Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katkaking
21. feb 2010

zrzka, neviem, mozno si to tu uz pisala...ako si pochodila na nakupoch? pokupila si nieco?

Mirka, mne sa zda, ze tie vychadzky su presne dane, asi sa to neda predlzit ani posunut-od 14-16hod....sa mi tak zda...

dugyna
21. feb 2010

katkaking kati na nizko ulozenu placentu lieky nie su.pokial ti nepovedal ze mas placentu praeviu cize vcestnu placentu tak je vsetko ok. Kati este sa ti placenta moze posunut vyssie takze bude kludna.Ja ju mam tiez nizsie..ale je to v poho.
Nebolo by dobre ak by bola cela v DS-cize dolnom segmente, a potom sa rozdeluje na PP/placenta praevia/ centralis, marginalis,partialis,profunda ...cize sa rozdeluju podla toho ako zasahuju do vnutornej branky..placenta praevia je nebezpecna v tom ze zena mpze koncom tehu /koncom II.trimestra ale skor v III.trimstri/ zacat krvacat..vtedy ju hospitalizuju..a potom je tam riziko embolie plodovou vodou..ale placenty praevia sa rodia cisarskym rezom...
Kati takze sa nestresuj vyzera to OK..a hovorim ze este sa ti aj moze vytiahnut hore..len dodrzuj to co ti kazal lekra..moc sa nenatahuj nedvihaj tazke veci..a treba aj oddychovat..co je asi dost problem pri malinkej..

dugyna
21. feb 2010

kokcy inak nas malika kopka tak ze sa mi aj brusko dviha 🙂

maxara
21. feb 2010

zrzulik - no ja som teraz PN len kvoli viroze a dnes som bola u nasich, lebo som PN len 5ty den... 🙂 ale bez vychadzok mesiac a viac, no dovidenia...
kafo teraz spieva schindlerka v eurovizii a vyzera presne ako ty na svadobnej foto

mirka285
21. feb 2010

kati ja mam od 15 do 17,to ti totizto napise doki ktory ta vypise na pn na ten papier,ale vacsinou su to dve hodky doobede a dve poobede..my tehotne to mame tazke,ani na spacir nemozme ist kedy sa nam zaziada 🙂

kafoditka
21. feb 2010

maxi... vlastnemu bratovi to nemohla vybavit,ked mu dosla kontrola, lebo robi na inom oddeleni a vztahy-nevztahy nie su iba u nas v praci a u teba ale aj na socialke 😉 😀 😀

zrzulka
21. feb 2010

kafo jedine risknut........ strasne blbe to je, ja viem ze niektore baby co boli na rizikovom si chodili von kedy potrebovali, mali vychadzky neobmedzene takze urcite sa to da nejako vybavit.... ved ked nemas zdravotne problemy tak preco by si nemohla niekam ist....
Este ze som na RD s malou a nemusim to riesit...

katka ani sa nepytaj... Okrem kocika mam uz vsetko a zase zacina kocikova dilema.... 😒 Ale som rada, prvy polrok nemusim do detskeho obchodu ani pachnut.... ved ani neviem ci by som to stihala pri 2 detoch....segra ma nazvala shopingholickou, to hovori asi za vsetko.... 😀

maxara
21. feb 2010

kafko - to je fakt, na to som nemyslela, ja by som teda u tych mojich senilnych vrazd nepochodila... este just by chodili ku vsetkym mojim rodinnym prislusnikom, svine.. 😀 😀

kafoditka
21. feb 2010

maxi.. nestihla som ju.. ☹ 😉

maxara
21. feb 2010

zrzi ved to je super... 🙂 tak hod potom do albuma...
ozaj, a ked uz sme pri tom, tak my vikendove kecalky sme neodolali a popridavali sme do albumov nasich maznacikov a nase svadobne foto, tak sup sup..

dugyna
21. feb 2010

maxi ano cez vinkend mame v SO s drahym velky den sa strasne tesime 🙂

zrzulka statnicu mam 16.3 jednu, dva uz mam za sebozu, a v juni budem mat este jednu

mirka ako to ze ta tolko kontroluju..podla toho co pises ta niekto v praci nema rad..lebo ak ti chodi casto kontrola..socialka dostala podnet od teba z prace...

PN mmna odporucila PN gyndoska..a vypissal ma obvodak..pretoze mi povedala ze PN vypisuje len obvodak nie gynekolkog

ta ZOO sa aj mne paci..aby si tam kocky mohli zobrat ked tak aj deticky

katka neskor spravime aj niekde na strednom SR aby sme sa mohli stretnut vsetky

zrzulka
21. feb 2010

maxi je to o nervy, ja som zazila mesiac pri malej co som bola doma. Nic mi nebolo len som zazila jednu velmi neprijemnu vec v praci a tak som sa dala vypisat gynekologickou.... Ale po tom mesiaci som sa radsej vratila do prace.

maxara
21. feb 2010

tak si daj STV1 a urcite ju este uvidis... 😉

maxara
21. feb 2010

dugy tak potom hod hned svadobnu, oki?
zrzulik - no preto chodim po dvoch tyzdnoch do roboty 🙂 ale nie, ja by som chodila, keby som tam nemala nervy... ale robit s ludmi s IQ 7, ktori si vsak myslia, ze ho maju 150, tak to je tragedia... nula bodov ☹

maxara
21. feb 2010

heeej kde ste??? to ste vsetky zdrhli na euroviziu?? ☹

mirka285
21. feb 2010

dugy mna tiez odporucila gyndoska a vypisal obvodak a kontrolu som mala zo SP..ak si vypisana dlhodobo co je moj pripad,zamestnavatel s tym nic nema,lebo peniaze dostavas od SP 😉 a hlavne ten moj by ju neposlal,som bola oblubena

zrzulka
21. feb 2010

Dugi ty tajnostkarka... jej tak to je super ze uz tento vikend.... Kde budete mat svadbu???Urcite budes krasna nevesticka, som zvedava na fotky🙂)))
na statnice drzime palceky vsetky co mame🙂))))

Maxi maznaka uz nemame :(((((((((((((((( Museli sme ho dat prec, ale ma sa fajn tak to ma tesi .... Svadobna fotka hmmmmmm pohladam Cd a hodim nejaku....Ale nemame atelierove...
A veciciek je tak strasne vela, cast mam este v Uk... Pride mi az o 2 tyzdne.Hlavne elektronicke veci a vacsia cast oblecka, to mi vezme sestrin kamos autom ked sa bude vracat na SK vzala som len zopar kusov pre radost aby som sa mohla vytesovat.... Zajtra nie to sme mimo Pk ale v utorok ak mi hviezda dovoli tak pofotim a supnem do alba ....

zrzulka
21. feb 2010

maxi tak to ano, hlavne pre tehotnu zenu ktora potrebuje klud pre seba aj dieta....

maxara
21. feb 2010

zrzulka - ☹ ☹ a kam ste ho dali? niekomu znamemu? a tu fotku pohladas teraz??? 🙂

maxara
21. feb 2010

zrzulik - najradsej by som tam uz nesla, ale musim este zaucit kolegu na moje vsetky uzavierky a sichtovnicu... no a potrebujem aj peniazky, takze moc PNkovat nemozem... ☹

maxara
21. feb 2010

kafko - a ako to vyzera s tymi tancami? zavolas a povies mi? alebo ? ja som tento tyzden este doma, az buduci mozem ist... oki?

zrzulka
21. feb 2010

Nie nasho papucha nikto zo znamych nechcel :(((((((((((((((((((((((((((( Museli sme ho dat neznamemu clovekovi ale inak velmi mily pan. chcel ho do pariku, mozno si raz od neho (ked vyriesime bytovu otazku) vezmeme Rikiho potomka 😀
Maxi nie teraz, mam tu vyhadzane kufre, jak keby tu bomba padla... neviem kam dat maleho vecicky ... musim to tu nejako usporiadat. ale az zajtra dnes sa mi nechce....urcite pridam nejaku foto

zrzulka
21. feb 2010

maxi jasnee a ty si ekonomka? tak to nezavidim, moja mamina je veduca uctarne a tiez nadava jak pohan na niektore veci....

zrzulka
21. feb 2010

inak som nasla stranku na nas stary svadobny album tak hodim link do ip, dufam ze ti to pojde....

maxara
21. feb 2010

zrzulik nie, ja nie som ekonomka... mam na starosti kompletne ubytovanie, vratane tiet, s tym suvisiacich, chyzne a recepcne... tak im robim aj dochadzku. A uzavierky su vlastne mesacne vykazy - dane, vykony, pre statisticky urad a pod... to iste len kazdeho zaujimaju ine veci z toho... bleee

maxara
21. feb 2010

babulky maxi ide spinkat... je z celeho dna unavena... 😲

dugyna
21. feb 2010

maxi dakujem 🙂
zrzulka netajim..sak som tu pisala ze zhaname fotografa 🙂 🙂 🙂 mame to 27.2 tu v petrzalke na urade 😉
a strasne sa tesim.jasne hodim potom aj foto
zrzulka dakujem za prianie k statniciam 🙂

mirka praveze ja som hovorila s dr on hovoril ze na diagnozy s tehu nechdia moc kontroly..cih trapia taky co maju seknute krize a su dlho vypisany....a este dalsie ze kontroly zo socialky chodia aj na niekoho podnet..ono to mohal byt tvoja kolegyna..aspon ja mam take info..

maxara
21. feb 2010

😲 to bolo zivanie 😉

dugyna
21. feb 2010

maxi tak drobu noc aj brusku

kafoditka
21. feb 2010

maxi, dame si este vediet, oki? dobru nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre