Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
11. feb 2011

@monline pali a pionier 😉

monline
11. feb 2011

@kafoditka nivové slimáky! tie od pohľadu boli super..už som kúpila heru aj nivu, ale neviem, či kocka droždia čo mám v chladničke, nebude stará..zajtra som ich chcela robiť

kafoditka
11. feb 2011

@monline Mon len ich sprav, su fakt dobre a len sa tak po nich zaprasi 😉 Mon chcem sa spytat, pouzivas v noci lampicku v spalni? Nechas ju zapnutu? alebo spite potme? ja som dnes kupila velku sviecku v ikey ale nemam z toho dobry pocit, predsa, cokolvek sa moze stat.. 😔

monline
11. feb 2011

@kafoditka ja som dosť dlho svietila nočnou lampou..a potom som sa báb tuto pýtala a viaceré nesvietili, tak som to skúsila a odvtedy spíme potme a je to super..malý spí asi každú druhú noc v postieľke, ak sa nad ránom zobudí, dokážeme ho aj potme nahmatať a dať k sebe, malému tma nevadí..

kafoditka
11. feb 2011

@monline ja som si zvykla na tlmene svetlo, lebo este donedavna sa maly budil dost casto..ale uz par dni sme potme a zatial je to v pohode, tak pri tom ostanem...

monline
11. feb 2011

@kafoditka niekedy možno práve to svetlo ich ruší..však ked zavrú očká, tiež majú tmu..a je lepšie ak ich náhodou otvoria, ak nevidia svetlo..možno aj lepšie spia potme

kafoditka
11. feb 2011

@monline urcite na tom nieco bude.. Mon idem si lahnut, maly akurat dostal svoje mlieko a spi dalej tak idem aj ja...dobru nocku

monline
11. feb 2011

@kafoditka dobrú noc..dnes tu bolo pomerne ticho, kočky asi pozerali šeherezádu a teraz sa venujú polovičkám..
dobrú noc všetkým

gabika41
12. feb 2011

dobre rano sa zela.Tu je dnes akosi veterno,na vychadzku to moc nevyzera......

mirka285
12. feb 2011

dobre ranko dievcata 🙂
@kafoditka pekny golfac,aj farba sa mi paci pre chlapca... co sa tyka sushi,tak je jasne,ze v nejakej zavodnej restike dobre sushi nemaju..treba vediet kam chodit na sushi,musi yt cerstve,mnam az sa mi slinky zbiehaju....moja laska je uz doma,pekny,opaleny ,@gabika41 zanedbane povinnosti si splnil hned po prichode domov,takze ten let ho az tak nevycerpal....doniesol mi koopec veci,najviac ma potesili krasne hodinky a ruzove kufre po ktorych som vzdy tuzila 🙂 a tesim sa,ze je konecne doma,aj ked viem,ze teraz bude dohanat zanedbanu robotu ale aspon vecer do postele si nebudem lihat sama....my sme uz vcera boli v Auparku,si predstavte,ze mu na drzovku obmedzili hovory,lebo mal vysoku fakturu,tak ziadali od neho preddavok,tak to je aka drzost od Orange...strasne ho to nasralo,ze ako si nieco take mozu dovolit,v polke fakturacneho obdobia,si jednoducho pytaju zalohu a kedze bol mimo ,nevedel im to uhradit,ani nevidel dovod preco by mal 😕 tak vcera im to aj tak musel ist zaplatit lebo ho odmietli zapnut,tak je maximalne vytoceny,ze to ako s nim jednaju a ma pravdu...vzdy plati nacas a naozaj ma dost vysoke ucty a oni este maju takuto drzost 😕 a Linda ma stale sople ale ma ich v krku takze odsat nejdu,neviete nieco poradit nato?chudatko az sa dusi tymi hlienami 😔

emanuel22
12. feb 2011

@mirka285 ahoj, môj Adam bol tiež zahlienený vyše týždňa, tiež sa dusil, pomohli mu až Sinupret kvapky, už druhý deň bolo vidieť výsledky.. skús, možno aj tvojej Linde zaberú..

mirka285
12. feb 2011

@emanuel22 Sinupret davam uz treti den,tak snad to pomoze,aj som jej vecer odsala sopliky ale islo len malo,jej to akoby sedeli tie hlieny v krku,vcera ich dokonca vyvratila,aj vy ste to tak mali?

katty17
12. feb 2011

@mirka285 - miri mi mame toto velmi casto. nam zaberaju kvapky fenistil. uvolnia sa jej hlieniky a aj hrdielko.

mirka285
12. feb 2011

@katty17 Kati cau a ten Fenistil sa dava to ust?

katty17
12. feb 2011

@mirka285 - tri krat denne pred papanim. tri kvapky na lyzicku

mirka285
12. feb 2011

@katty17 dakujem,hned aj vyslem Gaba na nakup a do lekarne 😔

katty17
12. feb 2011

@mirka285 - miri skus to takto. mas doma homeopatikum co som ti pred casom pisala. to euforbium? strekni jej do nosteka. poloz malu na brusko nech jej tie hlieniky stekaju von. ked sa jej to nahromadi v nosiku tak hned odsaj.
ak to uz nebude mat v nosiku tak neodsavaj. nech sa jej to tam prilis nevysusi. ale ten fenistil daj tri krat denne po tri kvapky na lyzicku a sup do pusiny. zried jej to vodickou alebo cajikom .

katty17
12. feb 2011

@mirka285 davaj ju castejsie teraz na brusko nech jej tie hlieny stecu von. nech jej to nesteka na priedusky...

maxara
12. feb 2011

Ranko damy,
dnes sa chystam k nasim, lebo je celkom pekne.. moc sa mi sice nechce, ale tak co uz.. ved zas nemusim cely den cucat doma. Ninka ma teraz zase zubkove obdobie, je nespokojna, mrnci, slinta, vsetko hryzie.. vecer zaspava asi hodinu a pol, z toho hodinu sa chce mojkat na rukach. Vcera jej dokonca mm spieval uspavanky 😀 tak som sa zlutovala a zobrala som si ju na ruky ja. 😀 Nevadi mi to, pokial zaspi do tej pol 22hej.

@monline @zrzulka draheee, ja tiez neznasam sushi, resp ani som ho neochutnala, lebo som sa k nemu nedokazala priblizit ani na 15 cm.. 😒 ja ryby a morske zivocichy absolutne nemozem.. ked som videla udenu makrelu, a ako mama labuznicky to maso odtial vybera, rozpadave mnamky, tak som strasne chcela ochutnat, aj som ochutnala a naplo ma.. takze rybacia ja nie som.. max pangasius a treska a raz za uhorak aj tuniaka v konzerve, ale iba s chlebom a cibulou. 😝 Navyse homare patria biologicky medzi hmyz, tak to uz vobec nie.. A maso? Krvave? Iba ak nechtiac.. Ja maso ani nepeciem do makka, ale do rozpadava, my mame radi take 🙂
a ja tiez nelubim moc surovu slaninu.. akoze by som ju zjedla, ale raz by som narazila na zuvaciu zvatlavu cast a mala by som po jedle.. 😝
No pozeram, ze ste riadne nechutnosti vcera preberali

aalexis007
12. feb 2011

Ahojte, ja som tu už poriadne dlho nebola. Vôbec nestíham. Malý je posledné 4 noci nejaký umrnčaný. Neviem prečo - či sú to zúbky. Spodné už máme 2 a asi ho trápia horné, ale zatiaľ nič nevidieť, že by sa tlačilo. 😒 ☹ Takže som poriadne nevyspatá.

Chcela som sa spýtať - či príkrmy ešte stále mixujete? Mne Filipko iný ani nezje. Vôbec nechce taký popučený vidličkou. A ani jablko nastrúhané nechce. Musí byť uvarené na kašu. ☹

maxara
12. feb 2011

@mirka285 😀 tak super, sex hned medzi dverami 😀 ale samozrejme ti odpustam 😝
A ja osobne by som nabehla do orindzu a neskutocny bordel by som tam narobila.. to co si o sebe myslia? Keby nezaplatil fakturu, tak dobre, ale toto? to je sila.. aby si na nic ine nemyslela, len na posraty telefon.. ja som na orindz tiez strasne napalena a tiez som bola robit poriadky a maju stastie, ze mi vyhoveli.. normlane som uz napisala mejl na tu adresu, co maju na stranke, ze ja uz vazne pochybujem, ze su tam vsetci kompletni, ved ako mi mozu poslat upomienku o nezaplateni, ked mam nastavene inkaso??? 😠 😠 tak som sa s tou pipinou vyhadala, ze mi poslala hned dobropis 😀 😝

maxara
12. feb 2011

@aalexis007 my mame presne toto iste

katarina7777
12. feb 2011

@maxara
@aalexis007 ani nas maly nechce pupucene jedlo, dneska rano som mu dala do kase nastruhane jablko a napinalo ho z toho 😒

katarina7777
12. feb 2011

dobre ranko sa praje, tu hlasia na cely tyzden zle pocasie, uz teraz mam depku z toho 😠

katarina7777
12. feb 2011

@maxara Peti ty si ale "experimentator" v jedle 😀

meruska
12. feb 2011

pekny dnik...dnes nas caka s oackou prve plavanie...neviem kto sa tesi viac, ci ja alebo Timi 😀 co myslite, treba mi tam aj zupan?

meruska
12. feb 2011

@aalexis007
@maxara aj ja sa pripajam do klubu zubkovych nevyspatych noci ☹

denisse
12. feb 2011

ahojte ...
ja nejak nestiham ani pisat, obcas stihnem stranku dve precitat ...
aj ja si myslim, ze barunke ide dalsie zuby, ale este je to len take to hlboke stadium, nic nevidno, len je nespokojna, cely den sa jej treba venovat ... ale zacala sa plazit, podarena je ako superman .. jednu ruku vystretu, a druhou pokrcenou sa odstuchuje ... no ktovie, ci jej toto nebude stacit a na styri sa ani nepostavi, ved sa takto dostane kam chce ... takze ju davam vela na zem na koberec, co znamena, ze aj viackrat denne vysavam ... 😝
v stredu som mala doma aj nelu, lebo bola na ockovani, vo stvrtok bola v skolke a v piatok uz kaslala a soplila, tak zase doma ...

@mirka285 tu v CR je fenistil len na predpis ... tak neviem ako tam ... ale ja som si ho tiez nechala predpisat, mam ho pre istotu doma ... bud pri nadche, alebo mne sa zda, ze nele pomahal aj pri zuboch, ju to menej svrbelo a lepsie spala ...

aj tu sa vratila zima, dnes je sice krasne slnecno, ale zase pod nulou, takze bara zase pojde do overalu .. uz by som ho najradsej zabalila 😝

bambola
12. feb 2011

ahojte,

tak ja uz som aj po skole 🙂

@aalexis007 a ty jablcko varis? moju malu sice z kuskov nenapina ale zatial mixujem vsetko okrem bananu zemiaku, to sa da pekne potlacit 🙂 ale jablcko mixujem surove
@katty17 kati tak my predsalen urcite pojdeme do Rolanda uz som dohodnuta s @katka55 a uvidime ci sa prida aj @luludi. je to blizsie a dokonca aj o celkom slusnu sumu lacnejsie a moc sa mi pravdupovediac nepaci ten bazen na poliklinike, to skor ten na pasienkoch vyzera lepsie. ale ak by si si to rozmyslela tak urcite pod s nami do rolanda 😉

katty17
12. feb 2011

@bambola - mati, mna odradza to cestovanie elektrickou a potom busom. to sa mi vobec nechce s malou absolvovat :( co je na tom bazene v ruzinove zleho? ved vyzera uplne novucky a peknucky, nie?
@aalexis007 - tak nasa sandra zasa odmieta ak je jedlo rozmixovane na uplnu kasu. musi tam mat aj male kusky. ja nemixujem ale prepasirujem to cez sitko. to jej smakuje. a jablko uz struham surove. ako kedy. niekedy jej ho prevarim a popucim vidlickou. 🙂 to iste aj s hruskou 🙂 dnes bude mat na obed zeleninku a kuriatko z polievkoveho vyvaru. som zvedava ako jej to bude smakovat. bude to mat prvy krat takto z polievocky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre