Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
21. feb 2010

Jeeeeeeeej diki Maxi.... tu lupu som si nevsimla 😖

Chystate stretko? kedy, kde???Ak budeme moct tak aj my sa pridame....

maxara
21. feb 2010

Katka tak presne ako pises... urcite by ti nakazal lezat... brusko pobolieva aj mna, ved sa roztahuje... (aspon dufam, ze preto.. 😕 ) urcite neboj a hlavne nestresuj... mozno je trosku nizsie, ale ked je vsetko oth v poriadku, tak nemas dovod na paniku

kafoditka
21. feb 2010

maxi... na tom linku uplne dole je modrym napisane CLIP TEHOTNE na stiahnutie a ked to otvoris a pojdes mysou dole, je tam pisane aj o BT.. 😉

petrap001
21. feb 2010

ahojte kocky,no teraz som sa dostala k pc,tak zbezne som preletela co ste tu popisali no hodne 😀
ta tabulka je dobra,no niekto sa asi nudil 😀 😀 😀 ak sa to tam da dopisat tak mam 23rokov a men mam Emma a Alex,lebo zatial neviem co cakame.ved ja sa dockam dufam na buduci mesiac ked sa dostanem domov 🙂

katkaking
21. feb 2010

diky maxi, pomaha mi, ked ma niekto ukludnuje 🙂
a stym bolenim bruska, tiez si myslim, ze sa roztahuje, ved som mu to hovorila ze ma pobolieva a hovorl, ze ak to nie su pravidelne stahy a krce, tak to nic nie je.... a mozu to byt asi aj vetry...ale uz asi 3 dni takmer vkuse?

maxara
21. feb 2010

zrzulka - no chystame ho asi niekde v BA, zatial padli dva navrhy:
1. alkatraz - pizzeria v petrzalke pri TPD s moznostou dobreho parkovania (ak by si potom isla do PK, tak by som ta mohla hodit, ale iba samu (bez malej - dvojmiestne auto ☹ )) a to niekedy po 16.3.
2. ZOO na velkonocny pondelok - ericica sa chysta s rodinkou na vylet a nas zavolala 😉 resp. sme sa nanominovali... ale este sme to neuzavreli
tak bud sa priklon, alebo daj dalsi navrh

mirka285
21. feb 2010

maxi ved ja nemozem,vychadzky mam od 15 do 17 a mna kontrolori zo SP oblubuju ☹

kafoditka
21. feb 2010

mirka, ty si vypisana na pn-ke od obvodaka alebo gynekologa?

katkaking
21. feb 2010

jeej, baby, aj ja by som sa s vami rada stretla a spoznala vas osobne...ale ked tak daleko byvam, tak nie je sanca ☹

zrzulka
21. feb 2010

ja by som sa priklonila k druhej moznosti stretka v ZOO, kedze malu nemam kam dat ak by stretko bolo pred 16tou hodinou (po 16 mozem nechat mame) V petrzke by to bolo super....
Ale 18.3 ideme s malou do nemocky takze nam byt to vyhovovalo az okolo 20.3
kedy je vlastne velkonocny pondelok???? ja mam teda riadne nedostatky.... nesledujem to vobec.
A s tym stretkom je to super napad, ved vela nas je z ba a okolia....Mnohe sa urcite stretneme aj v porodnici ....aspon nejaka znama tvar 🙂

zrzulka
21. feb 2010

kati ved niekedy v buducnosti ked uz drobci budu na svete mozeme hodit aj celoslovenske vikendove stretko niekede v strede slovenska... my sme sa takto uz raz stretli z nasej temy s rodinkami dievcat s ktorymi si piseme a bolo to super... teraz planujeme dalsie stretko v juni ....

katkaking
21. feb 2010

to by bolo supeeeeeer!!! 🙂

maxara
21. feb 2010

katka - a boli ta vyslovene podbrusko, alebo len na jednej strane alebo vyssie.. lebo mna obcas tak brutus pichne aj 5 krat za sebou napravo dole... mala som slepak vyrvaty, tak snad nejake zrasty... skratka vzdy myslim na nieco ine, ako ze by to bolo nieco s babuliatkom... dnes som mame hovorila, ze ma boli asi dno a ona sa hned pytala, kedy idem k lekarovi, ale splietala ani nie tak, ze je to normalne, ze sa mi len roztahuje kostra (aj ked je to fakt, ze sa mi roztahuje) ale ze skor je to na to dno zataz... minuly tyzden mi krpcek vazil 150 g plus tie ostatne veci... no asi nezvyk, ked to zrazu tlaci na jedno miesto... este k tomu derave miesto 🙂 (mm povedal, ze tam mam 15 dekov tresky) 🙂

katkaking
21. feb 2010

maxi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
neviem, skôr su to take krce v bruchu, ako su pri prehanani, ale neprehana ma ani nic podobne...proste len sem tam cez den to citim...akoby zastavene vetry alebo co...
mna tiez niekedy boli aj odspodu, ale to mi dr. povedal ze je ok, ze to tak ma, ze sa to roztahuje uz pomaly...

maxara
21. feb 2010

mirka nahodou sa nedaju predlzit vychadzky? ved to cvicenie je predsa zdrave 🙂

maxara
21. feb 2010

katka - tak potom mozes mat tie vetriky... vyskusaj nieco, co ti ich popusti, napr. mna sice z mlieka dost naduva, ale zaroven ma z neho aj prezenie, cize ked mam pocit, ze sa mi neda kakat, tak supnem na ranajky kakao a do dvoch hodin adios zapcha, potom sa nafuknem a potom "jednym vrzom" vyfuknem vsetko... ano, znie to strasne, ale uz sa poznam, takze viem, kedy si to mozem dovolit 😀 😀 😀 a skusila si espumisan? alebo tie dugyne susene slivky? alebo feniklovy caj, ak sa moze?

mirka285
21. feb 2010

kafi od obvodaka,teraz to funguje dat ze gyndos posle papier obvodakovi a ten ta vypise..lebo vraj ked ta vypise gyndos vychadzky nie su vobec ☹

zrzulka
21. feb 2010

Mna v poslednej dobe zase krize priserne boleli ale to preto ze som vela chodila... nejako si neuvedomujem ze som tehu alebo co.... Proste zvladam este dost, brucho tiez nemam velke, nezavadzia da sa.... Ale teraz jak som bola u segry veruze asi aj drobec citil zmenu lebo kopal ovela viac.Dokonca aj v noci som sa na to zobudila.... A citil asi aj to ked sme sli s lietadlom hore a pristavali lebo vtedy sa tiez ozyval... takze let lietadlom ma urcite vplyv aj na babetka v brusku....

zrzulka
21. feb 2010

Mirka s gyndosom sa vzdy dohodnut.... ale chapem ze mas strach ked uz si raz mala kontrolu, ja by som tiez bola asi taka opatrnna... ale je to blbe ze si takto obmedzovana... 😒

maxara
21. feb 2010

zrzulka - no ja si myslim, ze bude urcite po 16tej hod, ked niektore este pracuju, vratane mna 😅 a ked to uz pocka do 16teho, tak urcite aj do 20teho 😉 ja tu napr. 16. a 17.3. nebudem, budem v Kosiciach...velkonocny pondelok je 2.4. myslim.

mirka285
21. feb 2010

maxi uz som sa na to pytala lebo som pocula aj o neobmedzenych vychadzkach a viete co mi povedal doki?ze neobmedzene vychadzky sa davaju pacientom s rakovinou,ktori to maju za par...smutne ☹

kafoditka
21. feb 2010

mirka... ja som na pn-ke a vypisoval ma gynekolog. teda priamo jeho sestricka. Mam vychadzky od 14-16tej...
ALE manzelova krstna pracuje na socialke a vravela mi, ze kontroly od gynekologa nechodia, lebo kontrolory sa k nim nemaju ako dostat, ze chodia len k tym od obvodaka, ale ze sa mi na to este opyta a da mi vediet...

dugyna
21. feb 2010

maxi no zase som nieco vymenila 😀 😀 😀 klasika
stretko ok ale az po 16.3 lebo od zajtra sa zacinam ucit..cize zadok ma bude boliet od sedenie nad knihami..statnica sa blizi..takze konik..bude musiet byt odlzeny..kuknem sem max rano alebo vecer..takze ak by nieco tak IP..tie zarucene precitam

zrzulka
21. feb 2010

maxi tak potom mi je to jedno kedy bude stretko. Ak po 16tej tak neni problem prist kedykolvek ... Snad to tu neprehliadnem kedze som v poslednej dobe uz len "obcasnik"???? A neviete co je so Stankou????

maxara
21. feb 2010

podla mna je to strasne, ze sa nesmie chodit von... ved prechadzky su zdrave aj na rizikovom, samozrejme, ked nemusi mamina lezat s vylozenymi nohami 😕

zrzulka
21. feb 2010

Dugi kedy mas statnice???

mirka285
21. feb 2010

kafo daj vediet ked nieco zistis,ja som mala kontrolu hed prvy mesiac co som ostala doma ☹

zrzulka
21. feb 2010

maxi mne sa to tiez zda strasne, ja som bola takto pri malej mesiac doma a mala som dost. ja som mala uplne bez vychadzok:((

maxara
21. feb 2010

mirka - tak to aby som s tesila, ze mam vychadzky len obmedzene... aspon viem ze neumieram 😖
kafko - teba si tu musime nosit na rukach... 🙂 nikto nikdy nevie, kedy mu pride kontrola, hm??? vybavis? ked uz mas take konexie? 🙂
zrzulka asi si to posleme do IP
dugy ano ved preto sme to dali hned ze po 16tom... nemas teraz cez vikend svadbu? 😕

kafoditka
21. feb 2010

ja viem, pamatam sa, ked si to tu spominala.. 😒 vies, ja sa tiez bojim, nahoda je blbec a prist o mesacny prijem.. to nie je bohvieco.. Ja chcem ist s mm v polovici marca na 10dni domov (som z Kysuc) a uz teraz rozmyslam, ako to vymyslim so socialkou..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre