Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
18. feb 2011

@tinaki1275 vsak to aj on chrapal pri telke na gauci ,,,,naschval som buchla kremom o stol ale ani ho nehlo,tak som ho tam nechala ani som ho neprikryla 🙄

monline
18. feb 2011

@mirka285 pozeráš panelák? ty budeš v 50tke ako dusiho mama....šik 🙂 (neviem ako sa to píše) 🙂

kafoditka
18. feb 2011

@monline no ja si ta musim v utorok ocekovat, lebo z fotiek by som ti povedala velkost max. 42..

monline
18. feb 2011

@ericica a neskúsiš ho zviesť? môj má rád keď ho v noci (keď odchádzam od pc) pomaly budím... 😝

mirka285
18. feb 2011

@ericica no to su ti nasi chlapi..ale vsak snad ti to nejako vynahradi,ale viem aka si nasrata,lebo ty si bola nastelovana na dnes...
@kafoditka Domi inak ti poviem,ze ja som zacala nosit leginy az ked som otehotnela,ja som predtym mala asi dvoje leginy,ktore som si obliekla mozno raz za mesiac a aj to prehanam..lenze po porode som sa nezmestila do mojich veci,tak som presedlala na leginy a take je to pohodlne,ze nosim stale...

monline
18. feb 2011

@kafoditka ja som tak rovnomerne stavaná, že až na to brucho nevidím na svojej postave nič extra tragické..mám dlhé ruky a široké ramená, veľké kozy, tak vrch obliekam 44 až 46, podľa strihu..a nohavice- zadok ani stehná nie sú až tak strašné, ale brucho je mimo konfekciu

mirka285
18. feb 2011

@monline Mon ty neprehanaj,nosis normalnu konfekcnu velkost..

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 Miri ale mne to k tebe tak strasne ide ten styl, preto som bola vyvalena, ked som ta zbadala v rifliach 😀 a ked sa citis ty dobre a pohodlne v leginach, tak dobre a pohodovo aj posobis a o to ide, nie? 😉

ericica
18. feb 2011

@monline ja mam blbu povahu a teraz ked som nasrata ,tak sa budem durdit hadam ho zajtra napadne ze mam rada ked ma dobija a ja sa hram na nedobytnu pevnost 😀
@mirka285 no ved....ozaj co ti doniesol drahy z dalekej cesty dajako som to nepostrehla???

monline
18. feb 2011

@mirka285 46 nohavice sú mi dobré v páse, ale lietajú mi na zadku a bokoch..videla si také veľké nohavice? vyzerajú ako plachta 😀 na zadok by mi stačila veľkosť 42, no ale čo z toho, ak vyššie nejdú? 🙂 takže buď niečo elastické, alebo krajčírsky zásah

ericica
18. feb 2011

@monline to brucho mi ani nehovor 😠 😠 😠 vyzeram ako by som bola v 5 mesiaci tehotenstva....a ja som mala pritom vzdy super postavu,,,v aprili ideme na svadbu a ja som si uz vyhliadla jedni superne saty ale potrebujem do nich schudnut, len sa bojim zacat cvicit este kym kojim,predtym som chodila behat ale teraz na to nemam cas ani energiu 😝

mirka285
18. feb 2011

@kafoditka aj tie rifle boli pohodlne 😀 uz nosim aj rifle teraz,sa zmestim konecne do nich a inak dost nosim aj sportove veci ale to skor ked je teplo,tenisky mam v kazdej farbe,asi 9 parov,to uz je uchylka co?
@ericica ale kadejake serepeticky,ale najviac ma potesili hodinky...

tinaki1275
18. feb 2011

@ericica to aj ja robim ked ma nastve..a aj ho necham spat na gauci a este aj vypnem klimu -aj tak by mi v spalni len chrapal..a este druhy den tvrdim ze som ho budila.. 😉

ericica
18. feb 2011

@tinaki1275 😀 😀 😀 ozaj ake mate pocasie?....u vas je uz dufam teplo...
@mirka285 ake ,dake znackove?nemas fotku?

mirka285
18. feb 2011

@monline inak ved aj ty by si mohla nosit leginy a dlhsie tricka co zakryju brucho 😉

monline
18. feb 2011

@ericica ale ja chápem, že ked si sa nažhavila, že teraz si nasratá...
aké šaty si si vyhliadla? a inak ževraj aj ked kojíme môžeme cvičiť koľko len chceme

tinaki1275
18. feb 2011

baby ja odpadavam od unavy ,idem do hajan..drzte mi zajtra palce u svokry .. 😒

mirka285
18. feb 2011

@ericica fotku nemam,ale pacia sa mi velmi...

tinaki1275
18. feb 2011

@ericica cez den bolo az 20 stupnov a slnko ale teraz je uz len 8...a fuka a leje.. 😒 to je tu klasicky februar ..

mirka285
18. feb 2011

@tinaki1275 ides k svokre?fu tak nato sa chod dobre vyspat 😉

monline
18. feb 2011

@mirka285 mohla..aj som skúšala, len sa v tom cítim tak divne..možno vec zvyku, ja neviem...asi skúsim v tom vybehnúť na prechádzku..potom do potravín..do senca do tesca ...a potom aj medzi známych ľudí 😀 😀

monline
18. feb 2011

@tinaki1275 dobre sa vyspi..a držte sa u svokry

ericica
18. feb 2011

@tinaki1275 drzime.....ale u vas bude urcite jar skorej ako u nas 😉

kafoditka
18. feb 2011

@tinaki1275 20stupnov??? aj ja chcem 😔 zajtra drzim palec, hlavne klud 😉

mirka285
18. feb 2011

@monline skus a uvidis ako sa ti to zapaci...

kafoditka
18. feb 2011

@mirka285 slusna zasoba tenisiek 😀 ja si chcem na jar take slusne teplaky navonok kupit, maly bude behat, tak si potrebujem doplnit nejake sportove veci..

monline
18. feb 2011

@mirka285 ty si ešte nemala krámy po vložení tej dany, že? som zvedavá aké ich budeš mať, či silnejšie a horšie ako zvyčajne, alebo to bude ok

ericica
18. feb 2011

akurat citam ze si pisete co kto rad nosi,ja mam rada ako mirka pise leginy s tunikami mam ich doma par,ale do dediny alebo pre malu do skolky si na seba hodim len teplakovu supravu,,,priznam sa ze niekedy aj do mesta,po porode som si musela kupovat vacsie cisla tie co som nosila pred porodom som dala kmotre a aj teraz som si jednu objednala uz sa tesim kedy pride 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9169139

mirka285
18. feb 2011

@monline este nie,ved mi len pred tyzdnom skoncili...
@ericica velmi pekna,ja chodim tiez v teplakoch von,vsak na tom nic neni,ved mam pekne tepaky,nie vytahane,stare...

monline
18. feb 2011

@mirka285 mirka..dnes som si vygooglila obrázky golfáčov a tento sa mi celkom páči..je ale dosť lacný, tým pádom to asi nebude nič moc, ale takýto nejaký dizajn sa mi pozdáva..čo si o tom myslíš? a páči sa mi červený alebo oranžový 🙂)
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre