Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. feb 2011

@vierkaha ty si obišla na krátko? to je škoda..budeš si to musieť vynahradiť nabudúce..

zrzulka
11. feb 2011

@kafoditka velmi peknucky kocik, uz sa v nom vozite? ja rozmyslam ze pata supnem do golfaca. on je este vo vani. aka je to znacka?

noemarta
11. feb 2011

@monline ahoj mon, hej nakoniec to predsa len boli zubky.
Svagrina fotila malu, a veru je sikovna, vie fotit. Ved ked tak, tak kukni link www.fotozuzana.sk

zrzulka
11. feb 2011

@kafoditka ze susi:O)))))))))))) musim sa smiat lebo ja som asi jedina na svete komu susi nechuti ale to asi preto ze ja vo vseobecnosti nemam rada ryby ani ziadnu inu vodnu haved 😉

monline
11. feb 2011

@noemarta veľmi pekné fotky tam má....mne mal prísť fotiť kamošov syn, ale akosi sa neozývajú, musím mu zavolať a dohodnúť sa..lebo ani nezbadám a malý mi zmaturuje 😀

monline
11. feb 2011

@alllexa ja už som si zvykla byť sama..takže nerobí mi to veľký problém, lebo je to vždy len obdeň a zvyčajne je nika doma, to len teraz je na víkend preč

zrzulka
11. feb 2011

@alllexa aj ja som sama 😝 minule jak si davala na Fb ze si slamena vdova a ja ti dala koment ze aj ja chcem tak to tu mam. az 2 tyzdne...sakris 😝 😝 😝 ale dnes by mal prist domov mm a v pondelok zase naspat 😒 vsak nejako vydrzime ked uz som to na seba pritiahla....

monline
11. feb 2011

@zrzulka v tom prípade som asi jediná, ktorá sushi ani neochutnala 🙂 takže neviem, či mi chutí..

vierkaha
11. feb 2011

@kafoditka no si to zober aká bola pravdepodobnosť, že sa stretneme 😀

katarina7777
11. feb 2011

@monline
@zrzulka baby ja sushi zboznujem, ale len tuniaka . Ale ja oblubujem vsetky morske potvorky a jednoznacne plati ze cim su skaredsie tym lepsie chutia 😀 Dneska sme sa boli na obed najest vo fantastickej rybacej restauracii, tak som sa najedla ze som ani nevecerala. A teraz idem trochu cvicit, lebo som aj dezert spraskala - krem z ricotti, s cokoladou a cerstvymi jahodami ...mnaaam .

monline
11. feb 2011

@katarina7777 mi robíš chute! 🙂)) ešteže na tie príšerky nereagujem, keďže mám zabudovaný taký odpor k nim..ale ten dezert..mňaaaaaaaam

zrzulka
11. feb 2011

@monline no ochutnaj to musis 😀 😀 😀 ja som dokazala zjest len s poriadnou davkou wasabi, inak by som sa tam asi ...... ale inak som sa naozaj este nestretla s nikym kto by susi nemal rad... ja aj ked som jedla napriklad prvy krat biftek, stredne prepeceny tak mne vadilo ze je polosurovy a ze tam z neho "tecie krv" ja nie som gurman v tychto veciach.... tatarak by som nezjedla asi vobec...

ywett
11. feb 2011

@noemarta
krasne foti Ta tvoja svagrinka 🙂
@zrzulka
ja sushi nemusim :(

ywett
11. feb 2011

@katarina7777
a kde v restike ste boli? aj drahy v takej robi, kde su tieto morske potvory ako hlavne menu 🙂

monline
11. feb 2011

@zrzulka tatarák ani ja veru nie, ani krvavý steak....nič pre mňa, ja radšej voňavé prepečené

zrzulka
11. feb 2011

@monline mon tusim sme rovnake "labuznicky" co sa jedla tyka ...my radsej segedin ci bryndzaky co??? xixi to je poraaaaaaaaaadne jedlo. ale inak hovadzie mam velmi rada akurat ked nie je prepecene a vidim surove maso z ktoreho ked pritlacim tecie krv tak to mi celkom vadi... no fajnovka som....

katarina7777
11. feb 2011

@ywett tu v taliansku pri Pordenone 🙂 ceny astronomicke ale jedlo je uuuzasne, najlepsie prisery ake som kedy jedla 🙂 vzdy chodime len tam na priserky.

ywett
11. feb 2011

@katarina7777
jaaaj, tak to som netusila, ze ty si v italii..my mame rodine v RAvene...🙂
Tak tam to mas original...ja si moc na tom nepochutim..smrdi mi to :(
ale nenormalne lubim musle s limetkovou omackou, to jedine robim doma...

monline
11. feb 2011

@zrzulka ja hovädzie moc nemusím....my ľúbime pizzu, sviečkovú, majonézový šalát a rezne z karé 😀 aj ten segedín a bryndzáky..tak tie milujem 🙂

kafoditka
11. feb 2011

Babulky doteraz som cvicila...
@zrzulka len dnes sme ho kupili, zajtra ak bude prsat, tak skocim asi do eurovei, treba ho predsa otestovat, nie?? 😉 Inak ja som si ho tiez musela macat v sojovej omacke a wasabi, lebo mi to bez toho nejak neslo dole krkom ..

kafoditka
11. feb 2011

@monline moja segra by nejedla hadam nic ine ako bryndzaky...ona ich v pohode zje aj dvoj-trojdnove, take bleee z chladnicky ich ohreje a spraska... mne chutia len cerstve a miesto slaniny musi byt udene masko 😝

katarina7777
11. feb 2011

@kafoditka ale ved sushi sa musi macat v sojovej omacke 😀

monline
11. feb 2011

@kafoditka mne tuším tiež rovnako chutia ja dvojdňové ako čerstvé..ale musia byť nanovo poliate bryndzou a tiež mám rada s údeným mäsom, ale aj so slaninkou, ale prerastenou...ked som čakala niku, pomaly každý druhý deň sa mi žiadali bryndzáky, aj pri danielovi, ale už som ich mala menej často 🙂

kafoditka
11. feb 2011

@katarina7777 kati ale ved ja viem, lenze ja som ho v tej sojovke musela doslova kupat 😀 ale krevety mi nejak nebrali..

kafoditka
11. feb 2011

@monline ja nemam rada slaninu.. 😝

kafoditka
11. feb 2011

@monline Mon ja som v tehu zjedla minimalne tri vagony jablk granny smith - cista zavislost 😀 denne som zjedla kilo a ked sa stalo, ze som nemala, bolo veeeeelmi zle 😉 doteraz ich milujem

monline
11. feb 2011

@kafoditka nie? takú voňavú dobre vyúdenú prerastenú, tenučké plátky, s čerstvým chlebom a poriadne osolenou cibuľou...paráda

monline
11. feb 2011

@kafoditka super, že sa ti žiadalo niečo zdravé..

kafoditka
11. feb 2011

@monline eeee ani taku 😝 ale taky cerstvy chlieb s chrumkavou korkou s pali pastekou a jarnou cibulkou, redkvickou a peciarkou paprikou....mnaaaaaam slinky sa mi zbiehaju..

monline
11. feb 2011

@kafoditka áááno..to aj mne 🙂 z paštét zjem jedine pali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre