Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
9. feb 2011

@maxara ale to je teplota uz po odratani, ale neries me to, teraz zadrychmala, idem si umyt hlavu, nieco navarit a hadam sa dovalime. v ustach ma vseeetko ciste, pekne. takze asi zuby.
aj ja dojdem za sportaka, hihi
Mon, ked tak, tak okolo 13,00 hod sme u vas, joooo.
@kafoditka, kraasna profilovka, slusi vam to . 🙂

kafoditka
9. feb 2011

@maxara Peti a to mam urobit v skicari? ci?

maxara
9. feb 2011

@bellablonde 😒 ja zdochnem..

@oacka aj ninke chuti voda z vane 😀

maxara
9. feb 2011

@kafoditka nie, normalne ked si davas fotku na kona do profilu, tak tam si ju tak nastelujes na tvare a potom tam je taka lupa, tak s tou priblizujes .. poskusaj vsetko co tam mas

maxara
9. feb 2011

@kafoditka takto 😀

sarai
9. feb 2011

@maxara ja som uz tiez skusila dat jogurt, ale len taku kostovku zo 3 lyzicky a uplne to hutala. najradsej by som jej to uz davala, len neviem, ci mozem.
baby davate uz jogurty aj vy?

maxara
9. feb 2011

@kafoditka nie je tam lupa, ale ten stvorec ked zmensujes za roztek, tak ti vlastne priblizuje fotku

maxara
9. feb 2011

@sarai mirka dava

kafoditka
9. feb 2011

@maxara oki 😀 😀

kafoditka
9. feb 2011

@maxara a ty si nemen profilovku, ved si mala krasnu s Ninkou..

maxara
9. feb 2011

@kafoditka tato moze byt?

meruska
9. feb 2011

dobre ranko...tak mne sa prave zmenil dnesny program..ideme do Kosic 🙂 tato musi ostat dlhsie v praci, teda kocur nie je doma, mysi maju raj 😀

maxara
9. feb 2011

@noemarta inak Mirka pride s bambi uz okolo 12tej 😉

meruska
9. feb 2011

@oacka ..bola si sa tam pozriet i osobne alebo si sa len po telefone objednala? maju este volne miesto?

kafoditka
9. feb 2011

@maxara ee ta je taka tmava, daj tu, co si mala predtym, ta je peknucka

meruska
9. feb 2011

@kafoditka otoc si kalendar na spravnu stranu , dnes je streda, Gabiky je az zajtra 😉

kafoditka
9. feb 2011

@meruska 🤐 mm je uz druhy den v praci, preto si myslim, ze je stvrtok..nevadi, tak som prva, ktora Gabike zablahozelala 😀

bambola
9. feb 2011

@maxara malej som povedala, ze ideme na navstevu a ze kedze styri dni nesrala bola by hanba keby narobila ten smradisko tam u teba , tak sa mi prave aj vykadila 😀 😀

bambola
9. feb 2011

@mirka285 @noemarta @maxara baby ja by som si tiez dala teplaky ale ja mam len take domace domace, vytahane a tusim su prave aj ogrcane 😀

sarai
9. feb 2011

@maxara takze uz mozem? niekde som citala, ze by sa mali davat plnotucne.

kafoditka
9. feb 2011

@sarai ja davam malemu jogurt uz tri tyzdne, pediatricka mi to odobrila, ale len raz tyzdenne, viac nie. Plnotucne by som nedavala, myslim, ze su dost tazke. ja davam activiu bielu.

miki060707
9. feb 2011

@sarai ja ešte nedávam, musim pozrieť kedy som dávala dcére, viem, že to bola activia biela nesladená...
potom som jej tam dávala aj banan neskôr..

juj, zmenené profilové foto, no ste kočky baby...

sarai
9. feb 2011

diky, tak uz mozno zacnem aj ja davat.

mirka285
9. feb 2011

@bambola ty sa nemotaj na konovi,o jedenastej som v Dubravke...
@sarai jogurty moes davat,ja davam bud activiu alebi Rajo probioticky bieky alebo vanilkovy a davam tri krat tyzdenne,lebo Linda pije mlieko uz len rano a vecer a pediatricka mi to odobrila....baby lucim sa s vami,caute zatial...

oacka
9. feb 2011

@meruska po telefóne... na nete sú fotky... spomínala,že má ešte nejaké voľné miesta na sobotu...tam je to nejaké voľnejšie, nie je to striktne, že jeden kurz skončí a nový začne, môžeš nastúpiť aj do prebiehajúceho kurzu... tento končí o 2 týždne, a v bazéne sú spolu rôzne staré detičky, že 30 min s inštruktorom a 30 min voľný pohyb v bazéne, dúfam,že to nebude o ničom....

cigaretka5
9. feb 2011

vidim ze ste si pomenili fotecky niektore, pekne ste

gabika41
9. feb 2011

@kafoditka dakujem

katty17
9. feb 2011

@maxara - peti, mozes nam dat do tabulky ze nam vyskocil prvy zubok 🙂

katty17
9. feb 2011

@bambola - mati, ohladne toho plavania s babatkami. ja urcite chcem chodit cca tak o mesiac. teraz sa idem rozhodnut ci budem chodit do DNV alebo do ruzinovskej nemocnice. videla som teraz o tom reportaz a dost sa mi to tam pozdavalo. asi sa tam zajdem pozriet aj osobne. musim to nejako skombinovat aj s dopravou. lebo trepat sa mi elektrickou do dubravky a odtial busom do devinskej sa mi vazne nechce. :( do ruzinova by nas risi viezol autom lebo tam aj robi 🙂 Mati, kedy ides pedine? idete tiez toho 15.2. ? na kolku?

meruska
9. feb 2011

v sobotu s Kristinkou plavame 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre