Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. feb 2011

@robika no nezavidim ti,zelam vam skore uzdravenie,nic ine neostava len to vydrzat...ale kedze maly sa ti uz cely vyhadzal tak je to uz konecne stadium a za den dva bude dobre 😔 a urcite to je ta siesta choroba,nechapem co to tam mate za lekarov 😕

mirka285
9. feb 2011

@katarina7777 vsak pockaj do leta sa este vylepsim trosku 😀 no vsak ale uznaj Gabo dojde stihly,opaleny,oddychnuty,tak aj ja musim vyzerat k svetu,nie ako nejaka flustrovana matka na materskej 😀

robika
9. feb 2011

@mirka285 dakujem Mirka
no to nechapem ani ja, bud im to bolo blbe, ze im ja hovorim, ze aku chorobu ma maly, alebo o nej hovno vedia... a mozno aj aj...
ale aspon mi dali na koznom take kvapky pre maleho na ukludnenie a celkom dobre buvka, lebo vcera bol stale hore...

robika
9. feb 2011

@mirka285 a kedy Ti Gabo pride? uz sa nevies dockat... 🙂

mirka285
9. feb 2011

@robika no veru neviem,este dva krat sa vyspim a je doma 🙂

robika
9. feb 2011

@mirka285 tak to je uz za chvilku... 🙂

robika
9. feb 2011

prave som pozerala fotky zo stretka, su super, deticky boli take roztomile, mamicky krasne, tak vam zavidim tu pohodicku, co z nich sala...

katarina7777
9. feb 2011

@mirka285 to ale bude tutu mutu ked sa vrati, len uz nechudni aby ti kosti nehrkali 😉

robika
9. feb 2011

@monline krasne fotky, mas cit pre fotenie 🙂

mirka285
9. feb 2011

@katarina7777 no na tych 53 to dam a budem mat dusu namieste 😀 lepsie sa citim ked cvicim...

monline
9. feb 2011

@robika dakujem...mne sa najviac rátalo ako sme ich vedľa seba pousádzali a vrhli sa fotiť ich..deti boli v kuse oslepované bleskami a my sme fotili a tešili sa neskutočne, ako sa tvária, smejú, šticujú, padajú 🙂

ako čítam, divné lekárky tam máte..ale snáď už bude Filipkovi lepšie a ty ani on neochoriete od muža

monline
9. feb 2011

@mirka285 ja som si až teraz uvedomila, že som si bamboline guľky ani nedala..a teraz aké by boli dobréééé...tá nátierka ma dostala 🙂 ale večer mávam chuť na sladké..☹

mirka285
9. feb 2011

@monline no tak to mozes lutovat,lebo boli dobre...ja by som si teraz dala kakavko s baboveckou 😝

monline
9. feb 2011

@mirka285 ja som si najskôr aj chcela dať...ale potom, keď som vťahovala pupok, nech mi z fotky nepreteká, som si povedala, že ee 🙂 že som si naplánovala nakopnutie, tak to musí byť hneď..doma som síce na to zabudla a upiekla si dva krajce bundaskineru, ale nič sladké si už nedám 🤐

mirka285
9. feb 2011

@monline no ved vyzeras dobre,som si myslela,ze si dvakrat taka,takze mna si prijemne prekvapila 🙂

monline
9. feb 2011

@mirka285 díky, si zlatá 🙂 ale počkaj, zhodím to brucho a bude to ešte lepšie..🙂 Linda zalomila? tuším okolo desiatej si písala, že je ešte hore..aj danielovi dlho trvalo kým zaspal, za tých 20min v aute nabral druhý dych

mirka285
9. feb 2011

@monline uz zaspala,tecu jej tie sople...ale ked tecu tak je dobre..sa mi zda ze vecer je to horsie,vsak sa mi zdala v pohode cez den..

monline
9. feb 2011

@mirka285 bola celkom v pohode cez deň, pekne dýchala, žiadne soplíky..odsávala si? tečú jej moc, či len tak trošičku?
prezerám si maxine fotky, dala úžasné komentáre, rehocem sa na nich 😀

mirka285
9. feb 2011

neodsavam lebo vraj ked tecu sa nema odsavat,tak zatial som to nechala tak...no vsak som zvedava co zajtra...idem spat aj ja,zajtra chcem poprezliekat periny a upratat trosku nech mam poriadok ked pride Gabo 🙂 dobru noc

monline
9. feb 2011

@mirka285 dobrú noc 🙂

robika
10. feb 2011

@monline tie fotky su naozaj skvele, normalne nechapem ako uzasne sa tam tvaria, akokeby sa medzi sebou rozpravali a poznali sa uz davno 😀 ... tie fotky sa naozaj vydarili, normalne sa na ne neviem vynadivat 🙂

monline
10. feb 2011

@robika tie deti sa dokážu tak skvele tváriť, škoda, že sa nepodarí zachytiť všetko 🙂

monline
10. feb 2011

@robika ako je malému?

gabika41
10. feb 2011

dobre ranko prajem 🙂 fotky su velmi pekne,deturence velmi spokojne aj s ich maminami........ 🙂 Lucka sa dnes rozhodla,ze uz ziadny spanook rano neda,tak strasi od pol siestej so mnou..... 🙂

katty17
10. feb 2011

@gabika41 - gabi vsetko naj naj naj k meninam, vela stastia, zdravia, lasky a nech sa ti vyplnia aj tie najtajnejsie snicky. cmuk 🙂

noemarta
10. feb 2011

dobre ranko,
Nela zas celu noc horela, 38,5, ale su to urcite zuby, lebo ma aj horne aj dolne dasno cele zdurene, chuda moje.
takze vcera som isla s nou spat o 22,00, lebo sa furt budila.

mirka285
10. feb 2011

@gabika41 odomna napodobne 🙂 a vsetkym zelam krasne ranko,my sme tiez uz hore,nevadi citim sa vyspata 🙂

mirka285
10. feb 2011

@noemarta vsak Linda jej ukazala kolko ma zubov,tak ju musi rychlo dobehnut,vsak nni nejake b-cko 😕

mirka285
10. feb 2011

jaa a zabudla som vam povedat,ze som sa pytala Tomasa co robil s tou penou na holenie,takze holil si paze...a somozrejme,ze s mojou ziletkou na hohy 😠

noemarta
10. feb 2011

@mirka285 no ved to, musi lindu dobehnut.
prajem krasny slnecny den baby, dufam ze jej cez den bude dobre.
Poradte, vcera nela vykakala na vecer uplne zelene hovanko, jedla sice brokolicu, ale jak viem, ze ci nebola dehydrovana napr. ??
ked ona mi tak malo vcera pila.... 😕 😕 😕

@gabika41 aj ja sa pripajam, vsetko naj naj. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre