Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
12. feb 2011

@robika
bo som v nom mala cystu a ked sa plnil, tak ma to dost bolelo..aj v noci som sa budila na to....tak som to tak postupne minimalizovala, a teraz uz vobec...a ani neodstrekujem, tak samo to vymizlo...

mirka285
12. feb 2011

@alica26 to dufaju vsetci,no ja si neviem predstavit,ze na co konkretne by som ju akoze vyuzila,ty vies??

ywett
12. feb 2011

@mirka285
😉 mne sa zvacsili pri kojeni z B na D, ale teraz su to skor C a vpracu sa aj do B 😀
A ja v poho vyjdem aj bez podprdy...len keby nebol ten velkostny rozdiel 🙂 ale mm to nema rad, ked som bez..

alica26
12. feb 2011

@kafoditka ...veľmi pekný golfáč ste zakúpili, aj ja by som malému chcela kúpiť, lebo ma nebaví trepať teutonku do auta, ked s ním niekam ideme...aj na dofču je praktickejší golfáč.. Len nechcem kupovať cez internet, ale osobne, len to by náš tato musel mať trošku času, ale budúci týžden ho už pritlačím, by sme skočili do nitry nejaký shoppingnúť 😀

ywett
12. feb 2011

@alica26
Dominikovi zelam krasne vymesacie 😎

robika
12. feb 2011

@ywett a o tej cyste si vedela, alebo Ti to zistili ked Ta bolel? mne by asi jeden nestacil, Filipko papa strasne vela a po kupani, vytiahne obidva...

alica26
12. feb 2011

..inak baby chystáte sa toto leto s drobcami aj k moru... Ja sa priznám, že tento rok pojdeme ešte na SR, bojím sa s ním ísť do zahraničia... uvidíme...

alica26
12. feb 2011

@ywett Ďakujeme veľmi pekne.. 🙂

mirka285
12. feb 2011

@ywett uprimne ti zavidim,moje prsia su bez podprdy o nicom,ale inak som pekna 😀

mirka285
12. feb 2011

@alica26 a ty si odkial vlastne??

kafoditka
12. feb 2011

@mirka285 jaaaaj no chcela by som to vidiet nazivo. ale tak ked je segra spokojna, tak to je podstatne, nie? 😉
baby mne je stale zima dnes. mam na sebe pyzamo s dlhymi nohavicami aj rukavmi, na tom hunaty teplucky zupan a stale mi je zima, navyse nejak casto kycham... dufam, ze na mna nieco nelezie 😖

ywett
12. feb 2011

@robika
urobil sa mi tam zapal a tak to zistili a presne v mieste cysty som mala aj zapal....
vies, co tiez nechapem, ale mne sa plni dost aj ten jeden, ale ja kojim ako hodinky kazde tri hodinky a aj ked uz dve kojenia sme vynechavali, ked vela spapala, ale teraz sme zasa spat...ked som v praci, tak si beriem odsavacku, lebo tam dodrziavam pitny rezim a potom mi ide prsko prasnut...

alica26
12. feb 2011

@mirka285 pri leukemii sa s kmenových buniek dá vyrobiť transplantát kostnej drene...laiscky povedané... študovala som to, ale už si to presne nepamatám..aj pre súrodenca...

alica26
12. feb 2011

@mirka285 Bývame pri Novej Bani, okres Žarnovica...

ywett
12. feb 2011

@mirka285
ale prosim ta, nemas co....urcite su pre Gaba (dufam, ze som v obraze, ze tak sa vola tvoj m) tie NAJ a krasna si tiez o tom niet pochyb
...a ja som sice spokojna, ale prijala by som aj take ake su pocas kojenia - velkostne 🙂

kafoditka
12. feb 2011

@alica26 😉 dakujem, dnes som s nim mala premieru v shoppingu a poviem ti, ze sme sa s mm bili o to, kto ho bude kocikovat 😀

katarina7777
12. feb 2011

takze na dneska mam odcvicene, som stihla aj obidva kociky vysprchovat lebo uz boli vazne spinave a teraz idem este trochu zehlit... zas pojdem spat o polnoci. 😒

ywett
12. feb 2011

@alica26
my pojdeme urcite...ale nie lietadlom...chceme italy alebo chorvatsko...nasa mala je cestovatelka, vsetko prespi

alica26
12. feb 2011

@kafoditka to si viem predstaviť... 😀 Inak dnes som cvičila podla videa z youtubu, ktorý si mi poslala a teda riadne cítim stehná... 😝 Ale poviem ti, dobrý pocit po dlhej dobe mat svalovicu 😀

mirka285
12. feb 2011

@kafoditka no ved to som jej presne povedala,ze hlavne,ze ty si spokojna....Gabo ma hned zrusil,ze dufam,ze si to nechces dat tetovat??a bavili sme sa dnes o dovolenkach,a hovorim mu,ze uz sa tesim na leto,nasackujem sa k nasim,malej dam bazen,ze snad bude pekne leto tento rok a on hovori,za vsak uvidime,mozno niekam pojdeme...tak som mu hned vysvetlila,ze teda ja sa nikam nechystam,kukol na mna a len sa usmial...

robika
12. feb 2011

@alica26 ak by sa nam podarilo, isli by sme maximalne do chorvatska, ale uvidime, lebo s malymi detmi sa podla mna tazko planuje...

katarina7777
12. feb 2011

ja vam budem o mesiac referovat ako je na dovolenke s babatkom 😉 a my ideme lietadlom - let 5 a pol hodiny, uz som si zajednala aj tu zavesnu postielku v lietadle lebo ked som letela domov maly mi nevedel zaspat na rukach ale v tej postielke to bude v pohode si myslim... pre istotu si beriem do lietadla aj viburcol keby bol mrzuty.

kafoditka
12. feb 2011

@ywett no mne ked sa naliali prsa po porode, tak som mala skoro E cka, teda v Dckovej podprde som ich mala total napraskane a bola som z toho na nervy. citila som sa strasne, ako Pamela 😠 teraz ked si pozeram spatne fotky tak vidim, ake to bolo na mne neprirodzene - ja take male pivo.. teraz mam C cka, ale mlandrave 😔 😠

alica26
12. feb 2011

@ywett ...my sme chceli ist do chorvatska, ale autom, lebo ja sa bojím lietať... 😖 Som už letela a som myslela, že sa pototo od strachu...som povedala nikdy viac... Ešte je jedna možnosť, že by som si dala zopár poldeci 😀 , ale nie je isté, že by mi potom nebolo zle z toho... 😀

katarina7777
12. feb 2011

@mirka285 miri ty mozes ist s lindou kde len chces, ved ona je take dobre, spokojne dieta. 🙂

ywett
12. feb 2011

@kafoditka
ja ked si pozriem foto,tak poviem waw, ake boli naliate, pevne...teraz su tiez pevne (teda vlastne len jeden) a naliate su tak akurat...este sem tam ho mam ako kamen...mliecko sa tvori a tvori...

inak poculi ste alebo skusali pripravok MORE MILK?

mirka285
12. feb 2011

@alica26 v Novej Bani som bola v pionierskom tabore 🙂
@ywett no tvari sa,ze moje kozy su super,ale dnes mi povedal,ze a chcem silikony,tak mi ich zaplati,takze som ostala na pochybach....ale ja nechcem silikony,nemam sice pekne prsia,ale v podpre vyzeraju v pohode,saty bez podprdy sice nosit nemozem,ale nie su az po brucho ani ako psie usi tak to neriesim..

kafoditka
12. feb 2011

@alica26 je cvicim uz dva tyzdne a svalovku mam stale - raz na zadku, raz na stehnach.. len pekne pokracuj a nevzdavaj to, svalovku rozcvicis raz dva a uvidis, po mesiaci-dvoch pridu aj vysledky 😉

ywett
12. feb 2011

@alica26
Ja sama mam problem vysporiadat sa s letom a nie este, aby som ratovala malinku...tak to radsej riskovat nebudem, aj ked tuzba tam je..ale aj Taliansko aj Chorvatsko su pekne a verim, ze najdeme nieco vhodne, kde nebudu preplnene plaze a podobne...

katarina7777
12. feb 2011

@alica26 ja by som zase neisla do ITA alebo do Chorvatska autom s babom, sa ti lahko stane ze ostanes trcat v zapche aj par hodin... viem o com hovorim kedze byvam 20 km od Jesola, cez vikendy v lete je to tu strasne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre