliet- napriklad,,dnes ak bude pizza, dam si namiesto polky,,len stvrt 😀

alica26
8. feb 2011

@monline ...tak to ti poviem, tak som ju schuti zjedla, že mi padla k tomu ovociu ako balvan... 😅

meruska
8. feb 2011

idem ja radsej spat lebo sa mi o cviceni bude i snivat 😀 od zajtra zacinam poctivo i ja 😅 ..najprv sa ale zmeriam a budem si tie cisla asi stale premietat pred ocami aby som mala motivaciu 😀

mirka285
8. feb 2011

@meruska mozno sa zobudis a budes mat svalovicu 😉

alica26
8. feb 2011

@merikac ...ja že aby nebolo telo v šoku...dávať si trojuholník každé dve hodky 😀 Ale nie, koniec srandy, lebo ked sa v lete vyzlečiem do plaviek, smiat sa budú druhí, ale ja nie... 😖

meruska
8. feb 2011

a augustova svadba sa blizi a ja som si predsa slubila ze nove saty nepojdem kupovat ani keby co bolo ...ozaj najvyssi cas zacat..dik baby ze ste ma nakopli

katarina7777
8. feb 2011

@kafoditka domi take dlhe video na nete zadarmo nenajdes, ja mam od gilada serie polhodinoych cviceni ale som ich kupila cez i tunes... skusala som ich najst zadarmo na nete ale nic ☹

katarina7777
8. feb 2011

inak uz som sa chcela na cvicenie vykaslat dneska ale dam si aspon brucho 😉

meruska
8. feb 2011

@mirka285 ja len tak svalovicu nebudem mat, ja som kedysi vrcholovo sportovala...joj to boli casy, to by som teraz inak musela zamakat...len take tie 8 minutove co ste tu dali cvicim sem tam a nic to so mnou nerobi ☹

mirka285
8. feb 2011

@meruska a aky sport si robila?

kafoditka
8. feb 2011

@katarina7777 nevadi, aj tak ti dakujem 😉

meruska
8. feb 2011

@mirka285 uz som to tu raz spominala, hrala som basketbal co vacsina ohovorila ze fuuuj 😀

alica26
8. feb 2011

@kafoditka ďakujem velmi pekne...zajtra začínam... 😉

meruska
8. feb 2011

@mirka285 musi nastat jar a ja si musim poriadne zabehat a spotit sa, inak si asi nepomozem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre