• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 ja momentalne netusim, ake by som dala, keby.. :dizzy_face:
15. feb 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti, to by prislo spontanne casom :wink: a tebe sa pacila aj Zoja, este stale by hrala ulohu??
15. feb 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja ano,Viliam...a Zoja sa mi tiez paci...
15. feb 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a keby bola zasa baba??
15. feb 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka @mirka285 Zoja je este v hre.. lebo minule mm povedal, ze ci by sme mali Zoju, keby bola druha baba a mne sa to meno proste paci, takze ano.. ale vyradili sme definitivne Juliu. Akoze paci sa nam, ale ze k Nine by sa hodilo nieco ruskejsie :grinning: (to bola zamienka na Zoju :grinning: )
15. feb 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak Vanda urcite :grinning:
15. feb 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
@maxara tak tak Vanda by to bola...
15. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak k tym menam vam napisem nieco tajne.. ale nikomu to nehovorte a hlavne sa mi neposmievajte :grinning: ked sombola mala mala malinka, tak sme mali na zachode kalendar s menami a ja som vtedy mala tri oblubene babiky, ale boli po sestrach, tak uz mali mena a tak som tuzila po tom, ze ked budem velka, budem mat tri babiky, resp deti dievcata, ktore sa budu volat Zoja, Zora a Perla :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara vsak to nie je az taky hrozny vyber :slight_smile:
15. feb 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem,dosla mamina,pa
15. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holky,
a vy cooo rozoberate mena, pre dalsie babatka, fiha....
poviem vam, ze je tazko dnes vybrat meno, hlavne pre chlapca, lebo obpocuvanych ako je filip, adam, lukas je plna rit.... neviem ake by som vybrala chlapcenske... mne sa dievcenske strasne paci Ela, aj by sa to hodilo k Nele, ale neviem ci by sa nam to nemylilo, ze nela a ela... dost podobne.. a chlapcenske, nevieeeem....paci sa mi momentalne Damian.
Nela mi zaspala na teraske, tak sa idem trosku obriadit, lebo vyzeram origos jak zena na materskej, hlava mastna, nenamalovana, akurat ze som neni ogrcana, spinava, dala som si rano ciste veci :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak ale ešte stále si môžeš splniť detský sen zo záchoda, akurát skončíš so štyrmi bábikami :grinning: prípadne šikovne kúp Ninke dve bábiky Zoru a Perlu a Zoju nech ti zabezpečí mužík :slight_smile:
moja sesternica stvorrocna sa vola Julia a volaju ju Lula, ale jej to strasne sedi, je take male sidlo :slight_smile:
@mirka285 az na tu Perlu, nie?
15. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inaaak co sa mien tyka mne sa dost spajaju s ludmi, ale to asi kazdemu. cize niektore pekne su vylucene uz len kvoli tomu, ze ich nosia mne nesympaticki ludia :angry:
15. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka to ja som ti len dala na výber, pokiaľ nebudeš vedieť čo čakáte :slight_smile: Petra sa páči aj mne
15. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jaaaj zabudla som na Vandu :wink: lucim sa, idem s malym na tie klbiky, pa
15. feb 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola my sme takto nemohli mať Natáliu..lebo muž zatrhol, pozná nejakú desnú natáliu..a tiež preto, že bábo má pipíka :slight_smile:
15. feb 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka dobre vybavte..a dávaj si pozor na prudké vstávanie
15. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jaaaaaaaaj, a ako by si vandu volala zdrobnene :pensive: ja druhe dievca netusim, kedze aj s tymto menom bol problem :grinning:
15. feb 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja som vyrážkatá, lebo krámujem, mastná hlava, tiež idem niečo so sebou spraviť, prišla nika zo školy, tak dohliadne na spiaceho daniela
15. feb 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ja by som dala mozno aj Zoru, ved je to krasne meno :dizzy_face: :pensive:
15. feb 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, clovek si spaja mena s osobami....
My mame v rodine juliu, a oni ju volaju po anglicky Džulia, po slovensky som vam to napisala, ako je to pekne, ale nie k slovenskemu priezvisku... :confused: :confused: :confused:
15. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola Lulu volam Laru nasu :wink:
@monline hi hi, tak sme dve :grinning: :grinning:
@maxara odhliadnuc od czoborky a čokolády hej :slight_smile: trocha drsnejšie ako Nina, ale pekné
@bambola presne tak.. napr ja mam tak Zuzanu, Kristinu.. ale teraz sa mi celkom paci frantisek :grinning: :grinning: :grinning: zartujem
15. feb 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka co je to za vakcinu mmr ??? nevyznam sa v tom.... ja tiez co su vakciny na vyse, nepovinne, nedavam. :unamused:
15. feb 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a Nataliu tiez.. ani jednu natalu nepoznam normalno
15. feb 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta poznám jednu Džulu, tá má maďarské priezvisko :slight_smile:
ozaj- minule som pozerala tvoje tehotné fotky, prekrásne :slight_smile:
15. feb 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok